Súhrn
- Vznik
- 30. 04. 201412 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 143 094 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kvety - Záhrada, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47756586
- daňové identifikačné číslo
- 2024086207
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024086207
- Sídlo
- 1. mája 1A, 01401 Bytča, Slovenská republika
- Územie
- Bytčaokres BytčaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 04. 2014
- V registri
- 12 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 62304/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 611521
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 04. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 08. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 08. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 04. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 30. 04. 2014 | — |
| Vedenie účtovníctva | 30. 04. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 08. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 30. 04. 2014 | — |
| Dizajnérske činnosti | 05. 08. 2020 | — |
| Fotografické služby | 05. 08. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 08. 2020 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 05. 08. 2020 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 08. 2020 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 05. 08. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 08. 2020 | — |
| Kuriérske služby | 05. 08. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 08. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 08. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 05. 08. 2020 | — |
| Verejné obstarávanie | 05. 08. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 08. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 08. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024086207 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 06. 2014 |
| daňové identifikačné číslo | 2024086207 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −25 643 € a znížila tržby o ▼6 % na 143,1 tisíc eur.
Tržby
143 094 €
▼ 5,7 %Výsledok hospodárenia
−25 643 €
▼ 20,4 %Aktíva
10 424 €
▼ 75,7 %Vlastné imanie
−20 643 €
▼ 26,6 %Zadlženosť
298,0 %
Hrubá marža
−17,2 %
Čistá marža
−17,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 152,2 tis. | 209,9 tis. | 153,6 tis. | 151,8 tis. | 143,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −62,4 tis. | 4,9 tis. | −10,3 tis. | −21,3 tis. | −25,6 tis. |
| Aktíva | 22,6 tis. | 46 tis. | 39,2 tis. | 42,9 tis. | 10,4 tis. |
| Vlastné imanie | −127,4 tis. | −122,5 tis. | −5,3 tis. | −16,3 tis. | −20,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 663,8 % | 366,5 % | 113,5 % | 138,0 % | 298,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 143,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,6 tis.
- Aktíva
- 10,4 tis.
- Vlastné imanie
- −20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 298,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 151,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,3 tis.
- Aktíva
- 42,9 tis.
- Vlastné imanie
- −16,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 138,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 153,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,3 tis.
- Aktíva
- 39,2 tis.
- Vlastné imanie
- −5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 209,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 46 tis.
- Vlastné imanie
- −122,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 366,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 152,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −62,4 tis.
- Aktíva
- 22,6 tis.
- Vlastné imanie
- −127,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 663,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.