Súhrn
- Vznik
- 18. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 15 175 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NAGANO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47597011
- daňové identifikačné číslo
- 2024006688
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Zimná 5, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 01. 2014
- V registri
- 12 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 30362/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 747426
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 18. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 01. 2014 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 01. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 18. 01. 2014 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 18. 01. 2014 | — |
| Donášková služba | 18. 01. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 01. 2014 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 01. 2014 | — |
| Administratívne služby | 18. 01. 2014 | — |
| Počítačové služby | 18. 01. 2014 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 01. 2014 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 18. 01. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 18. 01. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 18. 01. 2014 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 18. 01. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 01. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 18. 01. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024006688 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zisk bez zmeny na 9 567 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 15,2 tisíc eur.
Tržby
15 175 €
▲ 0,7 %Výsledok hospodárenia
9 567 €
▲ 0,4 %Aktíva
104 296 €
▲ 10,1 %Vlastné imanie
−7 908 €
▲ 54,7 %Zadlženosť
107,6 %
Hrubá marža
69,4 %
Čistá marža
63,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,3 tis. | 15,1 tis. | 15,1 tis. | 15,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −27,6 tis. | −4,3 tis. | 9,5 tis. | 9,6 tis. |
| Aktíva | 86,1 tis. | 83,9 tis. | 94,7 tis. | 104,3 tis. |
| Vlastné imanie | −22,6 tis. | −27 tis. | −17,5 tis. | −7,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 126,3 % | 132,2 % | 118,4 % | 107,6 % |
2017
- Tržby
- 15,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,6 tis.
- Aktíva
- 104,3 tis.
- Vlastné imanie
- −7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 107,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 94,7 tis.
- Vlastné imanie
- −17,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 118,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 83,9 tis.
- Vlastné imanie
- −27 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 132,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,6 tis.
- Aktíva
- 86,1 tis.
- Vlastné imanie
- −22,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 126,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.