Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 201412 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 137 646 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- pro-Green, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47600888
- daňové identifikačné číslo
- 2024051106
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024051106
- Sídlo
- 249, 93041 Kvetoslavov, Slovenská republika
- Územie
- Kvetoslavovokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 2014
- V registri
- 12 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 34568/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 959516
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 08. 03. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 08. 03. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 08. 03. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 08. 03. 2014 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 03. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 03. 2014 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 03. 2014 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 08. 03. 2014 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 08. 03. 2014 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 08. 03. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 03. 2014 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 08. 03. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 03. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 03. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 03. 2014 | — |
| Administratívne služby | 08. 03. 2014 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 03. 2014 | — |
| Počítačové služby | 08. 03. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 04. 06. 2014 | — |
| Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 04. 06. 2014 | — |
| Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov | 04. 06. 2014 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 04. 06. 2014 | — |
| Výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 04. 06. 2014 | — |
| Skladovanie | 04. 06. 2014 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 04. 06. 2014 | — |
| Vedenie účtovníctva | 04. 06. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 04. 06. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 04. 06. 2014 | — |
| Poľnohospodárstvo - rastlinná a živočíšna výroba | 04. 06. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024051106 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 05. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2024051106 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −32 110 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 137,6 tisíc eur.
Tržby
137 646 €
▲ 14,4 %Výsledok hospodárenia
−32 110 €
▲ 21,0 %Aktíva
2 992 €
▼ 30,8 %Vlastné imanie
−23 912 €
▲ 42,1 %Zadlženosť
899,2 %
Hrubá marža
−22,6 %
Čistá marža
−23,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 123 tis. | 115,9 tis. | 134,8 tis. | 120,3 tis. | 137,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,4 tis. | −9,3 tis. | −25,1 tis. | −40,7 tis. | −32,1 tis. |
| Aktíva | 33,9 tis. | 6,4 tis. | 8,9 tis. | 4,3 tis. | 3 tis. |
| Vlastné imanie | 8,2 tis. | −1,1 tis. | −26,1 tis. | −41,3 tis. | −23,9 tis. |
| Daň z príjmu | 899 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 75,8 % | 116,7 % | 393,4 % | 1 054,6 % | 899,2 % |
aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 137,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,1 tis.
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- −23,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 899,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 120,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,7 tis.
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −41,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 054,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 134,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,1 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- −26,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 393,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 115,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,3 tis.
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 116,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 123 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 33,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 899
- Zadlženosť
- 75,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.