prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Itcomplet, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47629843aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 03. 201412 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
278 895 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Itcomplet, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47629843
daňové identifikačné číslo
2024060500
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024060500
Sídlo
Mláka 3/4, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 03. 2014
V registri
12 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63140/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
577009
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 03. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 03. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 03. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 03. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 03. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 03. 2014—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 03. 2014—
Počítačové služby19. 03. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 03. 2014—
Vydavateľská činnosť19. 03. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 03. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí19. 03. 2014—
Administratívne služby19. 03. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 03. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 03. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 03. 2014—
Čistiace a upratovacie služby19. 03. 2014—
Reklamné a marketingové služby19. 03. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 03. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 03. 2014—
Vedenie účtovníctva19. 03. 2014—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky13. 01. 2015—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov06. 12. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok06. 12. 2019—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických06. 12. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060500: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060500: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060500IČ DPH SK2024060500Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060500: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060500: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060500IČ DPH SK2024060500Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060500: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060500: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060500IČ DPH SK2024060500
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202406050011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2016
daňové identifikačné číslo202406050010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲469 % na 7 123 € a znížila tržby o ▼19 % na 278,9 tisíc eur.

Tržby

278 895 €

▼ 19,3 %

Výsledok hospodárenia

7 123 €

▲ 468,9 %

Aktíva

162 717 €

▲ 20,7 %

Vlastné imanie

40 303 €

▲ 21,5 %

Zadlženosť

75,2 %

Hrubá marža

3,2 %

Čistá marža

2,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 324 347 €. 2022: tržby 366 608 €. 2023: tržby 433 094 €. 2024: tržby 345 534 €. 2025: tržby 278 895 €.500 tis.250 tis.0324,3 tis.366,6 tis.433,1 tis.345,5 tis.278,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 324 347 €. 2022: tržby 366 608 €. 2023: tržby 433 094 €. 2024: tržby 345 534 €. 2025: tržby 278 895 €.500 tis.250 tis.0324,3 tis.366,6 tis.433,1 tis.345,5 tis.278,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 324 347 €. 2022: tržby 366 608 €. 2023: tržby 433 094 €. 2024: tržby 345 534 €. 2025: tržby 278 895 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 225 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 646 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 775 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 123 €.10 tis.5 tis.0+7,2 tis.+3,6 tis.+1,8 tis.+1,3 tis.+7,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 225 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 646 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 775 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 123 €.10 tis.5 tis.0+7,2 tis.+3,6 tis.+1,8 tis.+1,3 tis.+7,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 225 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 646 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 775 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 252 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 123 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 536 €, vlastné imanie 26 807 €. 2022: aktíva 111 820 €, vlastné imanie 30 153 €. 2023: aktíva 155 261 €, vlastné imanie 31 928 €. 2024: aktíva 134 844 €, vlastné imanie 33 180 €. 2025: aktíva 162 717 €, vlastné imanie 40 303 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 536 €, vlastné imanie 26 807 €. 2022: aktíva 111 820 €, vlastné imanie 30 153 €. 2023: aktíva 155 261 €, vlastné imanie 31 928 €. 