prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Varjar s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47629789aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Varjar s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47629789
daňové identifikačné číslo
2024020944
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
130, 08611 Komárov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 01. 2014
V registri
12 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 43937/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
724607
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 01. 2014—
Čistiace a upratovacie služby10. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby10. 01. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 01. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 01. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu10. 01. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 01. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí10. 01. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 01. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy10. 01. 2014—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)10. 01. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach10. 01. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok10. 01. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 01. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 01. 2014—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť10. 01. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky10. 01. 2014—
Fotografické služby10. 01. 2014—
Prevádzkovanie verejných WC10. 01. 2014—
Donášková služba10. 01. 2014—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí10. 01. 2014—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu10. 01. 2014—
Služby požičovní10. 01. 2014—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 07. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024020944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024020944Obdobia daňových registráciíDIČ 2024020944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024020944Obdobia daňových registráciíDIČ 2024020944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024020944
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202402094410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

5 000 €

bez zmeny

Vlastné imanie

5 000 €

bez zmeny

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 145 425 €. 2017: tržby 229 557 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0145,4 tis.229,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 145 425 €. 2017: tržby 229 557 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0145,4 tis.229,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 145 425 €. 2017: tržby 229 557 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.250 tis.125 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −15 737 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 331 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.2,5 tis.0−20 tis.−15,7 tis.+2,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −15 737 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 331 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.2,5 tis.0−20 tis.−15,7 tis.+2,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −15 737 €. 2017: výsledok hospodárenia 2 331 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.2,5 tis.0−20 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 168 €, vlastné imanie −15 512 €. 2017: aktíva 6 063 €, vlastné imanie −13 181 €. 2018: aktíva 139 091 €, vlastné imanie −9 221 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 168 €, vlastné imanie −15 512 €. 2017: aktíva 6 063 €, vlastné imanie −13 181 €. 2018: aktíva 139 091 €, vlastné imanie −9 221 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 15 168 €, vlastné imanie −15 512 €. 2017: aktíva 6 063 €, vlastné imanie −13 181 €. 2018: aktíva 139 091 €, vlastné imanie −9 221 €. 2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 8 668 €, finančné účty 3 107 €. 2017: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 670 €. 2018: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 133 028 €, finančné účty 2 670 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 8 668 €, finančné účty 3 107 €. 2017: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 670 €. 2018: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 133 028 €, finančné účty 2 670 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 8 668 €, finančné účty 3 107 €. 2017: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 670 €. 2018: dlhodobý majetok 2 289 €, zásoby 1 104 €, pohľadávky 133 028 €, finančné účty 2 670 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −15 512 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 28 872 €. 2017: vlastné imanie −13 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 244 €. 2018: vlastné imanie −9 221 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 146 504 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −15 512 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 28 872 €. 2017: vlastné imanie −13 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 244 €. 2018: vlastné imanie −9 221 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 146 504 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −15 512 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 28 872 €. 2017: vlastné imanie −13 181 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 244 €. 2018: vlastné imanie −9 221 €, dlhodobé záväzky 1 808 €, krátkodobé záväzky 146 504 €. 2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.1 tis.500048096020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.1 tis.500048096020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: údaj neuvedený. 2020: údaj neuvedený.1 tis.500048096020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby145,4 tis.229,6 tis.———
Výsledok hospodárenia−15,7 tis.2,3 tis.———
Aktíva15,2 tis.6,1 tis.139,1 tis.5 tis.5 tis.
Vlastné imanie−15,5 tis.−13,2 tis.−9,2 tis.5 tis.5 tis.
Daň z príjmu480960———
Zadlženosť202,3 %317,4 %106,6 %0,0 %0,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
139,1 tis.
Vlastné imanie
−9,2 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
106,6 %

2017

Tržby
229,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
−13,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
317,4 %

2016

Tržby
145,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,7 tis.
Aktíva
15,2 tis.
Vlastné imanie
−15,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
202,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API