prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

STARSTAFF Slovakia, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47619368zaniknutý 29. 07. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 201411 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
4 097 €2024
Oznámenia
66 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STARSTAFF Slovakia, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47619368
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
46, 066 01 Brekov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2014
Zánik
29. 07. 2025
V registri
11 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 29. 07. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 47223/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
438775
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 17. 09. 2019
Oprávnená osoba
H ǀ P ǀ R Advokátska kancelária s.r.o. · od 17. 09. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 08. 2025 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −18 013 € a znížila tržby o ▼100 % na 4,1 tisíc eur.

Tržby

4 097 €

▼ 99,6 %

Výsledok hospodárenia

−18 013 €

▲ 77,8 %

Aktíva

78 962 €

▼ 16,0 %

Vlastné imanie

−251 545 €

▼ 7,7 %

Zadlženosť

418,6 %

Hrubá marža

−420,4 %

Čistá marža

−439,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 746 482 €. 2021: tržby 2 807 968 €. 2022: tržby 2 541 225 €. 2023: tržby 1 060 201 €. 2024: tržby 4 097 €.5 mil.2,5 mil.0746,5 tis.2,81 mil.2,54 mil.1,06 mil.4,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 746 482 €. 2021: tržby 2 807 968 €. 2022: tržby 2 541 225 €. 2023: tržby 1 060 201 €. 2024: tržby 4 097 €.5 mil.2,5 mil.0746,5 tis.2,81 mil.2,54 mil.1,06 mil.4,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 746 482 €. 2021: tržby 2 807 968 €. 2022: tržby 2 541 225 €. 2023: tržby 1 060 201 €. 2024: tržby 4 097 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 427 €. 2021: výsledok hospodárenia 429 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 508 €. 2023: výsledok hospodárenia −81 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 013 €.5000−250 tis.+427+429−215,5 tis.−81,2 tis.−18 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 427 €. 2021: výsledok hospodárenia 429 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 508 €. 2023: výsledok hospodárenia −81 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 013 €.5000−250 tis.+427−18 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 427 €. 2021: výsledok hospodárenia 429 €. 2022: výsledok hospodárenia −215 508 €. 2023: výsledok hospodárenia −81 158 €. 2024: výsledok hospodárenia −18 013 €.5000−250 tis.+42920212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 391 959 €, vlastné imanie 68 693 €. 2021: aktíva 764 846 €, vlastné imanie 69 121 €. 2022: aktíva 754 725 €, vlastné imanie −152 373 €. 2023: aktíva 93 973 €, vlastné imanie −233 532 €. 2024: aktíva 78 962 €, vlastné imanie −251 545 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 391 959 €, vlastné imanie 68 693 €. 2021: aktíva 764 846 €, vlastné imanie 69 121 €. 2022: aktíva 754 725 €, vlastné imanie −152 373 €. 2023: aktíva 93 973 €, vlastné imanie −233 532 €. 2024: aktíva 78 962 €, vlastné imanie −251 545 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 391 959 €, vlastné imanie 68 693 €. 2021: aktíva 764 846 €, vlastné imanie 69 121 €. 2022: aktíva 754 725 €, vlastné imanie −152 373 €. 2023: aktíva 93 973 €, vlastné imanie −233 532 €. 2024: aktíva 78 962 €, vlastné imanie −251 545 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 620 €, finančné účty 48 195 €. 2021: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 736 420 €, finančné účty 16 282 €. 2022: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 723 003 €, finančné účty 19 722 €. 2023: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 628 €, finančné účty 345 €. 2024: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 797 €, finančné účty 165 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 620 €, finančné účty 48 195 €. 2021: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 736 420 €, finančné účty 16 282 €. 