prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

RAIN Media, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47683392aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
5 476 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RAIN Media, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47683392
daňové identifikačné číslo
2024044814
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Záborského 3008/23, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 30174/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
620786
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 02. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb27. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby27. 02. 2014—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.23. 09. 2015—
Prevádzkovanie výdajne stravy07. 05. 2020—
pánske, dámske a detské kaderníctvo11. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044814Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044814Obdobia daňových registráciíDIČ 2024044814: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024044814
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202404481410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 2 659 € a znížila tržby o ▼56 % na 5,5 tisíc eur.

Tržby

5 476 €

▼ 56,3 %

Výsledok hospodárenia

2 659 €

▲ 119,3 %

Aktíva

1 430 €

▼ 68,7 %

Vlastné imanie

−123 416 €

▲ 2,1 %

Zadlženosť

8 730,5 %

Hrubá marža

48,6 %

Čistá marža

48,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 35 517 €. 2020: tržby 11 001 €. 2021: tržby 1 241 €. 2022: tržby 12 517 €. 2023: tržby 5 476 €.50 tis.25 tis.035,5 tis.11 tis.1,2 tis.12,5 tis.5,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 35 517 €. 2020: tržby 11 001 €. 2021: tržby 1 241 €. 2022: tržby 12 517 €. 2023: tržby 5 476 €.50 tis.25 tis.035,5 tis.11 tis.1,2 tis.12,5 tis.5,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 35 517 €. 2020: tržby 11 001 €. 2021: tržby 1 241 €. 2022: tržby 12 517 €. 2023: tržby 5 476 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 901 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 467 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 345 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 748 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 659 €.5 tis.0−50 tis.−22,9 tis.−26,5 tis.−24,3 tis.−13,7 tis.+2,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 901 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 467 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 345 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 748 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 659 €.5 tis.0−50 tis.−22,9 tis.−26,5 tis.−24,3 tis.−13,7 tis.+2,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −22 901 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 467 €. 2021: výsledok hospodárenia −24 345 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 748 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 659 €.5 tis.0−50 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 174 €, vlastné imanie −61 515 €. 2020: aktíva 3 228 €, vlastné imanie −87 982 €. 2021: aktíva 3 027 €, vlastné imanie −112 327 €. 2022: aktíva 4 567 €, vlastné imanie −126 075 €. 2023: aktíva 1 430 €, vlastné imanie −123 416 €.5 tis.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 174 €, vlastné imanie −61 515 €. 2020: aktíva 3 228 €, vlastné imanie −87 982 €. 2021: aktíva 3 027 €, vlastné imanie −112 327 €. 2022: aktíva 4 567 €, vlastné imanie −126 075 €. 2023: aktíva 1 430 €, vlastné imanie −123 416 €.5 tis.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 174 €, vlastné imanie −61 515 €. 2020: aktíva 3 228 €, vlastné imanie −87 982 €. 2021: aktíva 3 027 €, vlastné imanie −112 327 €. 2022: aktíva 4 567 €, vlastné imanie −126 075 €. 2023: aktíva 1 430 €, vlastné imanie −123 416 €.5 tis.0−200 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 412 €, pohľadávky 766 €, finančné účty 1 996 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 237 €, pohľadávky 1 714 €, finančné účty 277 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 208 €, pohľadávky 1 086 €, finančné účty 733 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 616 €, pohľadávky 1 116 €, finančné účty 1 835 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 1 283 €.5 tis.2,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 412 €, pohľadávky 766 €, finančné účty 1 996 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 237 €, pohľadávky 1 714 €, finančné účty 277 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 208 €, pohľadávky 1 086 €, finančné účty 733 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 616 €, pohľadávky 1 116 €, finančné účty 1 835 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 1 283 €.5 tis.2,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 412 €, pohľadávky 766 €, finančné účty 1 996 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 237 €, pohľadávky 1 714 €, finančné účty 277 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 208 €, pohľadávky 1 086 €, finančné účty 733 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 616 €, pohľadávky 1 116 €, finančné účty 1 835 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 30 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 1 283 €.5 tis.2,5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −61 515 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 65 539 €. 2020: vlastné imanie −87 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 210 €. 2021: vlastné imanie −112 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 354 €. 2022: vlastné imanie −126 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 130 642 €. 2023: vlastné imanie −123 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 846 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −61 515 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 65 539 €. 2020: vlastné imanie −87 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 210 €. 2021: vlastné imanie −112 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 354 €. 2022: vlastné imanie −126 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 130 642 €. 2023: vlastné imanie −123 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 846 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −61 515 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 65 539 €. 2020: vlastné imanie −87 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 91 210 €. 2021: vlastné imanie −112 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 354 €. 2022: vlastné imanie −126 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 130 642 €. 2023: vlastné imanie −123 416 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 846 €.200 tis.0−200 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby35,5 tis.11 tis.1,2 tis.12,5 tis.5,5 tis.
Výsledok hospodárenia−22,9 tis.−26,5 tis.−24,3 tis.−13,7 tis.2,7 tis.
Aktíva4,2 tis.3,2 tis.3 tis.4,6 tis.1,4 tis.
Vlastné imanie−61,5 tis.−88 tis.−112,3 tis.−126,1 tis.−123,4 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť1 573,8 %2 825,6 %3 810,8 %2 860,6 %8 730,5 %

aj 02/2014 — 12/2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
5,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
1,4 tis.
Vlastné imanie
−123,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8 730,5 %

2022

Tržby
12,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
−126,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 860,6 %

2021

Tržby
1,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,3 tis.
Aktíva
3 tis.
Vlastné imanie
−112,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 810,8 %

2020

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,5 tis.
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
−88 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 825,6 %

2019

Tržby
35,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,9 tis.
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
−61,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 573,8 %

aj 02/2014 — 12/2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API