Súhrn
- Vznik
- 15. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 46 849 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELMAPO, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47618922
- daňové identifikačné číslo
- 2024000836
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024000836
- Sídlo
- Matejkova 209/3, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 01. 2014
- V registri
- 12 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 61675/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 544732
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 15. 01. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 15. 01. 2014 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 01. 2014 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 01. 2014 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 15. 01. 2014 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 15. 01. 2014 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 15. 01. 2014 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických | 15. 01. 2014 | — |
| projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 18. 09. 2014 | — |
| projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie | 18. 09. 2014 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 18. 09. 2014 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 18. 09. 2014 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 01. 02. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 02. 2025 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 01. 02. 2025 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 01. 02. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 02. 2025 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 01. 02. 2025 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 01. 02. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 02. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 02. 2025 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 02. 2025 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 02. 2025 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 01. 02. 2025 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 01. 02. 2025 | — |
| Finančný lízing | 01. 02. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024000836 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 09. 02. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2024000836 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 1 494 € a znížila tržby o ▼7 % na 46,8 tisíc eur.
Tržby
46 849 €
▼ 6,6 %Výsledok hospodárenia
1 494 €
▲ 110,1 %Aktíva
64 454 €
▲ 15,3 %Vlastné imanie
−58 251 €
▲ 3,6 %Zadlženosť
190,4 %
Hrubá marža
3,9 %
Čistá marža
3,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50,5 tis. | 43,6 tis. | 43 tis. | 50,2 tis. | 46,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,7 tis. | −14,2 tis. | −34,4 tis. | −14,7 tis. | 1,5 tis. |
| Aktíva | 59,7 tis. | 54,6 tis. | 59 tis. | 55,9 tis. | 64,5 tis. |
| Vlastné imanie | 2,8 tis. | −11,3 tis. | −45,7 tis. | −60,4 tis. | −58,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 95,3 % | 120,7 % | 177,5 % | 208,1 % | 190,4 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 46,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 64,5 tis.
- Vlastné imanie
- −58,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 190,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 50,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,7 tis.
- Aktíva
- 55,9 tis.
- Vlastné imanie
- −60,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 208,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 43 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,4 tis.
- Aktíva
- 59 tis.
- Vlastné imanie
- −45,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 177,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 43,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,2 tis.
- Aktíva
- 54,6 tis.
- Vlastné imanie
- −11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 120,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 50,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 59,7 tis.
- Vlastné imanie
- 2,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.