2022: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 723 003 €, finančné účty 19 722 €. 2023: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 628 €, finančné účty 345 €. 2024: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 797 €, finančné účty 165 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 620 €, finančné účty 48 195 €. 2021: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 736 420 €, finančné účty 16 282 €. 2022: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 723 003 €, finančné účty 19 722 €. 2023: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 628 €, finančné účty 345 €. 2024: dlhodobý majetok 12 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 797 €, finančné účty 165 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 68 693 €, dlhodobé záväzky −2 568 €, krátkodobé záväzky 325 834 €. 2021: vlastné imanie 69 121 €, dlhodobé záväzky 224 604 €, krátkodobé záväzky 471 121 €. 2022: vlastné imanie −152 373 €, dlhodobé záväzky 242 344 €, krátkodobé záväzky 664 754 €. 2023: vlastné imanie −233 532 €, dlhodobé záväzky 264 537 €, krátkodobé záväzky 62 968 €. 2024: vlastné imanie −251 545 €, dlhodobé záväzky 240 000 €, krátkodobé záväzky 90 507 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 68 693 €, dlhodobé záväzky −2 568 €, krátkodobé záväzky 325 834 €. 2021: vlastné imanie 69 121 €, dlhodobé záväzky 224 604 €, krátkodobé záväzky 471 121 €. 2022: vlastné imanie −152 373 €, dlhodobé záväzky 242 344 €, krátkodobé záväzky 664 754 €. 2023: vlastné imanie −233 532 €, dlhodobé záväzky 264 537 €, krátkodobé záväzky 62 968 €. 2024: vlastné imanie −251 545 €, dlhodobé záväzky 240 000 €, krátkodobé záväzky 90 507 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 68 693 €, dlhodobé záväzky −2 568 €, krátkodobé záväzky 325 834 €. 2021: vlastné imanie 69 121 €, dlhodobé záväzky 224 604 €, krátkodobé záväzky 471 121 €. 2022: vlastné imanie −152 373 €, dlhodobé záväzky 242 344 €, krátkodobé záväzky 664 754 €. 2023: vlastné imanie −233 532 €, dlhodobé záväzky 264 537 €, krátkodobé záväzky 62 968 €. 2024: vlastné imanie −251 545 €, dlhodobé záväzky 240 000 €, krátkodobé záväzky 90 507 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 178 €. 2021: daň z príjmu 182 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 790 €.1 tis.50001781820079020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 178 €. 2021: daň z príjmu 182 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 790 €.1 tis.50001781820079020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 178 €. 2021: daň z príjmu 182 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 790 €.1 tis.50001781820079020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby746,5 tis.2,81 mil.2,54 mil.1,06 mil.4,1 tis.
Výsledok hospodárenia427429−215,5 tis.−81,2 tis.−18 tis.
Aktíva392 tis.764,8 tis.754,7 tis.94 tis.79 tis.
Vlastné imanie68,7 tis.69,1 tis.−152,4 tis.−233,5 tis.−251,5 tis.
Daň z príjmu17818200790
Zadlženosť82,5 %91,0 %120,2 %348,5 %418,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
4,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−18 tis.
Aktíva
79 tis.
Vlastné imanie
−251,5 tis.
Daň z príjmu
790
Zadlženosť
418,6 %

2023

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
−81,2 tis.
Aktíva
94 tis.
Vlastné imanie
−233,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
348,5 %

2022

Tržby
2,54 mil.
Výsledok hospodárenia
−215,5 tis.
Aktíva
754,7 tis.
Vlastné imanie
−152,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,2 %

2021

Tržby
2,81 mil.
Výsledok hospodárenia
429
Aktíva
764,8 tis.
Vlastné imanie
69,1 tis.
Daň z príjmu
182
Zadlženosť
91,0 %

2020

Tržby
746,5 tis.
Výsledok hospodárenia
427
Aktíva
392 tis.
Vlastné imanie
68,7 tis.
Daň z príjmu
178
Zadlženosť
82,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

6 oznámení

  1. 30. 04. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 17. 04. 2025

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 21. 03. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 29. 01. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 22. 01. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 15. 01. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API