prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SaNi, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47628324aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
3 827 486 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SaNi, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47628324
daňové identifikačné číslo
2024031306
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024031306
Sídlo
Horný rad 540/17, 90613 Brezová pod Bradlom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 30158/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
326685
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly18. 02. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby18. 02. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 02. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 02. 2014—
vedenie účtovníctva18. 02. 2014—
administratívne služby18. 02. 2014—
čistiace a upratovacie služby18. 02. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024031306: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024031306: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024031306IČ DPH SK2024031306Obdobia daňových registráciíDIČ 2024031306: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024031306: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024031306IČ DPH SK2024031306Obdobia daňových registráciíDIČ 2024031306: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024031306: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024031306IČ DPH SK2024031306
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202403130611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 05. 2014
daňové identifikačné číslo202403130610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲21 % na 244 295 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 3,83 mil. €.

Tržby

3 827 486 €

▲ 31,3 %

Výsledok hospodárenia

244 295 €

▲ 20,7 %

Aktíva

1 348 135 €

▼ 31,0 %

Vlastné imanie

903 857 €

▼ 42,0 %

Zadlženosť

33,0 %

Hrubá marža

8,2 %

Čistá marža

6,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 705 719 €. 2022: tržby 1 742 623 €. 2023: tržby 2 379 139 €. 2024: tržby 2 915 399 €. 2025: tržby 3 827 486 €.5 mil.2,5 mil.01,71 mil.1,74 mil.2,38 mil.2,92 mil.3,83 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 705 719 €. 2022: tržby 1 742 623 €. 2023: tržby 2 379 139 €. 2024: tržby 2 915 399 €. 2025: tržby 3 827 486 €.5 mil.2,5 mil.01,71 mil.1,74 mil.2,38 mil.2,92 mil.3,83 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 705 719 €. 2022: tržby 1 742 623 €. 2023: tržby 2 379 139 €. 2024: tržby 2 915 399 €. 2025: tržby 3 827 486 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 82 354 €. 2022: výsledok hospodárenia 153 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 220 301 €. 2024: výsledok hospodárenia 202 391 €. 2025: výsledok hospodárenia 244 295 €.250 tis.125 tis.0+82,4 tis.+153,2 tis.+220,3 tis.+202,4 tis.+244,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 82 354 €. 2022: výsledok hospodárenia 153 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 220 301 €. 2024: výsledok hospodárenia 202 391 €. 2025: výsledok hospodárenia 244 295 €.250 tis.125 tis.0+82,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 82 354 €. 2022: výsledok hospodárenia 153 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 220 301 €. 2024: výsledok hospodárenia 202 391 €. 2025: výsledok hospodárenia 244 295 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 128 554 €, vlastné imanie 983 662 €. 2022: aktíva 1 315 548 €, vlastné imanie 1 136 870 €. 2023: aktíva 1 818 349 €, vlastné imanie 1 357 171 €. 2024: aktíva 1 954 555 €, vlastné imanie 1 559 562 €. 2025: aktíva 1 348 135 €, vlastné imanie 903 857 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 128 554 €, vlastné imanie 983 662 €. 2022: aktíva 1 315 548 €, vlastné imanie 1 136 870 €. 2023: aktíva 1 818 349 €, vlastné imanie 1 357 171 €. 2024: aktíva 1 954 555 €, vlastné imanie 1 559 562 €. 2025: aktíva 1 348 135 €, vlastné imanie 903 857 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 128 554 €, vlastné imanie 983 662 €. 2022: aktíva 1 315 548 €, vlastné imanie 1 136 870 €. 2023: aktíva 1 818 349 €, vlastné imanie 1 357 171 €. 2024: aktíva 1 954 555 €, vlastné imanie 1 559 562 €. 2025: aktíva 1 348 135 €, vlastné imanie 903 857 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 82 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 850 342 €, finančné účty 195 704 €. 2022: dlhodobý majetok 300 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 926 633 €, finančné účty 88 421 €. 2023: dlhodobý majetok 503 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 076 313 €, finančné účty 230 696 €. 