prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

H.I.T. s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47623616aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
35 622 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
H.I.T. s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47623616
daňové identifikačné číslo
2023993356
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vansovej 750, 02743 Nižná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 61510/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
627945
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 12. 2013—
Zasielateľstvo14. 12. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 12. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva14. 12. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu14. 12. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 12. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 12. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 12. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby14. 12. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla14. 12. 2019—
Sťahovacie služby14. 12. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave14. 12. 2019—
Kuriérske služby14. 12. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností14. 12. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 12. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 12. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 12. 2019—
Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 12. 2019—
Vedenie účtovníctva14. 12. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 12. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení14. 12. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky14. 12. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí14. 12. 2019—
Administratívne služby14. 12. 2019—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel14. 12. 2019—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)16. 05. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023993356: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023993356Obdobia daňových registráciíDIČ 2023993356: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023993356Obdobia daňových registráciíDIČ 2023993356: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023993356
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202399335610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 400 € a znížila tržby o ▼45 % na 35,6 tisíc eur.

Tržby

35 622 €

▼ 44,7 %

Výsledok hospodárenia

400 €

▲ 105,2 %

Aktíva

8 583 €

▲ 12,2 %

Vlastné imanie

−10 314 €

▲ 3,7 %

Zadlženosť

220,2 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 111 739 €. 2022: tržby 235 873 €. 2023: tržby 181 076 €. 2024: tržby 64 429 €. 2025: tržby 35 622 €.250 tis.125 tis.0111,7 tis.235,9 tis.181,1 tis.64,4 tis.35,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 111 739 €. 2022: tržby 235 873 €. 2023: tržby 181 076 €. 2024: tržby 64 429 €. 2025: tržby 35 622 €.250 tis.125 tis.0111,7 tis.235,9 tis.181,1 tis.64,4 tis.35,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 111 739 €. 2022: tržby 235 873 €. 2023: tržby 181 076 €. 2024: tržby 64 429 €. 2025: tržby 35 622 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 210 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 425 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 460 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 740 €. 2025: výsledok hospodárenia 400 €.5000−50 tis.−2,2 tis.−27,4 tis.−16,5 tis.−7,7 tis.+40020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 210 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 425 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 460 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 740 €. 2025: výsledok hospodárenia 400 €.5000−50 tis.−2,2 tis.−27,4 tis.−16,5 tis.−7,7 tis.+40020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 210 €. 2022: výsledok hospodárenia −27 425 €. 2023: výsledok hospodárenia −16 460 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 740 €. 2025: výsledok hospodárenia 400 €.5000−50 tis.+400202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 900 €, vlastné imanie 41 032 €. 2022: aktíva 45 758 €, vlastné imanie 13 607 €. 2023: aktíva 36 016 €, vlastné imanie −2 852 €. 2024: aktíva 7 652 €, vlastné imanie −10 714 €. 2025: aktíva 8 583 €, vlastné imanie −10 314 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 900 €, vlastné imanie 41 032 €. 2022: aktíva 45 758 €, vlastné imanie 13 607 €. 2023: aktíva 36 016 €, vlastné imanie −2 852 €. 2024: aktíva 7 652 €, vlastné imanie −10 714 €. 2025: aktíva 8 583 €, vlastné imanie −10 314 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 45 900 €, vlastné imanie 41 032 €. 2022: aktíva 45 758 €, vlastné imanie 13 607 €. 2023: aktíva 36 016 €, vlastné imanie −2 852 €. 2024: aktíva 7 652 €, vlastné imanie −10 714 €. 2025: aktíva 8 583 €, vlastné imanie −10 314 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 784 €, finančné účty 8 878 €. 2022: dlhodobý majetok 21 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 473 €, finančné účty 4 263 €. 2023: dlhodobý majetok 15 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 467 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 4 789 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 289 €, finančné účty −2 426 €. 2025: dlhodobý majetok 2 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 897 €, finančné účty 1 920 €.50 tis.0−2,5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 784 €, finančné účty 8 878 €. 2022: dlhodobý majetok 21 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 473 €, finančné účty 4 263 €. 2023: dlhodobý majetok 15 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 467 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 4 789 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 289 €, finančné účty −2 426 €. 2025: dlhodobý majetok 2 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 897 €, finančné účty 1 920 €.50 tis.0−2,5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 784 €, finančné účty 8 878 €. 2022: dlhodobý majetok 21 022 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 473 €, finančné účty 4 263 €. 2023: dlhodobý majetok 15 073 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 467 €, finančné účty 476 €. 2024: dlhodobý majetok 4 789 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 289 €, finančné účty −2 426 €. 2025: dlhodobý majetok 2 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 897 €, finančné účty 1 920 €.50 tis.0−2,5 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 032 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 702 €. 2022: vlastné imanie 13 607 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 31 914 €. 2023: vlastné imanie −2 852 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 38 631 €. 2024: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 366 €. 2025: vlastné imanie −10 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 897 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 032 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 702 €. 2022: vlastné imanie 13 607 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 31 914 €. 2023: vlastné imanie −2 852 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 38 631 €. 2024: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 366 €. 2025: vlastné imanie −10 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 897 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 41 032 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 702 €. 2022: vlastné imanie 13 607 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 31 914 €. 2023: vlastné imanie −2 852 €, dlhodobé záväzky 237 €, krátkodobé záväzky 38 631 €. 2024: vlastné imanie −10 714 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 366 €. 2025: vlastné imanie −10 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 897 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 351 €.1 tis.500000096035120212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 351 €.1 tis.500000096035120212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 351 €.1 tis.500000096035120212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby111,7 tis.235,9 tis.181,1 tis.64,4 tis.35,6 tis.
Výsledok hospodárenia−2,2 tis.−27,4 tis.−16,5 tis.−7,7 tis.400
Aktíva45,9 tis.45,8 tis.36 tis.7,7 tis.8,6 tis.
Vlastné imanie41 tis.13,6 tis.−2,9 tis.−10,7 tis.−10,3 tis.
Daň z príjmu000960351
Zadlženosť10,6 %70,3 %107,9 %240,0 %220,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
35,6 tis.
Výsledok hospodárenia
400
Aktíva
8,6 tis.
Vlastné imanie
−10,3 tis.
Daň z príjmu
351
Zadlženosť
220,2 %

2024

Tržby
64,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,7 tis.
Aktíva
7,7 tis.
Vlastné imanie
−10,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
240,0 %

2023

Tržby
181,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,5 tis.
Aktíva
36 tis.
Vlastné imanie
−2,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,9 %

2022

Tržby
235,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,4 tis.
Aktíva
45,8 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,3 %

2021

Tržby
111,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
45,9 tis.
Vlastné imanie
41 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API