prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Cimbalom BOHÁK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47616784aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 02. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cimbalom BOHÁK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47616784
daňové identifikačné číslo
2024037653
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štúrova 837, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 02. 2014
V registri
12 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 61838/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
538627
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 02. 2014—
výroba hudobných nástrojov04. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 02. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 02. 2014—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky04. 02. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 02. 2014—
skladovanie04. 02. 2014—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 02. 2014—
vydavateľská činnosť04. 02. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 02. 2014—
prenájom hnuteľných vecí04. 02. 2014—
administratívne služby04. 02. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 02. 2014—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti04. 02. 2014—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení04. 02. 2014—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 02. 2014—
čistiace a upratovacie služby04. 02. 2014—
reklamné a marketingové služby04. 02. 2014—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva04. 02. 2014—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba04. 02. 2014—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva04. 02. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby04. 02. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 02. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 02. 2014—
počítačové služby04. 02. 2014—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 02. 2014—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 02. 2014—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 02. 2014—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín04. 02. 2014—
vedenie účtovníctva04. 02. 2014—
ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí04. 02. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024037653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024037653Obdobia daňových registráciíDIČ 2024037653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024037653Obdobia daňových registráciíDIČ 2024037653: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024037653
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202403765310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 03. 2021 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −1 217 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 217 €

▲ 95,6 %

Aktíva

−16 387 €

▼ 19,7 %

Vlastné imanie

−70 378 €

▲ 7,1 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 31 828 €. 2018: tržby 111 231 €. 2019: tržby 19 728 €. 2020: tržby 225 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.031,8 tis.111,2 tis.19,7 tis.225020172018201920202021Tržby2017: tržby 31 828 €. 2018: tržby 111 231 €. 2019: tržby 19 728 €. 2020: tržby 225 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.031,8 tis.111,2 tis.19,7 tis.225020172018201920202021Tržby2017: tržby 31 828 €. 2018: tržby 111 231 €. 2019: tržby 19 728 €. 2020: tržby 225 €. 2021: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 118 €. 2018: výsledok hospodárenia 86 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 966 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 217 €.1000−50 tis.−20,1 tis.+86−15 tis.−27,4 tis.−1,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 118 €. 2018: výsledok hospodárenia 86 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 966 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 217 €.1000−50 tis.−20,1 tis.+86−15 tis.−27,4 tis.−1,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −20 118 €. 2018: výsledok hospodárenia 86 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 966 €. 2020: výsledok hospodárenia −27 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 217 €.1000−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 87 143 €, vlastné imanie −30 606 €. 2018: aktíva 26 974 €, vlastné imanie −30 484 €. 2019: aktíva 20 097 €, vlastné imanie −47 417 €. 2020: aktíva −13 688 €, vlastné imanie −75 797 €. 2021: aktíva −16 387 €, vlastné imanie −70 378 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 87 143 €, vlastné imanie −30 606 €. 2018: aktíva 26 974 €, vlastné imanie −30 484 €. 2019: aktíva 20 097 €, vlastné imanie −47 417 €. 2020: aktíva −13 688 €, vlastné imanie −75 797 €. 2021: aktíva −16 387 €, vlastné imanie −70 378 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 87 143 €, vlastné imanie −30 606 €. 2018: aktíva 26 974 €, vlastné imanie −30 484 €. 2019: aktíva 20 097 €, vlastné imanie −47 417 €. 2020: aktíva −13 688 €, vlastné imanie −75 797 €. 2021: aktíva −16 387 €, vlastné imanie −70 378 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 860 €, zásoby 21 165 €, pohľadávky −1 256 €, finančné účty 57 374 €. 2018: dlhodobý majetok 6 274 €, zásoby 7 420 €, pohľadávky −1 123 €, finančné účty 14 403 €. 2019: dlhodobý majetok 2 688 €, zásoby 17 850 €, pohľadávky −774 €, finančné účty 333 €. 2020: dlhodobý majetok 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 591 €, finančné účty −12 693 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 776 €, finančné účty −14 611 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 860 €, zásoby 21 165 €, pohľadávky −1 256 €, finančné účty 57 374 €. 2018: dlhodobý majetok 6 274 €, zásoby 7 420 €, pohľadávky −1 123 €, finančné účty 14 403 €. 2019: dlhodobý majetok 2 688 €, zásoby 17 850 €, pohľadávky −774 €, finančné účty 333 €. 2020: dlhodobý majetok 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 591 €, finančné účty −12 693 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 776 €, finančné účty −14 611 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 860 €, zásoby 21 165 €, pohľadávky −1 256 €, finančné účty 57 374 €. 2018: dlhodobý majetok 6 274 €, zásoby 7 420 €, pohľadávky −1 123 €, finančné účty 14 403 €. 2019: dlhodobý majetok 2 688 €, zásoby 17 850 €, pohľadávky −774 €, finančné účty 333 €. 2020: dlhodobý majetok 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 591 €, finančné účty −12 693 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 776 €, finančné účty −14 611 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −30 606 €, dlhodobé záväzky 13 245 €, krátkodobé záväzky 104 504 €. 2018: vlastné imanie −30 484 €, dlhodobé záväzky 10 888 €, krátkodobé záväzky 46 570 €. 2019: vlastné imanie −47 417 €, dlhodobé záväzky 8 875 €, krátkodobé záväzky 58 639 €. 2020: vlastné imanie −75 797 €, dlhodobé záväzky 7 255 €, krátkodobé záväzky 54 854 €. 2021: vlastné imanie −70 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 991 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −30 606 €, dlhodobé záväzky 13 245 €, krátkodobé záväzky 104 504 €. 2018: vlastné imanie −30 484 €, dlhodobé záväzky 10 888 €, krátkodobé záväzky 46 570 €. 2019: vlastné imanie −47 417 €, dlhodobé záväzky 8 875 €, krátkodobé záväzky 58 639 €. 2020: vlastné imanie −75 797 €, dlhodobé záväzky 7 255 €, krátkodobé záväzky 54 854 €. 2021: vlastné imanie −70 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 991 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −30 606 €, dlhodobé záväzky 13 245 €, krátkodobé záväzky 104 504 €. 2018: vlastné imanie −30 484 €, dlhodobé záväzky 10 888 €, krátkodobé záväzky 46 570 €. 2019: vlastné imanie −47 417 €, dlhodobé záväzky 8 875 €, krátkodobé záväzky 58 639 €. 2020: vlastné imanie −75 797 €, dlhodobé záväzky 7 255 €, krátkodobé záväzky 54 854 €. 2021: vlastné imanie −70 378 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 991 €.200 tis.0−100 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,8 tis.111,2 tis.19,7 tis.2250
Výsledok hospodárenia−20,1 tis.86−15 tis.−27,4 tis.−1,2 tis.
Aktíva87,1 tis.27 tis.20,1 tis.−13,7 tis.−16,4 tis.
Vlastné imanie−30,6 tis.−30,5 tis.−47,4 tis.−75,8 tis.−70,4 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť135,1 %213,0 %335,9 %——

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
−16,4 tis.
Vlastné imanie
−70,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
225
Výsledok hospodárenia
−27,4 tis.
Aktíva
−13,7 tis.
Vlastné imanie
−75,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2019

Tržby
19,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−15 tis.
Aktíva
20,1 tis.
Vlastné imanie
−47,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
335,9 %

2018

Tržby
111,2 tis.
Výsledok hospodárenia
86
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
−30,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
213,0 %

2017

Tržby
31,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,1 tis.
Aktíva
87,1 tis.
Vlastné imanie
−30,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
135,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API