2024: dlhodobý majetok 506 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 119 338 €, finančné účty 321 208 €. 2025: dlhodobý majetok 295 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 288 €, finančné účty 246 792 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 82 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 850 342 €, finančné účty 195 704 €. 2022: dlhodobý majetok 300 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 926 633 €, finančné účty 88 421 €. 2023: dlhodobý majetok 503 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 076 313 €, finančné účty 230 696 €. 2024: dlhodobý majetok 506 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 119 338 €, finančné účty 321 208 €. 2025: dlhodobý majetok 295 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 288 €, finančné účty 246 792 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 82 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 850 342 €, finančné účty 195 704 €. 2022: dlhodobý majetok 300 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 926 633 €, finančné účty 88 421 €. 2023: dlhodobý majetok 503 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 076 313 €, finančné účty 230 696 €. 2024: dlhodobý majetok 506 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 119 338 €, finančné účty 321 208 €. 2025: dlhodobý majetok 295 507 €, zásoby 0 €, pohľadávky 655 288 €, finančné účty 246 792 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 983 662 €, dlhodobé záväzky 23 860 €, krátkodobé záväzky 121 032 €. 2022: vlastné imanie 1 136 870 €, dlhodobé záväzky 44 434 €, krátkodobé záväzky 134 244 €. 2023: vlastné imanie 1 357 171 €, dlhodobé záväzky 128 272 €, krátkodobé záväzky 332 906 €. 2024: vlastné imanie 1 559 562 €, dlhodobé záväzky 107 305 €, krátkodobé záväzky 287 688 €. 2025: vlastné imanie 903 857 €, dlhodobé záväzky 555 €, krátkodobé záväzky 443 723 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 983 662 €, dlhodobé záväzky 23 860 €, krátkodobé záväzky 121 032 €. 2022: vlastné imanie 1 136 870 €, dlhodobé záväzky 44 434 €, krátkodobé záväzky 134 244 €. 2023: vlastné imanie 1 357 171 €, dlhodobé záväzky 128 272 €, krátkodobé záväzky 332 906 €. 2024: vlastné imanie 1 559 562 €, dlhodobé záväzky 107 305 €, krátkodobé záväzky 287 688 €. 2025: vlastné imanie 903 857 €, dlhodobé záväzky 555 €, krátkodobé záväzky 443 723 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 983 662 €, dlhodobé záväzky 23 860 €, krátkodobé záväzky 121 032 €. 2022: vlastné imanie 1 136 870 €, dlhodobé záväzky 44 434 €, krátkodobé záväzky 134 244 €. 2023: vlastné imanie 1 357 171 €, dlhodobé záväzky 128 272 €, krátkodobé záväzky 332 906 €. 2024: vlastné imanie 1 559 562 €, dlhodobé záväzky 107 305 €, krátkodobé záväzky 287 688 €. 2025: vlastné imanie 903 857 €, dlhodobé záväzky 555 €, krátkodobé záväzky 443 723 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 182 €. 2022: daň z príjmu 44 661 €. 2023: daň z príjmu 62 447 €. 2024: daň z príjmu 61 844 €. 2025: daň z príjmu 69 773 €.100 tis.50 tis.023,2 tis.44,7 tis.62,4 tis.61,8 tis.69,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 182 €. 2022: daň z príjmu 44 661 €. 2023: daň z príjmu 62 447 €. 2024: daň z príjmu 61 844 €. 2025: daň z príjmu 69 773 €.100 tis.50 tis.023,2 tis.44,7 tis.62,4 tis.61,8 tis.69,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 23 182 €. 2022: daň z príjmu 44 661 €. 2023: daň z príjmu 62 447 €. 2024: daň z príjmu 61 844 €. 2025: daň z príjmu 69 773 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,71 mil.1,74 mil.2,38 mil.2,92 mil.3,83 mil.
Výsledok hospodárenia82,4 tis.153,2 tis.220,3 tis.202,4 tis.244,3 tis.
Aktíva1,13 mil.1,32 mil.1,82 mil.1,95 mil.1,35 mil.
Vlastné imanie983,7 tis.1,14 mil.1,36 mil.1,56 mil.903,9 tis.
Daň z príjmu23,2 tis.44,7 tis.62,4 tis.61,8 tis.69,8 tis.
Zadlženosť12,8 %13,6 %25,4 %20,2 %33,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,83 mil.
Výsledok hospodárenia
244,3 tis.
Aktíva
1,35 mil.
Vlastné imanie
903,9 tis.
Daň z príjmu
69,8 tis.
Zadlženosť
33,0 %

2024

Tržby
2,92 mil.
Výsledok hospodárenia
202,4 tis.
Aktíva
1,95 mil.
Vlastné imanie
1,56 mil.
Daň z príjmu
61,8 tis.
Zadlženosť
20,2 %

2023

Tržby
2,38 mil.
Výsledok hospodárenia
220,3 tis.
Aktíva
1,82 mil.
Vlastné imanie
1,36 mil.
Daň z príjmu
62,4 tis.
Zadlženosť
25,4 %

2022

Tržby
1,74 mil.
Výsledok hospodárenia
153,2 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
1,14 mil.
Daň z príjmu
44,7 tis.
Zadlženosť
13,6 %

2021

Tržby
1,71 mil.
Výsledok hospodárenia
82,4 tis.
Aktíva
1,13 mil.
Vlastné imanie
983,7 tis.
Daň z príjmu
23,2 tis.
Zadlženosť
12,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API