Súhrn
- Vznik
- 16. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 145 271 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Exclusive transfer service Košice s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47756608
- daňové identifikačné číslo
- 2024090376
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 187/4, 07662 Dvorianky, Slovenská republika
- Územie
- Dvoriankyokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 05. 2014
- V registri
- 12 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46768/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1069693
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 05. 2014 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 16. 05. 2014 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 05. 2014 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 05. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 05. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 05. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 05. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 05. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 05. 2014 | — |
| reklamné a marketingové služby | 16. 05. 2014 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 05. 2014 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 16. 05. 2014 | — |
| administratívne služby | 16. 05. 2014 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 16. 05. 2014 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 12. 08. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024090376 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −2 389 € a znížila tržby o ▼31 % na 145,3 tisíc eur.
Tržby
145 271 €
▼ 31,2 %Výsledok hospodárenia
−2 389 €
▼ 116,6 %Aktíva
108 861 €
▼ 1,8 %Vlastné imanie
50 413 €
▼ 4,5 %Zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža
−1,6 %
Čistá marža
−1,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2014 — 12/2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 101 tis. | 206,7 tis. | 212,3 tis. | 211 tis. | 145,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −29,8 tis. | −7,8 tis. | −11,8 tis. | 14,4 tis. | −2,4 tis. |
| Aktíva | 25,5 tis. | 65,3 tis. | 45,4 tis. | 110,9 tis. | 108,9 tis. |
| Vlastné imanie | −24,8 tis. | −32,6 tis. | 27,1 tis. | 52,8 tis. | 50,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 960 | 960 | 127 |
| Zadlženosť | 197,1 % | 149,8 % | 40,2 % | 52,4 % | 53,7 % |
2018
- Tržby
- 145,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 108,9 tis.
- Vlastné imanie
- 50,4 tis.
- Daň z príjmu
- 127
- Zadlženosť
- 53,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 211 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,4 tis.
- Aktíva
- 110,9 tis.
- Vlastné imanie
- 52,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 52,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 212,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,8 tis.
- Aktíva
- 45,4 tis.
- Vlastné imanie
- 27,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 40,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 206,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,8 tis.
- Aktíva
- 65,3 tis.
- Vlastné imanie
- −32,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 149,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2014 — 12/2014
- Tržby
- 101 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29,8 tis.
- Aktíva
- 25,5 tis.
- Vlastné imanie
- −24,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 197,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.