prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

PROFIT EUROPE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47623756aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
461 856 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROFIT EUROPE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47623756
daňové identifikačné číslo
2024003883
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Parašutistov 372/4, 984 01 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 01. 2014
V registri
12 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 26294/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
404885
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).18. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.18. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.18. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.18. 01. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.18. 01. 2014—
Čistiace a upratovacie služby.18. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby.18. 01. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.18. 01. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.18. 01. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí.18. 01. 2014—
Administratívne služby.18. 01. 2014—
Počítačové služby.18. 01. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.18. 01. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky.18. 01. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti.18. 01. 2014—
Služby súvisiace s počítačových spracovaním údajov.18. 01. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.18. 01. 2014—
Vedenie účtovníctva.18. 01. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 02. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 02. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 02. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024003883: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024003883Obdobia daňových registráciíDIČ 2024003883: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024003883Obdobia daňových registráciíDIČ 2024003883: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024003883
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202400388310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −140 698 € a znížila tržby o ▼48 % na 461,9 tisíc eur.

Tržby

461 856 €

▼ 47,5 %

Výsledok hospodárenia

−140 698 €

▼ 1 103,1 %

Aktíva

770 543 €

▲ 60,1 %

Vlastné imanie

82 192 €

▼ 63,1 %

Zadlženosť

89,3 %

Hrubá marža

−30,0 %

Čistá marža

−30,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 104 315 €. 2021: tržby 42 553 €. 2022: tržby 829 338 €. 2023: tržby 880 360 €. 2024: tržby 461 856 €.1 mil.500 tis.0104,3 tis.42,6 tis.829,3 tis.880,4 tis.461,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 104 315 €. 2021: tržby 42 553 €. 2022: tržby 829 338 €. 2023: tržby 880 360 €. 2024: tržby 461 856 €.1 mil.500 tis.0104,3 tis.42,6 tis.829,3 tis.880,4 tis.461,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 104 315 €. 2021: tržby 42 553 €. 2022: tržby 829 338 €. 2023: tržby 880 360 €. 2024: tržby 461 856 €.1 mil.500 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 085 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 683 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 026 €. 2024: výsledok hospodárenia −140 698 €.20 tis.0−200 tis.+1,1 tis.−6,3 tis.+12,7 tis.+14 tis.−140,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 085 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 683 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 026 €. 2024: výsledok hospodárenia −140 698 €.20 tis.0−200 tis.+1,1 tis.+12,7 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 085 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 325 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 683 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 026 €. 2024: výsledok hospodárenia −140 698 €.20 tis.0−200 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 220 324 €, vlastné imanie 9 592 €. 2021: aktíva 219 137 €, vlastné imanie −3 818 €. 2022: aktíva 502 602 €, vlastné imanie 8 865 €. 2023: aktíva 481 431 €, vlastné imanie 222 891 €. 2024: aktíva 770 543 €, vlastné imanie 82 192 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 220 324 €, vlastné imanie 9 592 €. 2021: aktíva 219 137 €, vlastné imanie −3 818 €. 2022: aktíva 502 602 €, vlastné imanie 8 865 €. 2023: aktíva 481 431 €, vlastné imanie 222 891 €. 2024: aktíva 770 543 €, vlastné imanie 82 192 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 220 324 €, vlastné imanie 9 592 €. 2021: aktíva 219 137 €, vlastné imanie −3 818 €. 2022: aktíva 502 602 €, vlastné imanie 8 865 €. 2023: aktíva 481 431 €, vlastné imanie 222 891 €. 2024: aktíva 770 543 €, vlastné imanie 82 192 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 056 €. 2021: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 869 €. 2022: dlhodobý majetok 191 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 281 367 €, finančné účty 29 935 €. 2023: dlhodobý majetok 179 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 063 €, finančné účty 73 376 €. 2024: dlhodobý majetok 166 458 €, zásoby 0 €, pohľadávky 598 308 €, finančné účty 5 777 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 056 €. 2021: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 869 €. 2022: dlhodobý majetok 191 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 281 367 €, finančné účty 29 935 €. 2023: dlhodobý majetok 179 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 063 €, finančné účty 73 376 €. 2024: dlhodobý majetok 166 458 €, zásoby 0 €, pohľadávky 598 308 €, finančné účty 5 777 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 056 €. 2021: dlhodobý majetok 204 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 869 €. 2022: dlhodobý majetok 191 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 281 367 €, finančné účty 29 935 €. 2023: dlhodobý majetok 179 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 063 €, finančné účty 73 376 €. 2024: dlhodobý majetok 166 458 €, zásoby 0 €, pohľadávky 598 308 €, finančné účty 5 777 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 592 €, dlhodobé záväzky 170 000 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2021: vlastné imanie −3 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 955 €. 2022: vlastné imanie 8 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 493 737 €. 2023: vlastné imanie 222 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 540 €. 2024: vlastné imanie 82 192 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 688 351 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 592 €, dlhodobé záväzky 170 000 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2021: vlastné imanie −3 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 955 €. 2022: vlastné imanie 8 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 493 737 €. 2023: vlastné imanie 222 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 540 €. 2024: vlastné imanie 82 192 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 688 351 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 9 592 €, dlhodobé záväzky 170 000 €, krátkodobé záväzky 40 732 €. 2021: vlastné imanie −3 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 222 955 €. 2022: vlastné imanie 8 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 493 737 €. 2023: vlastné imanie 222 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 540 €. 2024: vlastné imanie 82 192 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 688 351 €.1 mil.0−5 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 192 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 372 €. 2023: daň z príjmu 3 728 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.019203,4 tis.3,7 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 192 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 372 €. 2023: daň z príjmu 3 728 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.019203,4 tis.3,7 tis.1,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 192 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 372 €. 2023: daň z príjmu 3 728 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0192202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby104,3 tis.42,6 tis.829,3 tis.880,4 tis.461,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.−6,3 tis.12,7 tis.14 tis.−140,7 tis.
Aktíva220,3 tis.219,1 tis.502,6 tis.481,4 tis.770,5 tis.
Vlastné imanie9,6 tis.−3,8 tis.8,9 tis.222,9 tis.82,2 tis.
Daň z príjmu19203,4 tis.3,7 tis.1,9 tis.
Zadlženosť95,6 %101,7 %98,2 %53,7 %89,3 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
461,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−140,7 tis.
Aktíva
770,5 tis.
Vlastné imanie
82,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
89,3 %

2023

Tržby
880,4 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
481,4 tis.
Vlastné imanie
222,9 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
53,7 %

2022

Tržby
829,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12,7 tis.
Aktíva
502,6 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
98,2 %

2021

Tržby
42,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
219,1 tis.
Vlastné imanie
−3,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,7 %

2020

Tržby
104,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
220,3 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
192
Zadlženosť
95,6 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API