prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

PRVÁ NEUROLOGICKÁ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47650052aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
105 084 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PRVÁ NEUROLOGICKÁ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47650052
daňové identifikačné číslo
2024039127
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ulica mieru 1390, 984 01 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26524/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
439069
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 02. 2014—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt25. 02. 2014—
Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia : špecializovanej ambulancie v odbornom zameraní neurológia04. 10. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024039127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024039127Obdobia daňových registráciíDIČ 2024039127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024039127Obdobia daňových registráciíDIČ 2024039127: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024039127
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202403912710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲35 % na 30 766 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 105,1 tisíc eur.

Tržby

105 084 €

▲ 15,2 %

Výsledok hospodárenia

30 766 €

▲ 35,3 %

Aktíva

83 431 €

▼ 11,4 %

Vlastné imanie

63 999 €

▼ 1,6 %

Zadlženosť

23,3 %

Hrubá marža

37,1 %

Čistá marža

29,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 64 775 €. 2022: tržby 69 245 €. 2023: tržby 80 499 €. 2024: tržby 91 250 €. 2025: tržby 105 084 €.200 tis.100 tis.064,8 tis.69,2 tis.80,5 tis.91,3 tis.105,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 775 €. 2022: tržby 69 245 €. 2023: tržby 80 499 €. 2024: tržby 91 250 €. 2025: tržby 105 084 €.200 tis.100 tis.064,8 tis.69,2 tis.80,5 tis.91,3 tis.105,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 775 €. 2022: tržby 69 245 €. 2023: tržby 80 499 €. 2024: tržby 91 250 €. 2025: tržby 105 084 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 125 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 821 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 759 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 741 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 766 €.50 tis.25 tis.0+16,1 tis.+14,8 tis.+10,8 tis.+22,7 tis.+30,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 125 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 821 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 759 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 741 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 766 €.50 tis.25 tis.0+16,1 tis.+14,8 tis.+10,8 tis.+22,7 tis.+30,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 125 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 821 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 759 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 741 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 766 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 888 €, vlastné imanie 41 527 €. 2022: aktíva 57 998 €, vlastné imanie 49 848 €. 2023: aktíva 73 432 €, vlastné imanie 60 607 €. 2024: aktíva 94 125 €, vlastné imanie 65 067 €. 2025: aktíva 83 431 €, vlastné imanie 63 999 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 888 €, vlastné imanie 41 527 €. 2022: aktíva 57 998 €, vlastné imanie 49 848 €. 2023: aktíva 73 432 €, vlastné imanie 60 607 €. 2024: aktíva 94 125 €, vlastné imanie 65 067 €. 2025: aktíva 83 431 €, vlastné imanie 63 999 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 50 888 €, vlastné imanie 41 527 €. 2022: aktíva 57 998 €, vlastné imanie 49 848 €. 2023: aktíva 73 432 €, vlastné imanie 60 607 €. 2024: aktíva 94 125 €, vlastné imanie 65 067 €. 2025: aktíva 83 431 €, vlastné imanie 63 999 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 766 €, finančné účty 39 072 €. 2022: dlhodobý majetok 25 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 022 €, finančné účty 20 779 €. 2023: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 441 €, finančné účty 45 698 €. 2024: dlhodobý majetok 31 560 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 524 €, finančné účty 47 041 €. 