prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

EMP GROUP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47618591aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
263 136 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EMP GROUP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47618591
daňové identifikačné číslo
2024000627
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024000627
Sídlo
Vyšná 46, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 01. 2014
V registri
12 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 29894/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
608266
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),08. 01. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 01. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 01. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 01. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení08. 01. 2014—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu08. 01. 2014—
Prípravne práce k realizácii stavby08. 01. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 01. 2014—
Finančný leasing08. 01. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí08. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby08. 01. 2014—
Čistiace a upratovacie služby08. 01. 2014—
Vedenie účtovníctva08. 01. 2014—
Administratívne služby08. 01. 2014—
Kuriérske služby08. 01. 2014—
Donáškova služba08. 01. 2014—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt08. 01. 2014—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt08. 01. 2014—
Cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tony08. 01. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 01. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024000627: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024000627: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024000627IČ DPH SK2024000627Obdobia daňových registráciíDIČ 2024000627: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024000627: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024000627IČ DPH SK2024000627Obdobia daňových registráciíDIČ 2024000627: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024000627: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024000627IČ DPH SK2024000627
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202400062711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 09. 2021
daňové identifikačné číslo202400062710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼64 % na 4 849 € a znížila tržby o ▼12 % na 263,1 tisíc eur.

Tržby

263 136 €

▼ 11,9 %

Výsledok hospodárenia

4 849 €

▼ 64,2 %

Aktíva

174 931 €

▲ 30,8 %

Vlastné imanie

87 910 €

▲ 2,3 %

Zadlženosť

49,7 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 50 802 €. 2022: tržby 115 110 €. 2023: tržby 228 387 €. 2024: tržby 298 757 €. 2025: tržby 263 136 €.500 tis.250 tis.050,8 tis.115,1 tis.228,4 tis.298,8 tis.263,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 50 802 €. 2022: tržby 115 110 €. 2023: tržby 228 387 €. 2024: tržby 298 757 €. 2025: tržby 263 136 €.500 tis.250 tis.050,8 tis.115,1 tis.228,4 tis.298,8 tis.263,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 50 802 €. 2022: tržby 115 110 €. 2023: tržby 228 387 €. 2024: tržby 298 757 €. 2025: tržby 263 136 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 717 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 021 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 546 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 849 €.20 tis.0−5 tis.−4,7 tis.+9 tis.+9,6 tis.+13,5 tis.+4,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 717 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 021 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 546 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 849 €.20 tis.0−5 tis.−4,7 tis.+9 tis.+9,6 tis.+13,5 tis.+4,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 717 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 021 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 546 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 849 €.20 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 370 €, vlastné imanie 28 306 €. 2022: aktíva 119 338 €, vlastné imanie 37 326 €. 2023: aktíva 128 574 €, vlastné imanie 46 937 €. 2024: aktíva 133 734 €, vlastné imanie 85 963 €. 2025: aktíva 174 931 €, vlastné imanie 87 910 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 370 €, vlastné imanie 28 306 €. 2022: aktíva 119 338 €, vlastné imanie 37 326 €. 2023: aktíva 128 574 €, vlastné imanie 46 937 €. 2024: aktíva 133 734 €, vlastné imanie 85 963 €. 2025: aktíva 174 931 €, vlastné imanie 87 910 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 69 370 €, vlastné imanie 28 306 €. 2022: aktíva 119 338 €, vlastné imanie 37 326 €. 