Súhrn
- Vznik
- 28. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 317 970 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Rafaela s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47776056
- daňové identifikačné číslo
- 2024097801
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024097801
- Sídlo
- Štefana Heska 1309, 90801 Kúty, Slovenská republika
- Územie
- Kútyokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 05. 2014
- V registri
- 12 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 34506/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 796228
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Administratívne služby | 28. 05. 2014 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 28. 05. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 28. 05. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 05. 2014 | — |
| Fotografické služby | 28. 05. 2014 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 28. 05. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 05. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 05. 2014 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 28. 05. 2014 | — |
| Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 28. 05. 2014 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 28. 05. 2014 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 28. 05. 2014 | — |
| Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 28. 05. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb | 28. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 28. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 28. 05. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 05. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 05. 2014 | — |
| Počítačové služby | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 28. 05. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 28. 05. 2014 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 28. 05. 2014 | — |
| Služby požičovní | 28. 05. 2014 | — |
| Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 28. 05. 2014 | — |
| Spracovanie a úprava čaju a kávy | 28. 05. 2014 | — |
| Spracovanie prírodného medu | 28. 05. 2014 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 28. 05. 2014 | — |
| Sťahovacie služby | 28. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 28. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 28. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 28. 05. 2014 | — |
| Skladovanie | 28. 05. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 05. 2014 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 28. 05. 2014 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 28. 05. 2014 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 28. 05. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 05. 2014 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 28. 05. 2014 | — |
| Vedenie účtovníctva | 28. 05. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba mlynských výrobkov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba a spracovanie cukru | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba kakaa a výrobkov z kakaa | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba chuťových prísad a korenín | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba nápojov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 28. 05. 2014 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 28. 05. 2014 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 28. 05. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 28. 05. 2014 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba výrobkov z papiera | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba hračiek a hier | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba sviečok | 28. 05. 2014 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 28. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 11. 08. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 03. 10. 2025
- Oprávnená osoba
- ŠOŠKA LEGAL s. r. o. · od 03. 10. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024097801 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2024097801 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲139 % na 6 871 € a zvýšila tržby o ▲98 % na 318 tisíc eur.
Tržby
317 970 €
▲ 98,0 %Výsledok hospodárenia
6 871 €
▲ 138,7 %Aktíva
133 741 €
▲ 50,5 %Vlastné imanie
32 840 €
▲ 26,5 %Zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža
3,1 %
Čistá marža
2,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 22 tis. | 108,4 tis. | 104,1 tis. | 160,6 tis. | 318 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | 21,3 tis. | 277 | 2,9 tis. | 6,9 tis. |
| Aktíva | 9,8 tis. | 47,4 tis. | 49 tis. | 88,9 tis. | 133,7 tis. |
| Vlastné imanie | 1,5 tis. | 22,8 tis. | 23,1 tis. | 26 tis. | 32,8 tis. |
| Daň z príjmu | 2 | 5 tis. | 1,2 tis. | 1,7 tis. | 3,1 tis. |
| Zadlženosť | 84,2 % | 51,8 % | 52,9 % | 70,8 % | 75,4 % |
aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 318 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 133,7 tis.
- Vlastné imanie
- 32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 75,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 160,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 88,9 tis.
- Vlastné imanie
- 26 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 70,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 104,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 277
- Aktíva
- 49 tis.
- Vlastné imanie
- 23,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 108,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,3 tis.
- Aktíva
- 47,4 tis.
- Vlastné imanie
- 22,8 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 51,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 22 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2
- Zadlženosť
- 84,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.