Súhrn
- Vznik
- 17. 05. 201412 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STASIL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47691611
- daňové identifikačné číslo
- 2024098813
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Strojárska 1832/93, 06901 Snina, Slovenská republika
- Územie
- Sninaokres SninaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 05. 2014
- V registri
- 12 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32197/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 879249
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 05. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 17. 05. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 17. 05. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 17. 05. 2014 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 17. 05. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 05. 2014 | — |
| kuriérske služby | 17. 05. 2014 | — |
| skladovanie | 17. 05. 2014 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 17. 05. 2014 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 17. 05. 2014 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 17. 05. 2014 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 17. 05. 2014 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 17. 05. 2014 | — |
| počítačové služby | 17. 05. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 05. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 17. 05. 2014 | — |
| administratívne služby | 17. 05. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 23. 10. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 10. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 23. 10. 2015 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 10. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024098813 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −340 € a zvýšila tržby o ▲100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▲ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−340 €
▲ 78,7 %Aktíva
8 953 €
bez zmenyVlastné imanie
7 863 €
▼ 4,1 %Zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27 tis. | 31 tis. | 12,3 tis. | −240 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 906 | −2 tis. | −2,2 tis. | −1,6 tis. | −340 |
| Aktíva | 20,1 tis. | 15,6 tis. | 11,9 tis. | 9 tis. | 9 tis. |
| Vlastné imanie | 14 tis. | 12 tis. | 9,8 tis. | 8,2 tis. | 7,9 tis. |
| Daň z príjmu | 626 | 271 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 30,3 % | 23,1 % | 17,9 % | 8,4 % | 12,2 % |
aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 12,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- −240
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 8,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 12,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 11,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 31 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 15,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12 tis.
- Daň z príjmu
- 271
- Zadlženosť
- 23,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 27 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 906
- Aktíva
- 20,1 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 626
- Zadlženosť
- 30,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.