Súhrn
- Vznik
- 28. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 38 837 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G & L | law firm s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47652390
- daňové identifikačné číslo
- 2024042174
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024042174
- Sídlo
- Čiližská 5, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 02. 2014
- V registri
- 12 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 121971/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 727488
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb v zmysle zákona 586/2003 Z.z. o advokácii | 29. 11. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024042174 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2024042174 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼54 % na 2 597 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 38,8 tisíc eur.
Tržby
38 837 €
▲ 2,0 %Výsledok hospodárenia
2 597 €
▼ 53,6 %Aktíva
37 087 €
▼ 31,0 %Vlastné imanie
13 113 €
▲ 24,7 %Zadlženosť
64,6 %
Hrubá marža
7,6 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27,9 tis. | 22,6 tis. | 23,2 tis. | 38,1 tis. | 38,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,3 tis. | 2,8 tis. | 5,5 tis. | 5,6 tis. | 2,6 tis. |
| Aktíva | 15,1 tis. | 19,7 tis. | 26,2 tis. | 53,7 tis. | 37,1 tis. |
| Vlastné imanie | 5,5 tis. | 8,3 tis. | 13,7 tis. | 10,5 tis. | 13,1 tis. |
| Daň z príjmu | 2 | 635 | 1 tis. | 1,3 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 63,6 % | 57,8 % | 47,7 % | 80,4 % | 64,6 % |
aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 38,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 37,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 64,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 38,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 53,7 tis.
- Vlastné imanie
- 10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 80,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 23,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 26,2 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 47,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 22,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 19,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 635
- Zadlženosť
- 57,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 27,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 15,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2
- Zadlženosť
- 63,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.