prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

BIOBYLINKY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47692553aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BIOBYLINKY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47692553
daňové identifikačné číslo
2024053251
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Medzevská 96/1, 04423 Jasov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 35320/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
918606
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby26. 02. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 02. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí26. 02. 2014—
Administratívne služby26. 02. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 02. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 02. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 02. 2014—
Skladovanie26. 02. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom26. 02. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 02. 2014—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)26. 02. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach26. 02. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 02. 2014—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela26. 02. 2014—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a v záhradníctve26. 02. 2014—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny26. 02. 2014—
Výroba chuťových prísad a korenín26. 02. 2014—
Výroba nápojov26. 02. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024053251: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024053251Obdobia daňových registráciíDIČ 2024053251: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024053251Obdobia daňových registráciíDIČ 2024053251: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024053251
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202405325110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −789 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−789 €

▼ 139,7 %

Aktíva

35 196 €

▼ 1,4 %

Vlastné imanie

17 844 €

▼ 4,2 %

Zadlženosť

49,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 10 629 €. 2019: tržby 21 426 €. 2020: tržby 173 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.010,6 tis.21,4 tis.1730020182019202020212022Tržby2018: tržby 10 629 €. 2019: tržby 21 426 €. 2020: tržby 173 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.010,6 tis.21,4 tis.1730020182019202020212022Tržby2018: tržby 10 629 €. 2019: tržby 21 426 €. 2020: tržby 173 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.25 tis.12,5 tis.01730201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 731 €. 2019: výsledok hospodárenia 861 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 783 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −789 €.5 tis.0−10 tis.+4,7 tis.+861−7,8 tis.+2 tis.−78920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 731 €. 2019: výsledok hospodárenia 861 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 783 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −789 €.5 tis.0−10 tis.+4,7 tis.+861−7,8 tis.+2 tis.−78920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 731 €. 2019: výsledok hospodárenia 861 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 783 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 989 €. 2022: výsledok hospodárenia −789 €.5 tis.0−10 tis.−789201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 24 124 €, vlastné imanie 23 566 €. 2019: aktíva 27 626 €, vlastné imanie 24 427 €. 2020: aktíva 33 088 €, vlastné imanie 16 644 €. 2021: aktíva 35 701 €, vlastné imanie 18 633 €. 2022: aktíva 35 196 €, vlastné imanie 17 844 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 24 124 €, vlastné imanie 23 566 €. 2019: aktíva 27 626 €, vlastné imanie 24 427 €. 2020: aktíva 33 088 €, vlastné imanie 16 644 €. 2021: aktíva 35 701 €, vlastné imanie 18 633 €. 2022: aktíva 35 196 €, vlastné imanie 17 844 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 24 124 €, vlastné imanie 23 566 €. 2019: aktíva 27 626 €, vlastné imanie 24 427 €. 2020: aktíva 33 088 €, vlastné imanie 16 644 €. 2021: aktíva 35 701 €, vlastné imanie 18 633 €. 2022: aktíva 35 196 €, vlastné imanie 17 844 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 7 025 €, pohľadávky 2 227 €, finančné účty 14 217 €. 2019: dlhodobý majetok 1 940 €, zásoby 8 290 €, pohľadávky 4 113 €, finančné účty 13 283 €. 2020: dlhodobý majetok 277 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 4 134 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 7 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 6 519 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 7 025 €, pohľadávky 2 227 €, finančné účty 14 217 €. 2019: dlhodobý majetok 1 940 €, zásoby 8 290 €, pohľadávky 4 113 €, finančné účty 13 283 €. 2020: dlhodobý majetok 277 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 4 134 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 7 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 6 519 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 7 025 €, pohľadávky 2 227 €, finančné účty 14 217 €. 2019: dlhodobý majetok 1 940 €, zásoby 8 290 €, pohľadávky 4 113 €, finančné účty 13 283 €. 2020: dlhodobý majetok 277 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 4 134 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 7 024 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 9 929 €, pohľadávky 18 748 €, finančné účty 6 519 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 566 €, dlhodobé záväzky −8 313 €, krátkodobé záväzky 8 871 €. 2019: vlastné imanie 24 427 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 3 171 €. 2020: vlastné imanie 16 644 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 16 416 €. 2021: vlastné imanie 18 633 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 17 040 €. 2022: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 17 325 €.50 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 566 €, dlhodobé záväzky −8 313 €, krátkodobé záväzky 8 871 €. 2019: vlastné imanie 24 427 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 3 171 €. 2020: vlastné imanie 16 644 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 16 416 €. 2021: vlastné imanie 18 633 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 17 040 €. 2022: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 17 325 €.50 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 23 566 €, dlhodobé záväzky −8 313 €, krátkodobé záväzky 8 871 €. 2019: vlastné imanie 24 427 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 3 171 €. 2020: vlastné imanie 16 644 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 16 416 €. 2021: vlastné imanie 18 633 €, dlhodobé záväzky 28 €, krátkodobé záväzky 17 040 €. 2022: vlastné imanie 17 844 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 17 325 €.50 tis.0−10 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 266 €. 2019: daň z príjmu 228 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 185 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.2280185020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 266 €. 2019: daň z príjmu 228 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 185 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.2280185020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 266 €. 2019: daň z príjmu 228 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 185 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,6 tis.21,4 tis.17300
Výsledok hospodárenia4,7 tis.861−7,8 tis.2 tis.−789
Aktíva24,1 tis.27,6 tis.33,1 tis.35,7 tis.35,2 tis.
Vlastné imanie23,6 tis.24,4 tis.16,6 tis.18,6 tis.17,8 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.22801850
Zadlženosť2,3 %11,6 %49,7 %47,8 %49,3 %

aj 02/2014 — 12/2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−789
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
17,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
35,7 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
185
Zadlženosť
47,8 %

2020

Tržby
173
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
33,1 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
49,7 %

2019

Tržby
21,4 tis.
Výsledok hospodárenia
861
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
228
Zadlženosť
11,6 %

2018

Tržby
10,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
24,1 tis.
Vlastné imanie
23,6 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
2,3 %

aj 02/2014 — 12/2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API