2025: dlhodobý majetok 21 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 108 €, finančné účty 53 139 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 766 €, finančné účty 39 072 €. 2022: dlhodobý majetok 25 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 022 €, finančné účty 20 779 €. 2023: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 441 €, finančné účty 45 698 €. 2024: dlhodobý majetok 31 560 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 524 €, finančné účty 47 041 €. 2025: dlhodobý majetok 21 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 108 €, finančné účty 53 139 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 766 €, finančné účty 39 072 €. 2022: dlhodobý majetok 25 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 022 €, finančné účty 20 779 €. 2023: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 441 €, finančné účty 45 698 €. 2024: dlhodobý majetok 31 560 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 524 €, finančné účty 47 041 €. 2025: dlhodobý majetok 21 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 108 €, finančné účty 53 139 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 527 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 9 055 €. 2022: vlastné imanie 49 848 €, dlhodobé záväzky 445 €, krátkodobé záväzky 7 705 €. 2023: vlastné imanie 60 607 €, dlhodobé záväzky 586 €, krátkodobé záväzky 12 239 €. 2024: vlastné imanie 65 067 €, dlhodobé záväzky 13 929 €, krátkodobé záväzky 15 129 €. 2025: vlastné imanie 63 999 €, dlhodobé záväzky 10 514 €, krátkodobé záväzky 8 918 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 527 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 9 055 €. 2022: vlastné imanie 49 848 €, dlhodobé záväzky 445 €, krátkodobé záväzky 7 705 €. 2023: vlastné imanie 60 607 €, dlhodobé záväzky 586 €, krátkodobé záväzky 12 239 €. 2024: vlastné imanie 65 067 €, dlhodobé záväzky 13 929 €, krátkodobé záväzky 15 129 €. 2025: vlastné imanie 63 999 €, dlhodobé záväzky 10 514 €, krátkodobé záväzky 8 918 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 527 €, dlhodobé záväzky 306 €, krátkodobé záväzky 9 055 €. 2022: vlastné imanie 49 848 €, dlhodobé záväzky 445 €, krátkodobé záväzky 7 705 €. 2023: vlastné imanie 60 607 €, dlhodobé záväzky 586 €, krátkodobé záväzky 12 239 €. 2024: vlastné imanie 65 067 €, dlhodobé záväzky 13 929 €, krátkodobé záväzky 15 129 €. 2025: vlastné imanie 63 999 €, dlhodobé záväzky 10 514 €, krátkodobé záväzky 8 918 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 435 €. 2022: daň z príjmu 3 902 €. 2023: daň z príjmu 3 052 €. 2024: daň z príjmu 5 902 €. 2025: daň z príjmu 8 183 €.10 tis.5 tis.04,4 tis.3,9 tis.3,1 tis.5,9 tis.8,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 435 €. 2022: daň z príjmu 3 902 €. 2023: daň z príjmu 3 052 €. 2024: daň z príjmu 5 902 €. 2025: daň z príjmu 8 183 €.10 tis.5 tis.04,4 tis.3,9 tis.3,1 tis.5,9 tis.8,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 435 €. 2022: daň z príjmu 3 902 €. 2023: daň z príjmu 3 052 €. 2024: daň z príjmu 5 902 €. 2025: daň z príjmu 8 183 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,8 tis.69,2 tis.80,5 tis.91,3 tis.105,1 tis.
Výsledok hospodárenia16,1 tis.14,8 tis.10,8 tis.22,7 tis.30,8 tis.
Aktíva50,9 tis.58 tis.73,4 tis.94,1 tis.83,4 tis.
Vlastné imanie41,5 tis.49,8 tis.60,6 tis.65,1 tis.64 tis.
Daň z príjmu4,4 tis.3,9 tis.3,1 tis.5,9 tis.8,2 tis.
Zadlženosť18,4 %14,1 %17,5 %30,9 %23,3 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
105,1 tis.
Výsledok hospodárenia
30,8 tis.
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
64 tis.
Daň z príjmu
8,2 tis.
Zadlženosť
23,3 %

2024

Tržby
91,3 tis.
Výsledok hospodárenia
22,7 tis.
Aktíva
94,1 tis.
Vlastné imanie
65,1 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
30,9 %

2023

Tržby
80,5 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
73,4 tis.
Vlastné imanie
60,6 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
17,5 %

2022

Tržby
69,2 tis.
Výsledok hospodárenia
14,8 tis.
Aktíva
58 tis.
Vlastné imanie
49,8 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
14,1 %

2021

Tržby
64,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16,1 tis.
Aktíva
50,9 tis.
Vlastné imanie
41,5 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
18,4 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API