prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PROFI BAU SK s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47779811aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 07. 201412 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROFI BAU SK s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47779811
daňové identifikačné číslo
2024116721
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vavrečka 484, 029 01 Vavrečka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 07. 2014
V registri
12 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 62581/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
585059
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 07. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)18. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 07. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 07. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 07. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 07. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116721Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116721Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116721
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202411672110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −1 378 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−1 378 €

▲ 3,4 %

Aktíva

22 837 €

▲ 0,4 %

Vlastné imanie

20 889 €

▼ 6,3 %

Zadlženosť

8,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 225 175 €. 2019: tržby 8 273 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0225,2 tis.8,3 tis.00020182019202020212022Tržby2018: tržby 225 175 €. 2019: tržby 8 273 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0225,2 tis.8,3 tis.00020182019202020212022Tržby2018: tržby 225 175 €. 2019: tržby 8 273 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.250 tis.125 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 059 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 598 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 591 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 378 €.20 tis.0−20 tis.+15,1 tis.−19,6 tis.−4,6 tis.−1,4 tis.−1,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 059 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 598 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 591 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 378 €.20 tis.0−20 tis.+15,1 tis.−19,6 tis.−4,6 tis.−1,4 tis.−1,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 15 059 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 598 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 591 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 378 €.20 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 55 564 €, vlastné imanie 47 905 €. 2019: aktíva 28 579 €, vlastné imanie 28 307 €. 2020: aktíva 24 310 €, vlastné imanie 23 715 €. 2021: aktíva 22 746 €, vlastné imanie 22 288 €. 2022: aktíva 22 837 €, vlastné imanie 20 889 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 55 564 €, vlastné imanie 47 905 €. 2019: aktíva 28 579 €, vlastné imanie 28 307 €. 2020: aktíva 24 310 €, vlastné imanie 23 715 €. 2021: aktíva 22 746 €, vlastné imanie 22 288 €. 2022: aktíva 22 837 €, vlastné imanie 20 889 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 55 564 €, vlastné imanie 47 905 €. 2019: aktíva 28 579 €, vlastné imanie 28 307 €. 2020: aktíva 24 310 €, vlastné imanie 23 715 €. 2021: aktíva 22 746 €, vlastné imanie 22 288 €. 2022: aktíva 22 837 €, vlastné imanie 20 889 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 130 €, finančné účty 3 434 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 24 738 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 018 €, finančné účty 23 292 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 €, finančné účty 22 684 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 €, finančné účty 22 777 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 130 €, finančné účty 3 434 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 24 738 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 018 €, finančné účty 23 292 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 €, finančné účty 22 684 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 €, finančné účty 22 777 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 130 €, finančné účty 3 434 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 24 738 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 018 €, finančné účty 23 292 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 €, finančné účty 22 684 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 €, finančné účty 22 777 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 905 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 7 572 €. 2019: vlastné imanie 28 307 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 185 €. 2020: vlastné imanie 23 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 595 €. 2021: vlastné imanie 22 288 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 360 €. 2022: vlastné imanie 20 889 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 1 850 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 905 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 7 572 €. 2019: vlastné imanie 28 307 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 185 €. 2020: vlastné imanie 23 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 595 €. 2021: vlastné imanie 22 288 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 360 €. 2022: vlastné imanie 20 889 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 1 850 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 905 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 7 572 €. 2019: vlastné imanie 28 307 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 185 €. 2020: vlastné imanie 23 715 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 595 €. 2021: vlastné imanie 22 288 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 360 €. 2022: vlastné imanie 20 889 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 1 850 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 763 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,8 tis.000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 763 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,8 tis.000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 763 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby225,2 tis.8,3 tis.000
Výsledok hospodárenia15,1 tis.−19,6 tis.−4,6 tis.−1,4 tis.−1,4 tis.
Aktíva55,6 tis.28,6 tis.24,3 tis.22,7 tis.22,8 tis.
Vlastné imanie47,9 tis.28,3 tis.23,7 tis.22,3 tis.20,9 tis.
Daň z príjmu3,8 tis.0000
Zadlženosť13,8 %1,0 %2,4 %2,0 %8,5 %

aj 07/2014 — 12/2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
22,8 tis.
Vlastné imanie
20,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,5 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
22,7 tis.
Vlastné imanie
22,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
23,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,4 %

2019

Tržby
8,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,6 tis.
Aktíva
28,6 tis.
Vlastné imanie
28,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,0 %

2018

Tržby
225,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
55,6 tis.
Vlastné imanie
47,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
13,8 %

aj 07/2014 — 12/2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API