prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Motor Design Slovakia s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47635240aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
103 401 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Motor Design Slovakia s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47635240
daňové identifikačné číslo
2024057365
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024057365
Sídlo
Pod Bystercom 628/20, 922 41 Drahovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 42949/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1064473
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 02. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí22. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 02. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 02. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 02. 2014—
Reklamné a marketingové služby22. 02. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 02. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 02. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky22. 02. 2014—
Administratívne služby22. 02. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti22. 02. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 02. 2014—
Skladovanie22. 02. 2014—
Faktoring a forfaiting22. 02. 2014—
Čistiace a upratovacie služby22. 02. 2014—
Vedenie účtovníctva22. 02. 2014—
Počítačové služby22. 02. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 02. 2014—
Vydavateľská činnosť22. 02. 2014—
Vykonávanie odťahovej služby28. 02. 2015—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel28. 02. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024057365: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024057365: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024057365IČ DPH SK2024057365Obdobia daňových registráciíDIČ 2024057365: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024057365: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024057365IČ DPH SK2024057365Obdobia daňových registráciíDIČ 2024057365: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024057365: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024057365IČ DPH SK2024057365
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202405736511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 03. 2016
daňové identifikačné číslo202405736510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 02. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 33 983 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 103,4 tisíc eur.

