prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Gynfesa s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47755687aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
201 535 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Gynfesa s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47755687
daňové identifikačné číslo
2024085954
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
488, 95636 Rybany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2014
V registri
12 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 30508/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
318922
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)08. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 05. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 05. 2014—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 05. 2014—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti08. 05. 2014—
vydavateľská činnosť08. 05. 2014—
reklamné a marketingové služby08. 05. 2014—
prieskum trhu a verejnej mienky08. 05. 2014—
Ambulancia v špecializačnom obore gynekológia a pôrodníctvo01. 08. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 08. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 08. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 08. 2014—
Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov01. 08. 2014—
Stavebné cenárstvo01. 08. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024085954: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024085954Obdobia daňových registráciíDIČ 2024085954: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024085954Obdobia daňových registráciíDIČ 2024085954: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024085954
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202408595410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼21 % na 10 821 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 201,5 tisíc eur.

Tržby

201 535 €

▲ 4,2 %

Výsledok hospodárenia

10 821 €

▼ 21,3 %

Aktíva

122 838 €

▲ 108,8 %

Vlastné imanie

49 040 €

▲ 10,6 %

Zadlženosť

60,1 %

Hrubá marža

7,1 %

Čistá marža

5,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 133 614 €. 2022: tržby 140 685 €. 2023: tržby 181 725 €. 2024: tržby 193 408 €. 2025: tržby 201 535 €.250 tis.125 tis.0133,6 tis.140,7 tis.181,7 tis.193,4 tis.201,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 133 614 €. 2022: tržby 140 685 €. 2023: tržby 181 725 €. 2024: tržby 193 408 €. 2025: tržby 201 535 €.250 tis.125 tis.0133,6 tis.140,7 tis.181,7 tis.193,4 tis.201,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 133 614 €. 2022: tržby 140 685 €. 2023: tržby 181 725 €. 2024: tržby 193 408 €. 2025: tržby 201 535 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 177 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 821 €.20 tis.10 tis.0+7,1 tis.+6,5 tis.+13,2 tis.+13,7 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 177 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 821 €.20 tis.10 tis.0+7,1 tis.+6,5 tis.+13,2 tis.+13,7 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 177 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 747 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 821 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 485 €, vlastné imanie 34 797 €. 2022: aktíva 75 336 €, vlastné imanie 41 255 €. 2023: aktíva 64 396 €, vlastné imanie 42 141 €. 2024: aktíva 58 836 €, vlastné imanie 44 356 €. 2025: aktíva 122 838 €, vlastné imanie 49 040 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 485 €, vlastné imanie 34 797 €. 2022: aktíva 75 336 €, vlastné imanie 41 255 €. 2023: aktíva 64 396 €, vlastné imanie 42 141 €. 2024: aktíva 58 836 €, vlastné imanie 44 356 €. 2025: aktíva 122 838 €, vlastné imanie 49 040 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 485 €, vlastné imanie 34 797 €. 2022: aktíva 75 336 €, vlastné imanie 41 255 €. 2023: aktíva 64 396 €, vlastné imanie 42 141 €. 2024: aktíva 58 836 €, vlastné imanie 44 356 €. 2025: aktíva 122 838 €, vlastné imanie 49 040 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 909 €, finančné účty 24 456 €. 2022: dlhodobý majetok 34 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 113 €, finančné účty 18 507 €. 2023: dlhodobý majetok 22 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 692 €, finančné účty 19 192 €. 2024: dlhodobý majetok 11 356 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 824 €, finančné účty 22 656 €. 2025: dlhodobý majetok 23 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 899 €, finančné účty 64 896 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 909 €, finančné účty 24 456 €. 