Súhrn
- Vznik
- 08. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 48 046 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DANAD Smile, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47771135
- daňové identifikačné číslo
- 2024087659
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024087659
- Sídlo
- Trebuľa 740/7, 96231 Sliač, Slovenská republika
- Územie
- Sliačokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 05. 2014
- V registri
- 12 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26830/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 570990
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Administratívne služby | 08. 05. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 05. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 05. 2014 | — |
| Počítačové služby | 08. 05. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 05. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 05. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 08. 05. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 05. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 08. 05. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 08. 05. 2014 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 21. 04. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 21. 04. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 02. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024087659 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2024087659 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −2 711 € a znížila tržby o ▼5 % na 48 tisíc eur.
Tržby
48 046 €
▼ 5,5 %Výsledok hospodárenia
−2 711 €
▲ 24,0 %Aktíva
68 430 €
▼ 16,3 %Vlastné imanie
44 137 €
▼ 5,8 %Zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža
−4,9 %
Čistá marža
−5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82,3 tis. | 53,3 tis. | 47,8 tis. | 50,8 tis. | 48 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,7 tis. | 4,9 tis. | 2,2 tis. | −3,6 tis. | −2,7 tis. |
| Aktíva | 80 tis. | 76,3 tis. | 73,7 tis. | 81,7 tis. | 68,4 tis. |
| Vlastné imanie | 44,1 tis. | 48,9 tis. | 51,1 tis. | 46,8 tis. | 44,1 tis. |
| Daň z príjmu | 3,5 tis. | 2,1 tis. | 695 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 44,9 % | 35,8 % | 30,6 % | 42,7 % | 35,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 48 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 68,4 tis.
- Vlastné imanie
- 44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 35,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 50,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 81,7 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 42,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 47,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 73,7 tis.
- Vlastné imanie
- 51,1 tis.
- Daň z príjmu
- 695
- Zadlženosť
- 30,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 53,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 76,3 tis.
- Vlastné imanie
- 48,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 35,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 82,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,7 tis.
- Aktíva
- 80 tis.
- Vlastné imanie
- 44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 44,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.