Súhrn
- Vznik
- 16. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 140 498 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Teal rivers, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47591927
- daňové identifikačné číslo
- 2024035937
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024035937
- Sídlo
- Jablonové 145, 90054 Jablonové, Slovenská republika
- Územie
- Jablonovéokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 01. 2014
- V registri
- 12 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 96264/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 534543
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 01. 2014 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky; | 16. 01. 2014 | — |
| Vydavateľská činnosť | 16. 01. 2014 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 01. 2014 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 01. 2014 | — |
| Administratívne služby | 16. 01. 2014 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 16. 01. 2014 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 16. 01. 2014 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 25. 04. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 25. 04. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 04. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 25. 04. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 04. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 04. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 25. 04. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 25. 04. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 25. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 25. 04. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 25. 04. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 25. 04. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 25. 04. 2018 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 25. 04. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 25. 04. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 25. 04. 2018 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 25. 04. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 25. 04. 2018 | — |
| Fotografické služby | 25. 04. 2018 | — |
| Služby požičovní | 25. 04. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 25. 04. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 25. 04. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru, a koučovacie služby v oblasti osobného rozvoja a ľudských zdrojov | 25. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 25. 04. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 25. 04. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024035937 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2024035937 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 121 € a znížila tržby o ▼8 % na 140,5 tisíc eur.
Tržby
140 498 €
▼ 8,5 %Výsledok hospodárenia
−4 121 €
▼ 126,6 %Aktíva
208 371 €
▼ 5,0 %Vlastné imanie
51 586 €
▼ 7,4 %Zadlženosť
75,2 %
Hrubá marža
−1,1 %
Čistá marža
−2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 66,6 tis. | 58,1 tis. | 96,6 tis. | 153,5 tis. | 140,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,1 tis. | −1,9 tis. | 23,3 tis. | 15,5 tis. | −4,1 tis. |
| Aktíva | 166,7 tis. | 194,8 tis. | 201,7 tis. | 219,2 tis. | 208,4 tis. |
| Vlastné imanie | 18,9 tis. | 16,9 tis. | 40,2 tis. | 55,7 tis. | 51,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 4,3 tis. | 4,9 tis. | 2,5 tis. |
| Zadlženosť | 88,7 % | 91,3 % | 80,1 % | 74,6 % | 75,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 140,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 208,4 tis.
- Vlastné imanie
- 51,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 153,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 219,2 tis.
- Vlastné imanie
- 55,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 74,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 96,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,3 tis.
- Aktíva
- 201,7 tis.
- Vlastné imanie
- 40,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 80,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 58,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 194,8 tis.
- Vlastné imanie
- 16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 91,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 66,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 166,7 tis.
- Vlastné imanie
- 18,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.