prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LBUILDER s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47590955aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
34 917 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LBUILDER s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47590955
daňové identifikačné číslo
2023984501
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jedľová 3, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 95591/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1063121
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby18. 12. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 12. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 12. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 12. 2013—
prenájom hnuteľných vecí18. 12. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 12. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 12. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 12. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 12. 2013—
reklamné a marketingové služby18. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023984501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023984501Obdobia daňových registráciíDIČ 2023984501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023984501Obdobia daňových registráciíDIČ 2023984501: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023984501
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202398450110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −254 € a znížila tržby o ▼62 % na 34,9 tisíc eur.

Tržby

34 917 €

▼ 62,1 %

Výsledok hospodárenia

−254 €

▲ 99,8 %

Aktíva

249 853 €

▲ 12,7 %

Vlastné imanie

−229 975 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

192,0 %

Hrubá marža

−0,7 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 430 683 €. 2022: tržby 92 126 €. 2023: tržby 34 917 €.500 tis.250 tis.000430,7 tis.92,1 tis.34,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 430 683 €. 2022: tržby 92 126 €. 2023: tržby 34 917 €.500 tis.250 tis.000430,7 tis.92,1 tis.34,9 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 430 683 €. 2022: tržby 92 126 €. 2023: tržby 34 917 €.500 tis.250 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 135 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 813 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 043 €. 2022: výsledok hospodárenia −108 730 €. 2023: výsledok hospodárenia −254 €.2000−200 tis.+135−4,8 tis.−116 tis.−108,7 tis.−25420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 135 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 813 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 043 €. 2022: výsledok hospodárenia −108 730 €. 2023: výsledok hospodárenia −254 €.2000−200 tis.+135−116 tis.−254201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 135 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 813 €. 2021: výsledok hospodárenia −116 043 €. 2022: výsledok hospodárenia −108 730 €. 2023: výsledok hospodárenia −254 €.2000−200 tis.−25420202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 127 187 €, vlastné imanie −136 €. 2020: aktíva 308 849 €, vlastné imanie −4 949 €. 2021: aktíva 278 037 €, vlastné imanie −120 992 €. 2022: aktíva 221 654 €, vlastné imanie −229 721 €. 2023: aktíva 249 853 €, vlastné imanie −229 975 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 127 187 €, vlastné imanie −136 €. 2020: aktíva 308 849 €, vlastné imanie −4 949 €. 2021: aktíva 278 037 €, vlastné imanie −120 992 €. 2022: aktíva 221 654 €, vlastné imanie −229 721 €. 2023: aktíva 249 853 €, vlastné imanie −229 975 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 127 187 €, vlastné imanie −136 €. 2020: aktíva 308 849 €, vlastné imanie −4 949 €. 2021: aktíva 278 037 €, vlastné imanie −120 992 €. 2022: aktíva 221 654 €, vlastné imanie −229 721 €. 2023: aktíva 249 853 €, vlastné imanie −229 975 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 22 080 €, finančné účty 3 057 €. 2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 100 022 €, finančné účty 106 777 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 74 011 €, pohľadávky 193 572 €, finančné účty 4 654 €. 2022: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 26 170 €, pohľadávky 188 027 €, finančné účty 1 657 €. 2023: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 41 444 €, pohľadávky 193 266 €, finančné účty 9 343 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 22 080 €, finančné účty 3 057 €. 2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 100 022 €, finančné účty 106 777 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 74 011 €, pohľadávky 193 572 €, finančné účty 4 654 €. 2022: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 26 170 €, pohľadávky 188 027 €, finančné účty 1 657 €. 2023: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 41 444 €, pohľadávky 193 266 €, finančné účty 9 343 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 22 080 €, finančné účty 3 057 €. 2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 96 250 €, pohľadávky 100 022 €, finančné účty 106 777 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 74 011 €, pohľadávky 193 572 €, finančné účty 4 654 €. 2022: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 26 170 €, pohľadávky 188 027 €, finančné účty 1 657 €. 2023: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 41 444 €, pohľadávky 193 266 €, finančné účty 9 343 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 323 €. 2020: vlastné imanie −4 949 €, dlhodobé záväzky 78 253 €, krátkodobé záväzky 235 545 €. 2021: vlastné imanie −120 992 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 398 776 €. 2022: vlastné imanie −229 721 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 451 122 €. 2023: vlastné imanie −229 975 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 479 575 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 323 €. 2020: vlastné imanie −4 949 €, dlhodobé záväzky 78 253 €, krátkodobé záväzky 235 545 €. 2021: vlastné imanie −120 992 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 398 776 €. 2022: vlastné imanie −229 721 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 451 122 €. 2023: vlastné imanie −229 975 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 479 575 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 127 323 €. 2020: vlastné imanie −4 949 €, dlhodobé záväzky 78 253 €, krátkodobé záväzky 235 545 €. 2021: vlastné imanie −120 992 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 398 776 €. 2022: vlastné imanie −229 721 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 451 122 €. 2023: vlastné imanie −229 975 €, dlhodobé záväzky 253 €, krátkodobé záväzky 479 575 €.500 tis.0−250 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00430,7 tis.92,1 tis.34,9 tis.
Výsledok hospodárenia135−4,8 tis.−116 tis.−108,7 tis.−254
Aktíva127,2 tis.308,8 tis.278 tis.221,7 tis.249,9 tis.
Vlastné imanie−136−4,9 tis.−121 tis.−229,7 tis.−230 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť100,1 %101,6 %143,5 %203,6 %192,0 %

aj 12/2013 — 09/2014–10/2017 — 09/2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
34,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−254
Aktíva
249,9 tis.
Vlastné imanie
−230 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
192,0 %

2022

Tržby
92,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−108,7 tis.
Aktíva
221,7 tis.
Vlastné imanie
−229,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
203,6 %

2021

Tržby
430,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−116 tis.
Aktíva
278 tis.
Vlastné imanie
−121 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
308,8 tis.
Vlastné imanie
−4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,6 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
135
Aktíva
127,2 tis.
Vlastné imanie
−136
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,1 %

aj 12/2013 — 09/2014–10/2017 — 09/2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API