Tržby

103 401 €

▲ 1,1 %

Výsledok hospodárenia

33 983 €

▲ 207,0 %

Aktíva

40 231 €

▼ 92,9 %

Vlastné imanie

2 031 €

▼ 38,2 %

Zadlženosť

95,0 %

Hrubá marža

33,8 %

Čistá marža

32,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 115 851 €. 2022: tržby 295 769 €. 2023: tržby 125 588 €. 2024: tržby 102 319 €. 2025: tržby 103 401 €.500 tis.250 tis.0115,9 tis.295,8 tis.125,6 tis.102,3 tis.103,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 115 851 €. 2022: tržby 295 769 €. 2023: tržby 125 588 €. 2024: tržby 102 319 €. 2025: tržby 103 401 €.500 tis.250 tis.0115,9 tis.295,8 tis.125,6 tis.102,3 tis.103,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 115 851 €. 2022: tržby 295 769 €. 2023: tržby 125 588 €. 2024: tržby 102 319 €. 2025: tržby 103 401 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 461 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 983 €.50 tis.0−100 tis.−21 tis.−2,5 tis.−51,9 tis.−31,8 tis.+34 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 461 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 983 €.50 tis.0−100 tis.−21 tis.−2,5 tis.−51,9 tis.−31,8 tis.+34 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 012 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 461 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −31 750 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 983 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 577 501 €, vlastné imanie −54 092 €. 2022: aktíva 571 668 €, vlastné imanie −56 554 €. 2023: aktíva 545 058 €, vlastné imanie 16 766 €. 2024: aktíva 569 750 €, vlastné imanie 3 288 €. 2025: aktíva 40 231 €, vlastné imanie 2 031 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 577 501 €, vlastné imanie −54 092 €. 2022: aktíva 571 668 €, vlastné imanie −56 554 €. 2023: aktíva 545 058 €, vlastné imanie 16 766 €. 2024: aktíva 569 750 €, vlastné imanie 3 288 €. 2025: aktíva 40 231 €, vlastné imanie 2 031 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 577 501 €, vlastné imanie −54 092 €. 2022: aktíva 571 668 €, vlastné imanie −56 554 €. 2023: aktíva 545 058 €, vlastné imanie 16 766 €. 2024: aktíva 569 750 €, vlastné imanie 3 288 €. 2025: aktíva 40 231 €, vlastné imanie 2 031 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 460 658 €, finančné účty 94 183 €. 2022: dlhodobý majetok 18 966 €, zásoby 27 867 €, pohľadávky 488 933 €, finančné účty 35 902 €. 2023: dlhodobý majetok 35 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 183 €, finančné účty 5 388 €. 2024: dlhodobý majetok 22 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 530 679 €, finančné účty 17 067 €. 2025: dlhodobý majetok 11 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 940 €, finančné účty 2 017 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 460 658 €, finančné účty 94 183 €. 2022: dlhodobý majetok 18 966 €, zásoby 27 867 €, pohľadávky 488 933 €, finančné účty 35 902 €. 2023: dlhodobý majetok 35 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 183 €, finančné účty 5 388 €. 2024: dlhodobý majetok 22 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 530 679 €, finančné účty 17 067 €. 2025: dlhodobý majetok 11 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 940 €, finančné účty 2 017 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 660 €, zásoby 0 €, pohľadávky 460 658 €, finančné účty 94 183 €. 2022: dlhodobý majetok 18 966 €, zásoby 27 867 €, pohľadávky 488 933 €, finančné účty 35 902 €. 2023: dlhodobý majetok 35 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 183 €, finančné účty 5 388 €. 2024: dlhodobý majetok 22 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 530 679 €, finančné účty 17 067 €. 2025: dlhodobý majetok 11 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 940 €, finančné účty 2 017 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 092 €, dlhodobé záväzky 7 890 €, krátkodobé záväzky 623 703 €. 2022: vlastné imanie −56 554 €, dlhodobé záväzky 6 456 €, krátkodobé záväzky 621 766 €. 2023: vlastné imanie 16 766 €, dlhodobé záväzky 32 008 €, krátkodobé záväzky 496 284 €. 2024: vlastné imanie 3 288 €, dlhodobé záväzky 24 096 €, krátkodobé záväzky 542 366 €. 2025: vlastné imanie 2 031 €, dlhodobé záväzky 15 674 €, krátkodobé záväzky 22 526 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 092 €, dlhodobé záväzky 7 890 €, krátkodobé záväzky 623 703 €. 2022: vlastné imanie −56 554 €, dlhodobé záväzky 6 456 €, krátkodobé záväzky 621 766 €. 2023: vlastné imanie 16 766 €, dlhodobé záväzky 32 008 €, krátkodobé záväzky 496 284 €. 2024: vlastné imanie 3 288 €, dlhodobé záväzky 24 096 €, krátkodobé záväzky 542 366 €. 2025: vlastné imanie 2 031 €, dlhodobé záväzky 15 674 €, krátkodobé záväzky 22 526 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −54 092 €, dlhodobé záväzky 7 890 €, krátkodobé záväzky 623 703 €. 2022: vlastné imanie −56 554 €, dlhodobé záväzky 6 456 €, krátkodobé záväzky 621 766 €. 2023: vlastné imanie 16 766 €, dlhodobé záväzky 32 008 €, krátkodobé záväzky 496 284 €. 2024: vlastné imanie 3 288 €, dlhodobé záväzky 24 096 €, krátkodobé záväzky 542 366 €. 2025: vlastné imanie 2 031 €, dlhodobé záväzky 15 674 €, krátkodobé záväzky 22 526 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby115,9 tis.295,8 tis.125,6 tis.102,3 tis.103,4 tis.
Výsledok hospodárenia−21 tis.−2,5 tis.−51,9 tis.−31,8 tis.34 tis.
Aktíva577,5 tis.571,7 tis.545,1 tis.569,8 tis.40,2 tis.
Vlastné imanie−54,1 tis.−56,6 tis.16,8 tis.3,3 tis.2 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť109,4 %109,9 %96,9 %99,4 %95,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
103,4 tis.
Výsledok hospodárenia
34 tis.
Aktíva
40,2 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,0 %

2024

Tržby
102,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,8 tis.
Aktíva
569,8 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
99,4 %

2023

Tržby
125,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,9 tis.
Aktíva
545,1 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,9 %

2022

Tržby
295,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
571,7 tis.
Vlastné imanie
−56,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,9 %

2021

Tržby
115,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−21 tis.
Aktíva
577,5 tis.
Vlastné imanie
−54,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,4 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API