prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

DULMOBTEX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47685042aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
378 186 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DULMOBTEX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47685042
daňové identifikačné číslo
2024044187
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024044187
Sídlo
151, 943 61 Salka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 36919/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
347418
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby21. 02. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 02. 2014—
Dokončovanie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 02. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevázkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 02. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 02. 2014—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva25. 05. 2015—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba25. 05. 2015—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva25. 05. 2015—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu25. 05. 2015—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu25. 05. 2015—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu25. 05. 2015—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov25. 05. 2015—
Textilná výroba10. 08. 2017—
Odevná výroba10. 08. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 08. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných,technických, spoločenských a humanitných vied10. 08. 2017—
Reklamné a marketingové služby,prieskum trhu a verejnej mienky10. 08. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave10. 08. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 08. 2021—
Služby súvisiace s produkcou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok04. 08. 2021—
Fotografické služby04. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024044187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044187IČ DPH SK2024044187Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024044187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044187IČ DPH SK2024044187Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024044187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044187IČ DPH SK2024044187
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202404418711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 04. 2015
daňové identifikačné číslo202404418710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 10. 2018 (rok porušenia 2015).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 10. 08. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zisk bez zmeny na 147 253 € a tržby bez zmeny na 378,2 tisíc eur.

Tržby

378 186 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

147 253 €

bez zmeny

Aktíva

1 202 988 €

bez zmeny

Vlastné imanie

282 868 €

bez zmeny

Zadlženosť

76,5 %

Hrubá marža

49,3 %

Čistá marža

38,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 324 166 €. 2022: tržby 630 367 €. 2023: tržby 378 186 €. 2024: tržby 378 186 €. 2025: tržby 378 186 €.1 mil.500 tis.0324,2 tis.630,4 tis.378,2 tis.378,2 tis.378,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 324 166 €. 2022: tržby 630 367 €. 2023: tržby 378 186 €. 2024: tržby 378 186 €. 2025: tržby 378 186 €.1 mil.500 tis.0324,2 tis.630,4 tis.378,2 tis.378,2 tis.378,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 324 166 €. 2022: tržby 630 367 €. 2023: tržby 378 186 €. 2024: tržby 378 186 €. 2025: tržby 378 186 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 060 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 096 €. 2023: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2025: výsledok hospodárenia 147 253 €.200 tis.100 tis.0+36,1 tis.+87,1 tis.+147,3 tis.+147,3 tis.+147,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 060 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 096 €. 2023: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2025: výsledok hospodárenia 147 253 €.200 tis.100 tis.0+36,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 36 060 €. 2022: výsledok hospodárenia 87 096 €. 2023: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 253 €. 2025: výsledok hospodárenia 147 253 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 431 €, vlastné imanie 48 519 €. 2022: aktíva 825 566 €, vlastné imanie 135 615 €. 2023: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2024: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2025: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 431 €, vlastné imanie 48 519 €. 2022: aktíva 825 566 €, vlastné imanie 135 615 €. 2023: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2024: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2025: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 431 €, vlastné imanie 48 519 €. 2022: aktíva 825 566 €, vlastné imanie 135 615 €. 2023: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2024: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €. 2025: aktíva 1 202 988 €, vlastné imanie 282 868 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 196 €, finančné účty 44 592 €. 2022: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 787 035 €, finančné účty 20 543 €. 2023: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2024: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2025: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 196 €, finančné účty 44 592 €. 2022: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 787 035 €, finančné účty 20 543 €. 2023: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2024: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2025: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 133 196 €, finančné účty 44 592 €. 2022: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 787 035 €, finančné účty 20 543 €. 2023: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2024: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €. 2025: dlhodobý majetok 17 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 165 221 €, finančné účty 19 779 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 519 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 912 €. 2022: vlastné imanie 135 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 689 951 €. 2023: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2024: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2025: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 519 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 912 €. 2022: vlastné imanie 135 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 689 951 €. 2023: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2024: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2025: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 519 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 160 912 €. 2022: vlastné imanie 135 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 689 951 €. 2023: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2024: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €. 2025: vlastné imanie 282 868 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 120 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 586 €. 2022: daň z príjmu 23 152 €. 2023: daň z príjmu 39 144 €. 2024: daň z príjmu 39 144 €. 2025: daň z príjmu 39 144 €.50 tis.25 tis.09,6 tis.23,2 tis.39,1 tis.39,1 tis.39,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 586 €. 2022: daň z príjmu 23 152 €. 2023: daň z príjmu 39 144 €. 2024: daň z príjmu 39 144 €. 2025: daň z príjmu 39 144 €.50 tis.25 tis.09,6 tis.23,2 tis.39,1 tis.39,1 tis.39,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 586 €. 2022: daň z príjmu 23 152 €. 2023: daň z príjmu 39 144 €. 2024: daň z príjmu 39 144 €. 2025: daň z príjmu 39 144 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby324,2 tis.630,4 tis.378,2 tis.378,2 tis.378,2 tis.
Výsledok hospodárenia36,1 tis.87,1 tis.147,3 tis.147,3 tis.147,3 tis.
Aktíva209,4 tis.825,6 tis.1,2 mil.1,2 mil.1,2 mil.
Vlastné imanie48,5 tis.135,6 tis.282,9 tis.282,9 tis.282,9 tis.
Daň z príjmu9,6 tis.23,2 tis.39,1 tis.39,1 tis.39,1 tis.
Zadlženosť76,8 %83,6 %76,5 %76,5 %76,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
378,2 tis.
Výsledok hospodárenia
147,3 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
282,9 tis.
Daň z príjmu
39,1 tis.
Zadlženosť
76,5 %

2024

Tržby
378,2 tis.
Výsledok hospodárenia
147,3 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
282,9 tis.
Daň z príjmu
39,1 tis.
Zadlženosť
76,5 %

2023

Tržby
378,2 tis.
Výsledok hospodárenia
147,3 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
282,9 tis.
Daň z príjmu
39,1 tis.
Zadlženosť
76,5 %

2022

Tržby
630,4 tis.
Výsledok hospodárenia
87,1 tis.
Aktíva
825,6 tis.
Vlastné imanie
135,6 tis.
Daň z príjmu
23,2 tis.
Zadlženosť
83,6 %

2021

Tržby
324,2 tis.
Výsledok hospodárenia
36,1 tis.
Aktíva
209,4 tis.
Vlastné imanie
48,5 tis.
Daň z príjmu
9,6 tis.
Zadlženosť
76,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API