prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Čabala s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47776722aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
27 365 €01/2023 — 12/2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Čabala s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47776722
daňové identifikačné číslo
2024088583
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Huncovská 1388/5, 060 01 Kežmarok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 05. 2014
V registri
12 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 30451/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
678807
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 05. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 05. 2014—
Počítačové služby13. 05. 2014—
Reklamné a marketingové služby13. 05. 2014—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba13. 05. 2014—
Výroba bižutérie a suvenírov13. 05. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 01. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 01. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 01. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024088583: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024088583Obdobia daňových registráciíDIČ 2024088583: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024088583Obdobia daňových registráciíDIČ 2024088583: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024088583
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202408858310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 12/2024 zvýšila zisk o ▲21 % na 9 572 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 27,4 tisíc eur.

Tržby

27 365 €

▲ 0,7 %

Výsledok hospodárenia

9 572 €

▲ 21,3 %

Aktíva

39 151 €

▲ 44,1 %

Vlastné imanie

33 096 €

▲ 40,7 %

Zadlženosť

15,5 %

Hrubá marža

41,2 %

Čistá marža

35,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 11 420 €. 2022: tržby 17 024 €. 2023: tržby 27 163 €. 01/2023 — 12/2024: tržby 27 365 €.50 tis.25 tis.06,2 tis.11,4 tis.17 tis.27,2 tis.27,4 tis.202020212022202301/2023 — 12/2024Tržby2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 11 420 €. 2022: tržby 17 024 €. 2023: tržby 27 163 €. 01/2023 — 12/2024: tržby 27 365 €.50 tis.25 tis.06,2 tis.17 tis.27,4 tis.2020202201/2023 — 12/2024Tržby2020: tržby 6 166 €. 2021: tržby 11 420 €. 2022: tržby 17 024 €. 2023: tržby 27 163 €. 01/2023 — 12/2024: tržby 27 365 €.50 tis.25 tis.0202101/2023 — 12/2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 896 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 252 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 891 €. 01/2023 — 12/2024: výsledok hospodárenia 9 572 €.10 tis.0−5 tis.−2,9 tis.−1,1 tis.+2,3 tis.+7,9 tis.+9,6 tis.202020212022202301/2023 — 12/2024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 896 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 252 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 891 €. 01/2023 — 12/2024: výsledok hospodárenia 9 572 €.10 tis.0−5 tis.−2,9 tis.+2,3 tis.+9,6 tis.2020202201/2023 — 12/2024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 896 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 084 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 252 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 891 €. 01/2023 — 12/2024: výsledok hospodárenia 9 572 €.10 tis.0−5 tis.202101/2023 — 12/2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 286 €, vlastné imanie 14 465 €. 2021: aktíva 16 185 €, vlastné imanie 13 381 €. 2022: aktíva 18 396 €, vlastné imanie 15 632 €. 2023: aktíva 27 164 €, vlastné imanie 23 524 €. 01/2023 — 12/2024: aktíva 39 151 €, vlastné imanie 33 096 €.50 tis.25 tis.0202020212022202301/2023 — 12/2024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 286 €, vlastné imanie 14 465 €. 2021: aktíva 16 185 €, vlastné imanie 13 381 €. 2022: aktíva 18 396 €, vlastné imanie 15 632 €. 2023: aktíva 27 164 €, vlastné imanie 23 524 €. 01/2023 — 12/2024: aktíva 39 151 €, vlastné imanie 33 096 €.50 tis.25 tis.02020202201/2023 — 12/2024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 16 286 €, vlastné imanie 14 465 €. 2021: aktíva 16 185 €, vlastné imanie 13 381 €. 2022: aktíva 18 396 €, vlastné imanie 15 632 €. 2023: aktíva 27 164 €, vlastné imanie 23 524 €. 01/2023 — 12/2024: aktíva 39 151 €, vlastné imanie 33 096 €.50 tis.25 tis.0202101/2023 — 12/2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 266 €, finančné účty 20 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 161 €, finančné účty 4 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 282 €, finančné účty 4 114 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 438 €, finančné účty 726 €. 01/2023 — 12/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 795 €, finančné účty 5 356 €.50 tis.25 tis.0202020212022202301/2023 — 12/2024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 266 €, finančné účty 20 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 161 €, finančné účty 4 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 282 €, finančné účty 4 114 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 438 €, finančné účty 726 €. 01/2023 — 12/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 795 €, finančné účty 5 356 €.50 tis.25 tis.02020202201/2023 — 12/2024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 266 €, finančné účty 20 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 161 €, finančné účty 4 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 282 €, finančné účty 4 114 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 438 €, finančné účty 726 €. 01/2023 — 12/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 795 €, finančné účty 5 356 €.50 tis.25 tis.0202101/2023 — 12/2024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 465 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 1 775 €. 2021: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2022: vlastné imanie 15 632 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 2 677 €. 2023: vlastné imanie 23 524 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 3 515 €. 01/2023 — 12/2024: vlastné imanie 33 096 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 5 900 €.50 tis.25 tis.0202020212022202301/2023 — 12/2024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 465 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 1 775 €. 2021: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2022: vlastné imanie 15 632 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 2 677 €. 2023: vlastné imanie 23 524 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 3 515 €. 01/2023 — 12/2024: vlastné imanie 33 096 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 5 900 €.50 tis.25 tis.02020202201/2023 — 12/2024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 14 465 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 1 775 €. 2021: vlastné imanie 13 381 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 2 736 €. 2022: vlastné imanie 15 632 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 2 677 €. 2023: vlastné imanie 23 524 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 3 515 €. 01/2023 — 12/2024: vlastné imanie 33 096 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 5 900 €.50 tis.25 tis.0202101/2023 — 12/2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 148 €. 01/2023 — 12/2024: daň z príjmu 1 695 €.2 tis.1 tis.00001,1 tis.1,7 tis.202020212022202301/2023 — 12/2024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 148 €. 01/2023 — 12/2024: daň z príjmu 1 695 €.2 tis.1 tis.0001,7 tis.2020202201/2023 — 12/2024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 148 €. 01/2023 — 12/2024: daň z príjmu 1 695 €.2 tis.1 tis.00202101/2023 — 12/2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 12/2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,2 tis.11,4 tis.17 tis.27,2 tis.27,4 tis.
Výsledok hospodárenia−2,9 tis.−1,1 tis.2,3 tis.7,9 tis.9,6 tis.
Aktíva16,3 tis.16,2 tis.18,4 tis.27,2 tis.39,2 tis.
Vlastné imanie14,5 tis.13,4 tis.15,6 tis.23,5 tis.33,1 tis.
Daň z príjmu0001,1 tis.1,7 tis.
Zadlženosť11,2 %17,3 %15,0 %13,4 %15,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

01/2023 — 12/2024

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
39,2 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
15,5 %

2023

Tržby
27,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
27,2 tis.
Vlastné imanie
23,5 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
13,4 %

2022

Tržby
17 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
18,4 tis.
Vlastné imanie
15,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
15,0 %

2021

Tržby
11,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
17,3 %

2020

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
14,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API