2022: dlhodobý majetok 34 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 113 €, finančné účty 18 507 €. 2023: dlhodobý majetok 22 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 692 €, finančné účty 19 192 €. 2024: dlhodobý majetok 11 356 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 824 €, finančné účty 22 656 €. 2025: dlhodobý majetok 23 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 899 €, finančné účty 64 896 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 47 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 909 €, finančné účty 24 456 €. 2022: dlhodobý majetok 34 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 113 €, finančné účty 18 507 €. 2023: dlhodobý majetok 22 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 692 €, finančné účty 19 192 €. 2024: dlhodobý majetok 11 356 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 824 €, finančné účty 22 656 €. 2025: dlhodobý majetok 23 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 899 €, finančné účty 64 896 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 797 €, dlhodobé záväzky 18 283 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2022: vlastné imanie 41 255 €, dlhodobé záväzky 11 006 €, krátkodobé záväzky 23 075 €. 2023: vlastné imanie 42 141 €, dlhodobé záväzky 5 602 €, krátkodobé záväzky 16 653 €. 2024: vlastné imanie 44 356 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 13 783 €. 2025: vlastné imanie 49 040 €, dlhodobé záväzky 939 €, krátkodobé záväzky 72 859 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 797 €, dlhodobé záväzky 18 283 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2022: vlastné imanie 41 255 €, dlhodobé záväzky 11 006 €, krátkodobé záväzky 23 075 €. 2023: vlastné imanie 42 141 €, dlhodobé záväzky 5 602 €, krátkodobé záväzky 16 653 €. 2024: vlastné imanie 44 356 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 13 783 €. 2025: vlastné imanie 49 040 €, dlhodobé záväzky 939 €, krátkodobé záväzky 72 859 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 34 797 €, dlhodobé záväzky 18 283 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2022: vlastné imanie 41 255 €, dlhodobé záväzky 11 006 €, krátkodobé záväzky 23 075 €. 2023: vlastné imanie 42 141 €, dlhodobé záväzky 5 602 €, krátkodobé záväzky 16 653 €. 2024: vlastné imanie 44 356 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 13 783 €. 2025: vlastné imanie 49 040 €, dlhodobé záväzky 939 €, krátkodobé záväzky 72 859 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 942 €. 2022: daň z príjmu 1 717 €. 2023: daň z príjmu 2 334 €. 2024: daň z príjmu 3 661 €. 2025: daň z príjmu 3 513 €.5 tis.2,5 tis.01,9 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,7 tis.3,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 942 €. 2022: daň z príjmu 1 717 €. 2023: daň z príjmu 2 334 €. 2024: daň z príjmu 3 661 €. 2025: daň z príjmu 3 513 €.5 tis.2,5 tis.01,9 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,7 tis.3,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 942 €. 2022: daň z príjmu 1 717 €. 2023: daň z príjmu 2 334 €. 2024: daň z príjmu 3 661 €. 2025: daň z príjmu 3 513 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby133,6 tis.140,7 tis.181,7 tis.193,4 tis.201,5 tis.
Výsledok hospodárenia7,1 tis.6,5 tis.13,2 tis.13,7 tis.10,8 tis.
Aktíva97,5 tis.75,3 tis.64,4 tis.58,8 tis.122,8 tis.
Vlastné imanie34,8 tis.41,3 tis.42,1 tis.44,4 tis.49 tis.
Daň z príjmu1,9 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,7 tis.3,5 tis.
Zadlženosť64,3 %45,2 %34,6 %24,6 %60,1 %

aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
201,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
122,8 tis.
Vlastné imanie
49 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
60,1 %

2024

Tržby
193,4 tis.
Výsledok hospodárenia
13,7 tis.
Aktíva
58,8 tis.
Vlastné imanie
44,4 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
24,6 %

2023

Tržby
181,7 tis.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
64,4 tis.
Vlastné imanie
42,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
34,6 %

2022

Tržby
140,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,5 tis.
Aktíva
75,3 tis.
Vlastné imanie
41,3 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
45,2 %

2021

Tržby
133,6 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
97,5 tis.
Vlastné imanie
34,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
64,3 %

aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API