2024: aktíva 134 844 €, vlastné imanie 33 180 €. 2025: aktíva 162 717 €, vlastné imanie 40 303 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 536 €, vlastné imanie 26 807 €. 2022: aktíva 111 820 €, vlastné imanie 30 153 €. 2023: aktíva 155 261 €, vlastné imanie 31 928 €. 2024: aktíva 134 844 €, vlastné imanie 33 180 €. 2025: aktíva 162 717 €, vlastné imanie 40 303 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 132 €, zásoby 30 561 €, pohľadávky 4 315 €, finančné účty 52 528 €. 2022: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 34 569 €, pohľadávky 45 748 €, finančné účty 25 843 €. 2023: dlhodobý majetok 44 964 €, zásoby 50 902 €, pohľadávky 7 547 €, finančné účty 51 848 €. 2024: dlhodobý majetok 32 732 €, zásoby 51 500 €, pohľadávky 3 998 €, finančné účty 46 614 €. 2025: dlhodobý majetok 20 500 €, zásoby 50 604 €, pohľadávky 21 884 €, finančné účty 69 729 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 132 €, zásoby 30 561 €, pohľadávky 4 315 €, finančné účty 52 528 €. 2022: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 34 569 €, pohľadávky 45 748 €, finančné účty 25 843 €. 2023: dlhodobý majetok 44 964 €, zásoby 50 902 €, pohľadávky 7 547 €, finančné účty 51 848 €. 2024: dlhodobý majetok 32 732 €, zásoby 51 500 €, pohľadávky 3 998 €, finančné účty 46 614 €. 2025: dlhodobý majetok 20 500 €, zásoby 50 604 €, pohľadávky 21 884 €, finančné účty 69 729 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 132 €, zásoby 30 561 €, pohľadávky 4 315 €, finančné účty 52 528 €. 2022: dlhodobý majetok 5 660 €, zásoby 34 569 €, pohľadávky 45 748 €, finančné účty 25 843 €. 2023: dlhodobý majetok 44 964 €, zásoby 50 902 €, pohľadávky 7 547 €, finančné účty 51 848 €. 2024: dlhodobý majetok 32 732 €, zásoby 51 500 €, pohľadávky 3 998 €, finančné účty 46 614 €. 2025: dlhodobý majetok 20 500 €, zásoby 50 604 €, pohľadávky 21 884 €, finančné účty 69 729 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 807 €, dlhodobé záväzky 37 552 €, krátkodobé záväzky 24 177 €. 2022: vlastné imanie 30 153 €, dlhodobé záväzky 32 282 €, krátkodobé záväzky 49 385 €. 2023: vlastné imanie 31 928 €, dlhodobé záväzky 82 120 €, krátkodobé záväzky 41 213 €. 2024: vlastné imanie 33 180 €, dlhodobé záväzky 58 089 €, krátkodobé záväzky 43 575 €. 2025: vlastné imanie 40 303 €, dlhodobé záväzky 33 432 €, krátkodobé záväzky 88 982 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 807 €, dlhodobé záväzky 37 552 €, krátkodobé záväzky 24 177 €. 2022: vlastné imanie 30 153 €, dlhodobé záväzky 32 282 €, krátkodobé záväzky 49 385 €. 2023: vlastné imanie 31 928 €, dlhodobé záväzky 82 120 €, krátkodobé záväzky 41 213 €. 2024: vlastné imanie 33 180 €, dlhodobé záväzky 58 089 €, krátkodobé záväzky 43 575 €. 2025: vlastné imanie 40 303 €, dlhodobé záväzky 33 432 €, krátkodobé záväzky 88 982 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 26 807 €, dlhodobé záväzky 37 552 €, krátkodobé záväzky 24 177 €. 2022: vlastné imanie 30 153 €, dlhodobé záväzky 32 282 €, krátkodobé záväzky 49 385 €. 2023: vlastné imanie 31 928 €, dlhodobé záväzky 82 120 €, krátkodobé záväzky 41 213 €. 2024: vlastné imanie 33 180 €, dlhodobé záväzky 58 089 €, krátkodobé záväzky 43 575 €. 2025: vlastné imanie 40 303 €, dlhodobé záväzky 33 432 €, krátkodobé záväzky 88 982 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 914 €. 2022: daň z príjmu 943 €. 2023: daň z príjmu 992 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.09149439921,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 914 €. 2022: daň z príjmu 943 €. 2023: daň z príjmu 992 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.09149439921,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 914 €. 2022: daň z príjmu 943 €. 2023: daň z príjmu 992 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0914992202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby324,3 tis.366,6 tis.433,1 tis.345,5 tis.278,9 tis.
Výsledok hospodárenia7,2 tis.3,6 tis.1,8 tis.1,3 tis.7,1 tis.
Aktíva88,5 tis.111,8 tis.155,3 tis.134,8 tis.162,7 tis.
Vlastné imanie26,8 tis.30,2 tis.31,9 tis.33,2 tis.40,3 tis.
Daň z príjmu9149439921,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť69,7 %73,0 %79,4 %75,4 %75,2 %

aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
278,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
162,7 tis.
Vlastné imanie
40,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
75,2 %

2024

Tržby
345,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
134,8 tis.
Vlastné imanie
33,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
75,4 %

2023

Tržby
433,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
155,3 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
992
Zadlženosť
79,4 %

2022

Tržby
366,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
111,8 tis.
Vlastné imanie
30,2 tis.
Daň z príjmu
943
Zadlženosť
73,0 %

2021

Tržby
324,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
88,5 tis.
Vlastné imanie
26,8 tis.
Daň z príjmu
914
Zadlženosť
69,7 %

aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API