prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

RGR Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47601540aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
525 286 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RGR Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47601540
daňové identifikačné číslo
2023996920
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Maurerova 20, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 34707/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1079273
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby18. 12. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 12. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 12. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 12. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba18. 12. 2013—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva18. 12. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom18. 12. 2013—
Skladovanie18. 12. 2013—
Administratívne služby18. 12. 2013—
Čistiace a upratovacie služby18. 12. 2013—
Počítačové služby18. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby18. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby18. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí18. 12. 2013—
Faktoring a forfaiting18. 12. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky18. 12. 2013—
Vedenie účtovníctva18. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 12. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom18. 12. 2013—
Finančný leasing18. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023996920: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023996920Obdobia daňových registráciíDIČ 2023996920: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023996920Obdobia daňových registráciíDIČ 2023996920: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023996920
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202399692010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 681 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 525,3 tisíc eur.

Tržby

525 286 €

▲ 16,3 %

Výsledok hospodárenia

681 €

▲ 106,0 %

Aktíva

136 358 €

▼ 37,2 %

Vlastné imanie

−3 881 €

▲ 14,9 %

Zadlženosť

102,8 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 165 744 €. 2016: tržby 331 798 €. 2017: tržby 518 474 €. 2018: tržby 451 845 €. 2019: tržby 525 286 €.1 mil.500 tis.0165,7 tis.331,8 tis.518,5 tis.451,8 tis.525,3 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 165 744 €. 2016: tržby 331 798 €. 2017: tržby 518 474 €. 2018: tržby 451 845 €. 2019: tržby 525 286 €.1 mil.500 tis.0165,7 tis.331,8 tis.518,5 tis.451,8 tis.525,3 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 165 744 €. 2016: tržby 331 798 €. 2017: tržby 518 474 €. 2018: tržby 451 845 €. 2019: tržby 525 286 €.1 mil.500 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 369 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 886 €. 2017: výsledok hospodárenia 468 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 335 €. 2019: výsledok hospodárenia 681 €.5 tis.0−20 tis.+3,4 tis.+2,9 tis.+468−11,3 tis.+68120152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 369 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 886 €. 2017: výsledok hospodárenia 468 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 335 €. 2019: výsledok hospodárenia 681 €.5 tis.0−20 tis.+3,4 tis.+2,9 tis.+468−11,3 tis.+68120152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 369 €. 2016: výsledok hospodárenia 2 886 €. 2017: výsledok hospodárenia 468 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 335 €. 2019: výsledok hospodárenia 681 €.5 tis.0−20 tis.+468+681201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 73 809 €, vlastné imanie 3 420 €. 2016: aktíva 136 613 €, vlastné imanie 6 306 €. 2017: aktíva 224 121 €, vlastné imanie 6 774 €. 2018: aktíva 217 159 €, vlastné imanie −4 562 €. 2019: aktíva 136 358 €, vlastné imanie −3 881 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 73 809 €, vlastné imanie 3 420 €. 2016: aktíva 136 613 €, vlastné imanie 6 306 €. 2017: aktíva 224 121 €, vlastné imanie 6 774 €. 2018: aktíva 217 159 €, vlastné imanie −4 562 €. 2019: aktíva 136 358 €, vlastné imanie −3 881 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 73 809 €, vlastné imanie 3 420 €. 2016: aktíva 136 613 €, vlastné imanie 6 306 €. 2017: aktíva 224 121 €, vlastné imanie 6 774 €. 2018: aktíva 217 159 €, vlastné imanie −4 562 €. 2019: aktíva 136 358 €, vlastné imanie −3 881 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 376 €, pohľadávky 37 808 €, finančné účty 21 625 €. 