prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

SMX, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47715227aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 06. 201412 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
3 367 921 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SMX, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47715227
daňové identifikačné číslo
2024103301
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024103301
Sídlo
Stred 50/31-16, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 06. 2014
V registri
12 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31556/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
259208
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
čistiace a upravotacie práce12. 06. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 06. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 06. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 06. 2014—
reklamné a marketingové služby12. 06. 2014—
maliarske a natieračské práce12. 06. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby12. 06. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 06. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 06. 2014—
stavebné cenárstvo12. 06. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 12. 2014—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 12. 2014—
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 08. 2017—
- Prenájom hnuteľných vecí01. 08. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom05. 06. 2021—
vedenie účtovníctva06. 10. 2023—
povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel: s hmotnosťou nad 3,5 t: 510. 10. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024103301: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024103301: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024103301IČ DPH SK2024103301Obdobia daňových registráciíDIČ 2024103301: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024103301: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024103301IČ DPH SK2024103301Obdobia daňových registráciíDIČ 2024103301: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024103301: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024103301IČ DPH SK2024103301
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202410330111. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 11. 2015
daňové identifikačné číslo202410330110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2022 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲5 % na 35 773 € a zvýšila tržby o ▲38 % na 3,37 mil. €.

Tržby

3 367 921 €

▲ 38,4 %

Výsledok hospodárenia

35 773 €

▲ 4,8 %

Aktíva

1 006 294 €

▼ 4,4 %

Vlastné imanie

139 738 €

▲ 1,2 %

Zadlženosť

86,1 %

Hrubá marža

1,3 %

Čistá marža

1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 228 269 €. 2022: tržby 514 070 €. 2023: tržby 1 464 825 €. 2024: tržby 2 433 859 €. 2025: tržby 3 367 921 €.5 mil.2,5 mil.0228,3 tis.514,1 tis.1,46 mil.2,43 mil.3,37 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 228 269 €. 2022: tržby 514 070 €. 2023: tržby 1 464 825 €. 2024: tržby 2 433 859 €. 2025: tržby 3 367 921 €.5 mil.2,5 mil.0228,3 tis.514,1 tis.1,46 mil.2,43 mil.3,37 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 228 269 €. 2022: tržby 514 070 €. 2023: tržby 1 464 825 €. 2024: tržby 2 433 859 €. 2025: tržby 3 367 921 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 484 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 773 €.100 tis.50 tis.0+1,8 tis.+48,5 tis.+58,3 tis.+34,1 tis.+35,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 484 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 773 €.100 tis.50 tis.0+1,8 tis.+48,5 tis.+58,3 tis.+34,1 tis.+35,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 750 €. 2022: výsledok hospodárenia 48 484 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 289 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 35 773 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 214 450 €, vlastné imanie −2 808 €. 2022: aktíva 304 847 €, vlastné imanie 45 676 €. 2023: aktíva 377 876 €, vlastné imanie 103 965 €. 2024: aktíva 1 052 376 €, vlastné imanie 138 085 €. 2025: aktíva 1 006 294 €, vlastné imanie 139 738 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 214 450 €, vlastné imanie −2 808 €. 2022: aktíva 304 847 €, vlastné imanie 45 676 €. 2023: aktíva 377 876 €, vlastné imanie 103 965 €. 2024: aktíva 1 052 376 €, vlastné imanie 138 085 €. 2025: aktíva 1 006 294 €, vlastné imanie 139 738 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 214 450 €, vlastné imanie −2 808 €. 2022: aktíva 304 847 €, vlastné imanie 45 676 €. 2023: aktíva 377 876 €, vlastné imanie 103 965 €. 2024: aktíva 1 052 376 €, vlastné imanie 138 085 €. 2025: aktíva 1 006 294 €, vlastné imanie 139 738 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 108 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 947 €, finančné účty 43 413 €. 