prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ENLI s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47664797aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ENLI s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47664797
daňové identifikačné číslo
2024035442
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024035442
Sídlo
Žižkova 2633/13, 04001 Košice-Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 35210/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1079661
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Počítačové služby11. 02. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 02. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 02. 2014—
Reklamné a marketingové služby11. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 02. 2014—
Administratívne služby11. 02. 2014—
Vedenie účtovníctva11. 02. 2014—
Finančný leasing11. 02. 2014—
Faktoring a forfaiting11. 02. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí11. 02. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 02. 2014—
Organizovanie kurzov, školení a seminárov11. 02. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 02. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení11. 02. 2014—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení11. 02. 2014—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí11. 02. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 02. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 02. 2014—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov11. 02. 2014—
Fotografické služby11. 02. 2014—
Služby požičovní11. 02. 2014—
Donášková služba11. 02. 2014—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla11. 02. 2014—
Kuriérske služby11. 02. 2014—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied16. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035442: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035442: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035442IČ DPH SK2024035442Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035442: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035442: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035442IČ DPH SK2024035442Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035442: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035442: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035442IČ DPH SK2024035442
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202403544211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 05. 2014
daňové identifikačné číslo202403544210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −45 719 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−45 719 €

▲ 12,3 %

Aktíva

867 523 €

▲ 58,4 %

Vlastné imanie

−133 413 €

▼ 52,1 %

Zadlženosť

115,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 70 750 €. 2022: tržby 2 450 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.070,8 tis.2,5 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 70 750 €. 2022: tržby 2 450 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.070,8 tis.2,5 tis.00020212022202320242025Tržby2021: tržby 70 750 €. 2022: tržby 2 450 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 768 €. 2022: výsledok hospodárenia −86 134 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 232 €. 2024: výsledok hospodárenia −52 125 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 719 €.1 tis.0−100 tis.+768−86,1 tis.−52,2 tis.−52,1 tis.−45,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 768 €. 2022: výsledok hospodárenia −86 134 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 232 €. 2024: výsledok hospodárenia −52 125 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 719 €.1 tis.0−100 tis.+768−86,1 tis.−52,2 tis.−52,1 tis.−45,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 768 €. 2022: výsledok hospodárenia −86 134 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 232 €. 2024: výsledok hospodárenia −52 125 €. 2025: výsledok hospodárenia −45 719 €.1 tis.0−100 tis.+768202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 526 €, vlastné imanie 102 798 €. 2022: aktíva 549 638 €, vlastné imanie 16 664 €. 2023: aktíva 627 411 €, vlastné imanie −35 568 €. 2024: aktíva 547 777 €, vlastné imanie −87 693 €. 2025: aktíva 867 523 €, vlastné imanie −133 413 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 526 €, vlastné imanie 102 798 €. 2022: aktíva 549 638 €, vlastné imanie 16 664 €. 2023: aktíva 627 411 €, vlastné imanie −35 568 €. 2024: aktíva 547 777 €, vlastné imanie −87 693 €. 2025: aktíva 867 523 €, vlastné imanie −133 413 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 259 526 €, vlastné imanie 102 798 €. 2022: aktíva 549 638 €, vlastné imanie 16 664 €. 2023: aktíva 627 411 €, vlastné imanie −35 568 €. 2024: aktíva 547 777 €, vlastné imanie −87 693 €. 2025: aktíva 867 523 €, vlastné imanie −133 413 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 282 €, finančné účty 200 732 €. 2022: dlhodobý majetok 29 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 836 €, finančné účty 187 969 €. 2023: dlhodobý majetok 20 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 361 605 €, finančné účty 245 193 €. 2024: dlhodobý majetok 11 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 881 €, finančné účty 261 130 €. 2025: dlhodobý majetok 8 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 417 318 €, finančné účty 441 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 282 €, finančné účty 200 732 €. 2022: dlhodobý majetok 29 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 836 €, finančné účty 187 969 €. 2023: dlhodobý majetok 20 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 361 605 €, finančné účty 245 193 €. 2024: dlhodobý majetok 11 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 881 €, finančné účty 261 130 €. 2025: dlhodobý majetok 8 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 417 318 €, finančné účty 441 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 512 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 282 €, finančné účty 200 732 €. 2022: dlhodobý majetok 29 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 836 €, finančné účty 187 969 €. 2023: dlhodobý majetok 20 613 €, zásoby 0 €, pohľadávky 361 605 €, finančné účty 245 193 €. 2024: dlhodobý majetok 11 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 274 881 €, finančné účty 261 130 €. 2025: dlhodobý majetok 8 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 417 318 €, finančné účty 441 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 156 728 €. 2022: vlastné imanie 16 664 €, dlhodobé záväzky 488 273 €, krátkodobé záväzky 44 701 €. 2023: vlastné imanie −35 568 €, dlhodobé záväzky 611 054 €, krátkodobé záväzky 51 925 €. 2024: vlastné imanie −87 693 €, dlhodobé záväzky 597 796 €, krátkodobé záväzky 37 674 €. 2025: vlastné imanie −133 413 €, dlhodobé záväzky 979 671 €, krátkodobé záväzky 21 265 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 156 728 €. 2022: vlastné imanie 16 664 €, dlhodobé záväzky 488 273 €, krátkodobé záväzky 44 701 €. 2023: vlastné imanie −35 568 €, dlhodobé záväzky 611 054 €, krátkodobé záväzky 51 925 €. 2024: vlastné imanie −87 693 €, dlhodobé záväzky 597 796 €, krátkodobé záväzky 37 674 €. 2025: vlastné imanie −133 413 €, dlhodobé záväzky 979 671 €, krátkodobé záväzky 21 265 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 798 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 156 728 €. 2022: vlastné imanie 16 664 €, dlhodobé záväzky 488 273 €, krátkodobé záväzky 44 701 €. 2023: vlastné imanie −35 568 €, dlhodobé záväzky 611 054 €, krátkodobé záväzky 51 925 €. 2024: vlastné imanie −87 693 €, dlhodobé záväzky 597 796 €, krátkodobé záväzky 37 674 €. 2025: vlastné imanie −133 413 €, dlhodobé záväzky 979 671 €, krátkodobé záväzky 21 265 €.2 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby70,8 tis.2,5 tis.000
Výsledok hospodárenia768−86,1 tis.−52,2 tis.−52,1 tis.−45,7 tis.
Aktíva259,5 tis.549,6 tis.627,4 tis.547,8 tis.867,5 tis.
Vlastné imanie102,8 tis.16,7 tis.−35,6 tis.−87,7 tis.−133,4 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť60,4 %97,0 %105,7 %116,0 %115,4 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−45,7 tis.
Aktíva
867,5 tis.
Vlastné imanie
−133,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
115,4 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−52,1 tis.
Aktíva
547,8 tis.
Vlastné imanie
−87,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
116,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−52,2 tis.
Aktíva
627,4 tis.
Vlastné imanie
−35,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,7 %

2022

Tržby
2,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−86,1 tis.
Aktíva
549,6 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,0 %

2021

Tržby
70,8 tis.
Výsledok hospodárenia
768
Aktíva
259,5 tis.
Vlastné imanie
102,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,4 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API