2016: dlhodobý majetok 14 786 €, zásoby 32 576 €, pohľadávky 77 435 €, finančné účty 11 816 €. 2017: dlhodobý majetok 26 265 €, zásoby 51 367 €, pohľadávky 108 246 €, finančné účty 38 243 €. 2018: dlhodobý majetok 39 647 €, zásoby 34 554 €, pohľadávky 106 607 €, finančné účty 36 351 €. 2019: dlhodobý majetok 37 230 €, zásoby 48 273 €, pohľadávky 18 533 €, finančné účty 32 322 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 376 €, pohľadávky 37 808 €, finančné účty 21 625 €. 2016: dlhodobý majetok 14 786 €, zásoby 32 576 €, pohľadávky 77 435 €, finančné účty 11 816 €. 2017: dlhodobý majetok 26 265 €, zásoby 51 367 €, pohľadávky 108 246 €, finančné účty 38 243 €. 2018: dlhodobý majetok 39 647 €, zásoby 34 554 €, pohľadávky 106 607 €, finančné účty 36 351 €. 2019: dlhodobý majetok 37 230 €, zásoby 48 273 €, pohľadávky 18 533 €, finančné účty 32 322 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 376 €, pohľadávky 37 808 €, finančné účty 21 625 €. 2016: dlhodobý majetok 14 786 €, zásoby 32 576 €, pohľadávky 77 435 €, finančné účty 11 816 €. 2017: dlhodobý majetok 26 265 €, zásoby 51 367 €, pohľadávky 108 246 €, finančné účty 38 243 €. 2018: dlhodobý majetok 39 647 €, zásoby 34 554 €, pohľadávky 106 607 €, finančné účty 36 351 €. 2019: dlhodobý majetok 37 230 €, zásoby 48 273 €, pohľadávky 18 533 €, finančné účty 32 322 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 420 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 70 359 €. 2016: vlastné imanie 6 306 €, dlhodobé záväzky 51 111 €, krátkodobé záväzky 79 196 €. 2017: vlastné imanie 6 774 €, dlhodobé záväzky 56 939 €, krátkodobé záväzky 160 408 €. 2018: vlastné imanie −4 562 €, dlhodobé záväzky 96 591 €, krátkodobé záväzky 125 130 €. 2019: vlastné imanie −3 881 €, dlhodobé záväzky 43 448 €, krátkodobé záväzky 96 791 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 420 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 70 359 €. 2016: vlastné imanie 6 306 €, dlhodobé záväzky 51 111 €, krátkodobé záväzky 79 196 €. 2017: vlastné imanie 6 774 €, dlhodobé záväzky 56 939 €, krátkodobé záväzky 160 408 €. 2018: vlastné imanie −4 562 €, dlhodobé záväzky 96 591 €, krátkodobé záväzky 125 130 €. 2019: vlastné imanie −3 881 €, dlhodobé záväzky 43 448 €, krátkodobé záväzky 96 791 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 3 420 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 70 359 €. 2016: vlastné imanie 6 306 €, dlhodobé záväzky 51 111 €, krátkodobé záväzky 79 196 €. 2017: vlastné imanie 6 774 €, dlhodobé záväzky 56 939 €, krátkodobé záväzky 160 408 €. 2018: vlastné imanie −4 562 €, dlhodobé záväzky 96 591 €, krátkodobé záväzky 125 130 €. 2019: vlastné imanie −3 881 €, dlhodobé záväzky 43 448 €, krátkodobé záväzky 96 791 €.250 tis.0−5 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 964 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 986 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009649609860020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 964 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 986 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009649609860020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 964 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 986 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009649609860020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby165,7 tis.331,8 tis.518,5 tis.451,8 tis.525,3 tis.
Výsledok hospodárenia3,4 tis.2,9 tis.468−11,3 tis.681
Aktíva73,8 tis.136,6 tis.224,1 tis.217,2 tis.136,4 tis.
Vlastné imanie3,4 tis.6,3 tis.6,8 tis.−4,6 tis.−3,9 tis.
Daň z príjmu96496098600
Zadlženosť95,4 %95,4 %97,0 %102,1 %102,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
525,3 tis.
Výsledok hospodárenia
681
Aktíva
136,4 tis.
Vlastné imanie
−3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,8 %

2018

Tržby
451,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,3 tis.
Aktíva
217,2 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,1 %

2017

Tržby
518,5 tis.
Výsledok hospodárenia
468
Aktíva
224,1 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
986
Zadlženosť
97,0 %

2016

Tržby
331,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
136,6 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,4 %

2015

Tržby
165,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
73,8 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
964
Zadlženosť
95,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API