2022: dlhodobý majetok 98 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 352 €, finančné účty 14 530 €. 2023: dlhodobý majetok 242 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 752 €, finančné účty 37 444 €. 2024: dlhodobý majetok 644 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 540 €, finančné účty 48 348 €. 2025: dlhodobý majetok 525 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 226 €, finančné účty 90 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 108 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 947 €, finančné účty 43 413 €. 2022: dlhodobý majetok 98 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 352 €, finančné účty 14 530 €. 2023: dlhodobý majetok 242 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 752 €, finančné účty 37 444 €. 2024: dlhodobý majetok 644 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 540 €, finančné účty 48 348 €. 2025: dlhodobý majetok 525 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 226 €, finančné účty 90 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 108 090 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 947 €, finančné účty 43 413 €. 2022: dlhodobý majetok 98 965 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 352 €, finančné účty 14 530 €. 2023: dlhodobý majetok 242 680 €, zásoby 0 €, pohľadávky 97 752 €, finančné účty 37 444 €. 2024: dlhodobý majetok 644 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 359 540 €, finančné účty 48 348 €. 2025: dlhodobý majetok 525 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 390 226 €, finančné účty 90 838 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 808 €, dlhodobé záväzky 79 103 €, krátkodobé záväzky 138 155 €. 2022: vlastné imanie 45 676 €, dlhodobé záväzky 94 463 €, krátkodobé záväzky 164 708 €. 2023: vlastné imanie 103 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 273 911 €. 2024: vlastné imanie 138 085 €, dlhodobé záväzky 712 755 €, krátkodobé záväzky 201 536 €. 2025: vlastné imanie 139 738 €, dlhodobé záväzky 675 581 €, krátkodobé záväzky 190 975 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 808 €, dlhodobé záväzky 79 103 €, krátkodobé záväzky 138 155 €. 2022: vlastné imanie 45 676 €, dlhodobé záväzky 94 463 €, krátkodobé záväzky 164 708 €. 2023: vlastné imanie 103 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 273 911 €. 2024: vlastné imanie 138 085 €, dlhodobé záväzky 712 755 €, krátkodobé záväzky 201 536 €. 2025: vlastné imanie 139 738 €, dlhodobé záväzky 675 581 €, krátkodobé záväzky 190 975 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 808 €, dlhodobé záväzky 79 103 €, krátkodobé záväzky 138 155 €. 2022: vlastné imanie 45 676 €, dlhodobé záväzky 94 463 €, krátkodobé záväzky 164 708 €. 2023: vlastné imanie 103 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 273 911 €. 2024: vlastné imanie 138 085 €, dlhodobé záväzky 712 755 €, krátkodobé záväzky 201 536 €. 2025: vlastné imanie 139 738 €, dlhodobé záväzky 675 581 €, krátkodobé záväzky 190 975 €.2 mil.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 465 €. 2022: daň z príjmu 12 888 €. 2023: daň z príjmu 15 495 €. 2024: daň z príjmu 10 804 €. 2025: daň z príjmu 9 509 €.20 tis.10 tis.046512,9 tis.15,5 tis.10,8 tis.9,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 465 €. 2022: daň z príjmu 12 888 €. 2023: daň z príjmu 15 495 €. 2024: daň z príjmu 10 804 €. 2025: daň z príjmu 9 509 €.20 tis.10 tis.046512,9 tis.15,5 tis.10,8 tis.9,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 465 €. 2022: daň z príjmu 12 888 €. 2023: daň z príjmu 15 495 €. 2024: daň z príjmu 10 804 €. 2025: daň z príjmu 9 509 €.20 tis.10 tis.0465202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby228,3 tis.514,1 tis.1,46 mil.2,43 mil.3,37 mil.
Výsledok hospodárenia1,8 tis.48,5 tis.58,3 tis.34,1 tis.35,8 tis.
Aktíva214,4 tis.304,8 tis.377,9 tis.1,05 mil.1,01 mil.
Vlastné imanie−2,8 tis.45,7 tis.104 tis.138,1 tis.139,7 tis.
Daň z príjmu46512,9 tis.15,5 tis.10,8 tis.9,5 tis.
Zadlženosť101,3 %85,0 %72,5 %86,9 %86,1 %

aj 06/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,37 mil.
Výsledok hospodárenia
35,8 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
139,7 tis.
Daň z príjmu
9,5 tis.
Zadlženosť
86,1 %

2024

Tržby
2,43 mil.
Výsledok hospodárenia
34,1 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
138,1 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
86,9 %

2023

Tržby
1,46 mil.
Výsledok hospodárenia
58,3 tis.
Aktíva
377,9 tis.
Vlastné imanie
104 tis.
Daň z príjmu
15,5 tis.
Zadlženosť
72,5 %

2022

Tržby
514,1 tis.
Výsledok hospodárenia
48,5 tis.
Aktíva
304,8 tis.
Vlastné imanie
45,7 tis.
Daň z príjmu
12,9 tis.
Zadlženosť
85,0 %

2021

Tržby
228,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
214,4 tis.
Vlastné imanie
−2,8 tis.
Daň z príjmu
465
Zadlženosť
101,3 %

aj 06/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API