Súhrn
- Vznik
- 03. 05. 201412 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 89 059 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SELLIX s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47767677
- daňové identifikačné číslo
- 2024086262
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024086262
- Sídlo
- Mlynská 771, 941 22 Zemné, Slovenská republika
- Územie
- Zemnéokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 05. 2014
- V registri
- 12 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37300/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 416649
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 03. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 03. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 03. 05. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 05. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 03. 05. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 03. 05. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 03. 05. 2014 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 03. 05. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 03. 05. 2014 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 03. 05. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 03. 05. 2014 | — |
| Administratívne služby | 03. 05. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 03. 05. 2014 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 03. 05. 2014 | — |
| Počítačové služby | 03. 05. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 03. 05. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 11. 05. 2017 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 11. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba nápojov | 11. 05. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 11. 05. 2017 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 11. 05. 2017 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 05. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 05. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 11. 05. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 05. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 11. 05. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 11. 05. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 05. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 11. 05. 2017 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 11. 05. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 11. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 11. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 11. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 11. 05. 2017 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 11. 05. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 11. 05. 2017 | — |
| Služby požičovní | 11. 05. 2017 | — |
| Verejné obstarávanie | 11. 05. 2017 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 17. 05. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 10. 12. 2021 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 10. 12. 2021 | — |
| Galvanizácia kovov | 10. 12. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 10. 12. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 10. 12. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024086262 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 02. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2024086262 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 20. 10. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −2 600 € a znížila tržby o ▼2 % na 89,1 tisíc eur.
Tržby
89 059 €
▼ 1,8 %Výsledok hospodárenia
−2 600 €
▼ 411,8 %Aktíva
134 426 €
▼ 21,5 %Vlastné imanie
29 559 €
▼ 8,1 %Zadlženosť
78,0 %
Hrubá marža
−1,8 %
Čistá marža
−2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 121,9 tis. | 133,6 tis. | 141,1 tis. | 90,7 tis. | 89,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,4 tis. | 4,4 tis. | 2,6 tis. | −508 | −2,6 tis. |
| Aktíva | 107,7 tis. | 168,4 tis. | 188,4 tis. | 171,2 tis. | 134,4 tis. |
| Vlastné imanie | 25,7 tis. | 30,1 tis. | 32,7 tis. | 32,2 tis. | 29,6 tis. |
| Daň z príjmu | 747 | 722 | 817 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 76,1 % | 82,1 % | 82,7 % | 81,2 % | 78,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 89,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 134,4 tis.
- Vlastné imanie
- 29,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 78,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 90,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −508
- Aktíva
- 171,2 tis.
- Vlastné imanie
- 32,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 81,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 141,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 188,4 tis.
- Vlastné imanie
- 32,7 tis.
- Daň z príjmu
- 817
- Zadlženosť
- 82,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 133,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 168,4 tis.
- Vlastné imanie
- 30,1 tis.
- Daň z príjmu
- 722
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 121,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 107,7 tis.
- Vlastné imanie
- 25,7 tis.
- Daň z príjmu
- 747
- Zadlženosť
- 76,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.