prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

FH Management s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47783486zaniknutý 18. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 07. 201412 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
313 888 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FH Management s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47783486
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Záhradná ulica 855/13, 96212 Detva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 07. 2014
Zánik
18. 09. 2026
V registri
12 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 18. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26979/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
438877

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024114653: od 10. 09. 2026 do 24. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2024114653Obdobia daňových registráciíDIČ 2024114653: od 10. 09. 2026 do 24. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2024114653Obdobia daňových registráciíDIČ 2024114653: od 10. 09. 2026 do 24. 09. 2026.20262027dnesDIČ 2024114653
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202411465310. 09. 202624. 09. 202622. 09. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 22. 09. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −435 206 € a znížila tržby o ▼86 % na 313,9 tisíc eur.

Tržby

313 888 €

▼ 85,6 %

Výsledok hospodárenia

−435 206 €

▼ 2 186,8 %

Aktíva

927 836 €

▼ 39,4 %

Vlastné imanie

−409 418 €

▼ 1 687,6 %

Zadlženosť

144,1 %

Hrubá marža

−138,7 %

Čistá marža

−138,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 188 913 €. 2018: tržby 1 549 962 €. 2019: tržby 1 842 800 €. 2020: tržby 2 175 780 €. 2021: tržby 313 888 €.2,5 mil.1,25 mil.01,19 mil.1,55 mil.1,84 mil.2,18 mil.313,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 188 913 €. 2018: tržby 1 549 962 €. 2019: tržby 1 842 800 €. 2020: tržby 2 175 780 €. 2021: tržby 313 888 €.2,5 mil.1,25 mil.01,19 mil.1,55 mil.1,84 mil.2,18 mil.313,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 188 913 €. 2018: tržby 1 549 962 €. 2019: tržby 1 842 800 €. 2020: tržby 2 175 780 €. 2021: tržby 313 888 €.2,5 mil.1,25 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −11 972 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 643 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 075 €. 2020: výsledok hospodárenia −19 031 €. 2021: výsledok hospodárenia −435 206 €.0−500 tis.−12 tis.−4,6 tis.−17,1 tis.−19 tis.−435,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −11 972 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 643 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 075 €. 2020: výsledok hospodárenia −19 031 €. 2021: výsledok hospodárenia −435 206 €.0−500 tis.−12 tis.−17,1 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −11 972 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 643 €. 2019: výsledok hospodárenia −17 075 €. 2020: výsledok hospodárenia −19 031 €. 2021: výsledok hospodárenia −435 206 €.0−500 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 527 467 €, vlastné imanie 39 404 €. 2018: aktíva 656 714 €, vlastné imanie 34 761 €. 2019: aktíva 1 105 878 €, vlastné imanie 44 819 €. 2020: aktíva 1 532 129 €, vlastné imanie 25 788 €. 2021: aktíva 927 836 €, vlastné imanie −409 418 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 527 467 €, vlastné imanie 39 404 €. 2018: aktíva 656 714 €, vlastné imanie 34 761 €. 2019: aktíva 1 105 878 €, vlastné imanie 44 819 €. 2020: aktíva 1 532 129 €, vlastné imanie 25 788 €. 2021: aktíva 927 836 €, vlastné imanie −409 418 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 527 467 €, vlastné imanie 39 404 €. 2018: aktíva 656 714 €, vlastné imanie 34 761 €. 2019: aktíva 1 105 878 €, vlastné imanie 44 819 €. 2020: aktíva 1 532 129 €, vlastné imanie 25 788 €. 2021: aktíva 927 836 €, vlastné imanie −409 418 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 174 040 €, zásoby 816 €, pohľadávky 338 120 €, finančné účty 6 664 €. 2018: dlhodobý majetok 114 806 €, zásoby 2 831 €, pohľadávky 488 329 €, finančné účty 39 022 €. 2019: dlhodobý majetok 311 702 €, zásoby 5 166 €, pohľadávky 781 971 €, finančné účty 4 920 €. 2020: dlhodobý majetok 392 728 €, zásoby 7 551 €, pohľadávky 1 065 313 €, finančné účty 63 234 €. 