prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

QUICKMAX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47620480aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
QUICKMAX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47620480
daňové identifikačné číslo
2024033902
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Obslužná 1039, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 61934/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
545452
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby18. 02. 2014—
prenájom hnuteľných vecí18. 02. 2014—
počítačové služby18. 02. 2014—
čistiace a upratovacie služby18. 02. 2014—
skladovanie18. 02. 2014—
administratívne služby18. 02. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 02. 2014—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 02. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 02. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 02. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 02. 2014—
reklamné a marketingové služby18. 02. 2014—
vedenie účtovníctva18. 02. 2014—
faktoring a forfaiting18. 02. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 02. 2014—
sťahovacie služby18. 02. 2014—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt18. 02. 2014—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt18. 02. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby18. 02. 2014—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla09. 10. 2014—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo19. 06. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024033902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024033902Obdobia daňových registráciíDIČ 2024033902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024033902Obdobia daňových registráciíDIČ 2024033902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024033902
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202403390210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 81,9 %

Aktíva

24 596 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−104 737 €

▼ 0,3 %

Zadlženosť

525,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 14 371 €. 2022: tržby 12 806 €. 2023: tržby 17 008 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.014,4 tis.12,8 tis.17 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 14 371 €. 2022: tržby 12 806 €. 2023: tržby 17 008 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.014,4 tis.12,8 tis.17 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 14 371 €. 2022: tržby 12 806 €. 2023: tržby 17 008 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 tis.10 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 637 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 892 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 708 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 881 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−10 tis.−5,6 tis.−9,9 tis.−7,7 tis.−1,9 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 637 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 892 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 708 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 881 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−10 tis.−5,6 tis.−9,9 tis.−7,7 tis.−1,9 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 637 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 892 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 708 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 881 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−10 tis.−340202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 555 €, vlastné imanie −86 308 €. 2022: aktíva 17 759 €, vlastné imanie −96 199 €. 2023: aktíva 25 661 €, vlastné imanie −102 517 €. 2024: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 397 €. 2025: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 737 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 555 €, vlastné imanie −86 308 €. 2022: aktíva 17 759 €, vlastné imanie −96 199 €. 2023: aktíva 25 661 €, vlastné imanie −102 517 €. 2024: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 397 €. 2025: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 737 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 555 €, vlastné imanie −86 308 €. 2022: aktíva 17 759 €, vlastné imanie −96 199 €. 2023: aktíva 25 661 €, vlastné imanie −102 517 €. 2024: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 397 €. 2025: aktíva 24 596 €, vlastné imanie −104 737 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 552 €, finančné účty 1 003 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 297 €, finančné účty 1 462 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 327 €, finančné účty 9 334 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 552 €, finančné účty 1 003 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 297 €, finančné účty 1 462 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 327 €, finančné účty 9 334 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 552 €, finančné účty 1 003 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 297 €, finančné účty 1 462 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 327 €, finančné účty 9 334 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 888 €, finančné účty 8 708 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −86 308 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 102 659 €. 2022: vlastné imanie −96 199 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 113 754 €. 2023: vlastné imanie −102 517 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 127 974 €. 2024: vlastné imanie −104 397 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 128 789 €. 2025: vlastné imanie −104 737 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 129 129 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −86 308 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 102 659 €. 2022: vlastné imanie −96 199 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 113 754 €. 2023: vlastné imanie −102 517 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 127 974 €. 2024: vlastné imanie −104 397 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 128 789 €. 2025: vlastné imanie −104 737 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 129 129 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −86 308 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 102 659 €. 2022: vlastné imanie −96 199 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 113 754 €. 2023: vlastné imanie −102 517 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 127 974 €. 2024: vlastné imanie −104 397 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 128 789 €. 2025: vlastné imanie −104 737 €, dlhodobé záväzky 204 €, krátkodobé záväzky 129 129 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,4 tis.12,8 tis.17 tis.00
Výsledok hospodárenia−5,6 tis.−9,9 tis.−7,7 tis.−1,9 tis.−340
Aktíva16,6 tis.17,8 tis.25,7 tis.24,6 tis.24,6 tis.
Vlastné imanie−86,3 tis.−96,2 tis.−102,5 tis.−104,4 tis.−104,7 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť621,3 %641,7 %499,5 %524,4 %525,8 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
24,6 tis.
Vlastné imanie
−104,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
525,8 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
24,6 tis.
Vlastné imanie
−104,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
524,4 %

2023

Tržby
17 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,7 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
−102,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
499,5 %

2022

Tržby
12,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
17,8 tis.
Vlastné imanie
−96,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
641,7 %

2021

Tržby
14,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
16,6 tis.
Vlastné imanie
−86,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
621,3 %

aj 02/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API