prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Imhotep s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47696486aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
33 584 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Imhotep s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47696486
daňové identifikačné číslo
2024041448
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Krivec 3545, 962 05 Hriňová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26556/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
517688
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu28. 02. 2014—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom28. 02. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 02. 2014—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve28. 02. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 02. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 02. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 02. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024041448: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024041448Obdobia daňových registráciíDIČ 2024041448: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024041448Obdobia daňových registráciíDIČ 2024041448: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024041448
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202404144810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −40 732 € a znížila tržby o ▼25 % na 33,6 tisíc eur.

Tržby

33 584 €

▼ 25,3 %

Výsledok hospodárenia

−40 732 €

▲ 30,3 %

Aktíva

36 455 €

▼ 59,6 %

Vlastné imanie

−84 975 €

▼ 92,1 %

Zadlženosť

333,1 %

Hrubá marža

−121,3 %

Čistá marža

−121,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 447 232 €. 2020: tržby 167 250 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 951 €. 2023: tržby 33 584 €.500 tis.250 tis.0447,2 tis.167,3 tis.045 tis.33,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 447 232 €. 2020: tržby 167 250 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 951 €. 2023: tržby 33 584 €.500 tis.250 tis.0447,2 tis.167,3 tis.045 tis.33,6 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 447 232 €. 2020: tržby 167 250 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 44 951 €. 2023: tržby 33 584 €.500 tis.250 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 14 538 €. 2020: výsledok hospodárenia 152 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 630 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 473 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 732 €.20 tis.0−100 tis.+14,5 tis.+152−15,6 tis.−58,5 tis.−40,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 14 538 €. 2020: výsledok hospodárenia 152 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 630 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 473 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 732 €.20 tis.0−100 tis.+14,5 tis.+152−15,6 tis.−58,5 tis.−40,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 14 538 €. 2020: výsledok hospodárenia 152 €. 2021: výsledok hospodárenia −15 630 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 473 €. 2023: výsledok hospodárenia −40 732 €.20 tis.0−100 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 640 €, vlastné imanie 29 382 €. 2020: aktíva 136 583 €, vlastné imanie 29 859 €. 2021: aktíva 109 954 €, vlastné imanie 14 228 €. 2022: aktíva 90 328 €, vlastné imanie −44 242 €. 2023: aktíva 36 455 €, vlastné imanie −84 975 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 640 €, vlastné imanie 29 382 €. 2020: aktíva 136 583 €, vlastné imanie 29 859 €. 2021: aktíva 109 954 €, vlastné imanie 14 228 €. 2022: aktíva 90 328 €, vlastné imanie −44 242 €. 2023: aktíva 36 455 €, vlastné imanie −84 975 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 85 640 €, vlastné imanie 29 382 €. 2020: aktíva 136 583 €, vlastné imanie 29 859 €. 2021: aktíva 109 954 €, vlastné imanie 14 228 €. 2022: aktíva 90 328 €, vlastné imanie −44 242 €. 2023: aktíva 36 455 €, vlastné imanie −84 975 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 469 €, finančné účty 34 580 €. 2020: dlhodobý majetok 75 609 €, zásoby 1 082 €, pohľadávky 10 011 €, finančné účty 49 879 €. 2021: dlhodobý majetok 78 681 €, zásoby 1 953 €, pohľadávky 8 276 €, finančné účty 21 044 €. 2022: dlhodobý majetok 47 423 €, zásoby 25 305 €, pohľadávky 8 131 €, finančné účty 9 469 €. 2023: dlhodobý majetok 17 692 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 8 171 €, finančné účty 4 386 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 469 €, finančné účty 34 580 €. 2020: dlhodobý majetok 75 609 €, zásoby 1 082 €, pohľadávky 10 011 €, finančné účty 49 879 €. 2021: dlhodobý majetok 78 681 €, zásoby 1 953 €, pohľadávky 8 276 €, finančné účty 21 044 €. 2022: dlhodobý majetok 47 423 €, zásoby 25 305 €, pohľadávky 8 131 €, finančné účty 9 469 €. 2023: dlhodobý majetok 17 692 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 8 171 €, finančné účty 4 386 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 47 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 469 €, finančné účty 34 580 €. 2020: dlhodobý majetok 75 609 €, zásoby 1 082 €, pohľadávky 10 011 €, finančné účty 49 879 €. 2021: dlhodobý majetok 78 681 €, zásoby 1 953 €, pohľadávky 8 276 €, finančné účty 21 044 €. 2022: dlhodobý majetok 47 423 €, zásoby 25 305 €, pohľadávky 8 131 €, finančné účty 9 469 €. 2023: dlhodobý majetok 17 692 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 8 171 €, finančné účty 4 386 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 29 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 258 €. 2020: vlastné imanie 29 859 €, dlhodobé záväzky 72 196 €, krátkodobé záväzky 34 528 €. 2021: vlastné imanie 14 228 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 95 677 €. 2022: vlastné imanie −44 242 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 134 475 €. 2023: vlastné imanie −84 975 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 121 305 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 29 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 258 €. 2020: vlastné imanie 29 859 €, dlhodobé záväzky 72 196 €, krátkodobé záväzky 34 528 €. 2021: vlastné imanie 14 228 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 95 677 €. 2022: vlastné imanie −44 242 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 134 475 €. 2023: vlastné imanie −84 975 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 121 305 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 29 382 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 258 €. 2020: vlastné imanie 29 859 €, dlhodobé záväzky 72 196 €, krátkodobé záväzky 34 528 €. 2021: vlastné imanie 14 228 €, dlhodobé záväzky 49 €, krátkodobé záväzky 95 677 €. 2022: vlastné imanie −44 242 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 134 475 €. 2023: vlastné imanie −84 975 €, dlhodobé záväzky 125 €, krátkodobé záväzky 121 305 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 644 €. 2020: daň z príjmu 265 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.26500020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 644 €. 2020: daň z príjmu 265 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04,6 tis.26500020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 4 644 €. 2020: daň z príjmu 265 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby447,2 tis.167,3 tis.045 tis.33,6 tis.
Výsledok hospodárenia14,5 tis.152−15,6 tis.−58,5 tis.−40,7 tis.
Aktíva85,6 tis.136,6 tis.110 tis.90,3 tis.36,5 tis.
Vlastné imanie29,4 tis.29,9 tis.14,2 tis.−44,2 tis.−85 tis.
Daň z príjmu4,6 tis.265000
Zadlženosť65,7 %78,1 %87,1 %149,0 %333,1 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
33,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−40,7 tis.
Aktíva
36,5 tis.
Vlastné imanie
−85 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
333,1 %

2022

Tržby
45 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,5 tis.
Aktíva
90,3 tis.
Vlastné imanie
−44,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−15,6 tis.
Aktíva
110 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,1 %

2020

Tržby
167,3 tis.
Výsledok hospodárenia
152
Aktíva
136,6 tis.
Vlastné imanie
29,9 tis.
Daň z príjmu
265
Zadlženosť
78,1 %

2019

Tržby
447,2 tis.
Výsledok hospodárenia
14,5 tis.
Aktíva
85,6 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
65,7 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API