2021: dlhodobý majetok 163 633 €, zásoby 6 361 €, pohľadávky 570 144 €, finančné účty 185 489 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 174 040 €, zásoby 816 €, pohľadávky 338 120 €, finančné účty 6 664 €. 2018: dlhodobý majetok 114 806 €, zásoby 2 831 €, pohľadávky 488 329 €, finančné účty 39 022 €. 2019: dlhodobý majetok 311 702 €, zásoby 5 166 €, pohľadávky 781 971 €, finančné účty 4 920 €. 2020: dlhodobý majetok 392 728 €, zásoby 7 551 €, pohľadávky 1 065 313 €, finančné účty 63 234 €. 2021: dlhodobý majetok 163 633 €, zásoby 6 361 €, pohľadávky 570 144 €, finančné účty 185 489 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 174 040 €, zásoby 816 €, pohľadávky 338 120 €, finančné účty 6 664 €. 2018: dlhodobý majetok 114 806 €, zásoby 2 831 €, pohľadávky 488 329 €, finančné účty 39 022 €. 2019: dlhodobý majetok 311 702 €, zásoby 5 166 €, pohľadávky 781 971 €, finančné účty 4 920 €. 2020: dlhodobý majetok 392 728 €, zásoby 7 551 €, pohľadávky 1 065 313 €, finančné účty 63 234 €. 2021: dlhodobý majetok 163 633 €, zásoby 6 361 €, pohľadávky 570 144 €, finančné účty 185 489 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 404 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 487 787 €. 2018: vlastné imanie 34 761 €, dlhodobé záväzky 360 €, krátkodobé záväzky 621 593 €. 2019: vlastné imanie 44 819 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 1 060 643 €. 2020: vlastné imanie 25 788 €, dlhodobé záväzky 36 958 €, krátkodobé záväzky 1 469 383 €. 2021: vlastné imanie −409 418 €, dlhodobé záväzky 31 045 €, krátkodobé záväzky 1 306 209 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 404 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 487 787 €. 2018: vlastné imanie 34 761 €, dlhodobé záväzky 360 €, krátkodobé záväzky 621 593 €. 2019: vlastné imanie 44 819 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 1 060 643 €. 2020: vlastné imanie 25 788 €, dlhodobé záväzky 36 958 €, krátkodobé záväzky 1 469 383 €. 2021: vlastné imanie −409 418 €, dlhodobé záväzky 31 045 €, krátkodobé záväzky 1 306 209 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 39 404 €, dlhodobé záväzky 276 €, krátkodobé záväzky 487 787 €. 2018: vlastné imanie 34 761 €, dlhodobé záväzky 360 €, krátkodobé záväzky 621 593 €. 2019: vlastné imanie 44 819 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 1 060 643 €. 2020: vlastné imanie 25 788 €, dlhodobé záväzky 36 958 €, krátkodobé záväzky 1 469 383 €. 2021: vlastné imanie −409 418 €, dlhodobé záväzky 31 045 €, krátkodobé záväzky 1 306 209 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 867 €. 2018: daň z príjmu 7 678 €. 2019: daň z príjmu 7 585 €. 2020: daň z príjmu 10 478 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.09,9 tis.7,7 tis.7,6 tis.10,5 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 867 €. 2018: daň z príjmu 7 678 €. 2019: daň z príjmu 7 585 €. 2020: daň z príjmu 10 478 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.09,9 tis.7,7 tis.7,6 tis.10,5 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 867 €. 2018: daň z príjmu 7 678 €. 2019: daň z príjmu 7 585 €. 2020: daň z príjmu 10 478 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,19 mil.1,55 mil.1,84 mil.2,18 mil.313,9 tis.
Výsledok hospodárenia−12 tis.−4,6 tis.−17,1 tis.−19 tis.−435,2 tis.
Aktíva527,5 tis.656,7 tis.1,11 mil.1,53 mil.927,8 tis.
Vlastné imanie39,4 tis.34,8 tis.44,8 tis.25,8 tis.−409,4 tis.
Daň z príjmu9,9 tis.7,7 tis.7,6 tis.10,5 tis.0
Zadlženosť92,5 %94,7 %95,9 %98,3 %144,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
313,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−435,2 tis.
Aktíva
927,8 tis.
Vlastné imanie
−409,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
144,1 %

2020

Tržby
2,18 mil.
Výsledok hospodárenia
−19 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
25,8 tis.
Daň z príjmu
10,5 tis.
Zadlženosť
98,3 %

2019

Tržby
1,84 mil.
Výsledok hospodárenia
−17,1 tis.
Aktíva
1,11 mil.
Vlastné imanie
44,8 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
95,9 %

2018

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
656,7 tis.
Vlastné imanie
34,8 tis.
Daň z príjmu
7,7 tis.
Zadlženosť
94,7 %

2017

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
527,5 tis.
Vlastné imanie
39,4 tis.
Daň z príjmu
9,9 tis.
Zadlženosť
92,5 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API