2023: aktíva 128 574 €, vlastné imanie 46 937 €. 2024: aktíva 133 734 €, vlastné imanie 85 963 €. 2025: aktíva 174 931 €, vlastné imanie 87 910 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 329 €, pohľadávky 5 754 €, finančné účty 57 287 €. 2022: dlhodobý majetok 41 663 €, zásoby 2 741 €, pohľadávky 18 130 €, finančné účty 56 804 €. 2023: dlhodobý majetok 31 025 €, zásoby 2 072 €, pohľadávky 41 207 €, finančné účty 54 270 €. 2024: dlhodobý majetok 32 013 €, zásoby 3 939 €, pohľadávky 39 297 €, finančné účty 58 485 €. 2025: dlhodobý majetok 94 450 €, zásoby 2 823 €, pohľadávky 31 474 €, finančné účty 46 184 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 329 €, pohľadávky 5 754 €, finančné účty 57 287 €. 2022: dlhodobý majetok 41 663 €, zásoby 2 741 €, pohľadávky 18 130 €, finančné účty 56 804 €. 2023: dlhodobý majetok 31 025 €, zásoby 2 072 €, pohľadávky 41 207 €, finančné účty 54 270 €. 2024: dlhodobý majetok 32 013 €, zásoby 3 939 €, pohľadávky 39 297 €, finančné účty 58 485 €. 2025: dlhodobý majetok 94 450 €, zásoby 2 823 €, pohľadávky 31 474 €, finančné účty 46 184 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 329 €, pohľadávky 5 754 €, finančné účty 57 287 €. 2022: dlhodobý majetok 41 663 €, zásoby 2 741 €, pohľadávky 18 130 €, finančné účty 56 804 €. 2023: dlhodobý majetok 31 025 €, zásoby 2 072 €, pohľadávky 41 207 €, finančné účty 54 270 €. 2024: dlhodobý majetok 32 013 €, zásoby 3 939 €, pohľadávky 39 297 €, finančné účty 58 485 €. 2025: dlhodobý majetok 94 450 €, zásoby 2 823 €, pohľadávky 31 474 €, finančné účty 46 184 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 306 €, dlhodobé záväzky 16 299 €, krátkodobé záväzky 24 765 €. 2022: vlastné imanie 37 326 €, dlhodobé záväzky 35 621 €, krátkodobé záväzky 46 391 €. 2023: vlastné imanie 46 937 €, dlhodobé záväzky 27 827 €, krátkodobé záväzky 53 810 €. 2024: vlastné imanie 85 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 771 €. 2025: vlastné imanie 87 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 021 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 306 €, dlhodobé záväzky 16 299 €, krátkodobé záväzky 24 765 €. 2022: vlastné imanie 37 326 €, dlhodobé záväzky 35 621 €, krátkodobé záväzky 46 391 €. 2023: vlastné imanie 46 937 €, dlhodobé záväzky 27 827 €, krátkodobé záväzky 53 810 €. 2024: vlastné imanie 85 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 771 €. 2025: vlastné imanie 87 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 021 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 306 €, dlhodobé záväzky 16 299 €, krátkodobé záväzky 24 765 €. 2022: vlastné imanie 37 326 €, dlhodobé záväzky 35 621 €, krátkodobé záväzky 46 391 €. 2023: vlastné imanie 46 937 €, dlhodobé záväzky 27 827 €, krátkodobé záväzky 53 810 €. 2024: vlastné imanie 85 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 771 €. 2025: vlastné imanie 87 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 021 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 259 €. 2022: daň z príjmu 2 848 €. 2023: daň z príjmu 2 587 €. 2024: daň z príjmu 4 267 €. 2025: daň z príjmu 1 740 €.5 tis.2,5 tis.02592,8 tis.2,6 tis.4,3 tis.1,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 259 €. 2022: daň z príjmu 2 848 €. 2023: daň z príjmu 2 587 €. 2024: daň z príjmu 4 267 €. 2025: daň z príjmu 1 740 €.5 tis.2,5 tis.02592,8 tis.2,6 tis.4,3 tis.1,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 259 €. 2022: daň z príjmu 2 848 €. 2023: daň z príjmu 2 587 €. 2024: daň z príjmu 4 267 €. 2025: daň z príjmu 1 740 €.5 tis.2,5 tis.0259202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby50,8 tis.115,1 tis.228,4 tis.298,8 tis.263,1 tis.
Výsledok hospodárenia−4,7 tis.9 tis.9,6 tis.13,5 tis.4,8 tis.
Aktíva69,4 tis.119,3 tis.128,6 tis.133,7 tis.174,9 tis.
Vlastné imanie28,3 tis.37,3 tis.46,9 tis.86 tis.87,9 tis.
Daň z príjmu2592,8 tis.2,6 tis.4,3 tis.1,7 tis.
Zadlženosť59,2 %68,7 %63,5 %35,7 %49,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
263,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
174,9 tis.
Vlastné imanie
87,9 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
49,7 %

2024

Tržby
298,8 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
133,7 tis.
Vlastné imanie
86 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
35,7 %

2023

Tržby
228,4 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
128,6 tis.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
63,5 %

2022

Tržby
115,1 tis.
Výsledok hospodárenia
9 tis.
Aktíva
119,3 tis.
Vlastné imanie
37,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
68,7 %

2021

Tržby
50,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
69,4 tis.
Vlastné imanie
28,3 tis.
Daň z príjmu
259
Zadlženosť
59,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API