Súhrn
- Vznik
- 03. 01. 201412 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 36 781 €2024
- Oznámenia
- 99 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zlatý Klas s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 47587164
- daňové identifikačné číslo
- 2024000374
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrabovská 424/8, 911 05 Zamarovce, Slovenská republika
- Územie
- Zamarovceokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 01. 2014
- V registri
- 12 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 29839/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 311166
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 01. 2014 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 03. 01. 2014 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 03. 01. 2014 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 01. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 09. 2015 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 05. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 09. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024000374 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −8 449 € a znížila tržby o ▼34 % na 36,8 tisíc eur.
Tržby
36 781 €
▼ 33,8 %Výsledok hospodárenia
−8 449 €
▼ 1 036,7 %Aktíva
11 427 €
▼ 33,0 %Vlastné imanie
−6 397 €
▼ 411,7 %Zadlženosť
156,0 %
Hrubá marža
−22,0 %
Čistá marža
−23,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38,8 tis. | 18,6 tis. | 41,5 tis. | 55,6 tis. | 36,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 20 | 481 | −3,8 tis. | 902 | −8,4 tis. |
| Aktíva | 9,8 tis. | 7,7 tis. | 16,8 tis. | 17 tis. | 11,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,5 tis. | 4,9 tis. | 1,1 tis. | 2,1 tis. | −6,4 tis. |
| Daň z príjmu | 33 | 37 | 34 | 87 | 340 |
| Zadlženosť | 54,4 % | 35,6 % | 93,1 % | 88,0 % | 156,0 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 36,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,4 tis.
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- −6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 156,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 55,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 902
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 87
- Zadlženosť
- 88,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 41,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 34
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 481
- Aktíva
- 7,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 37
- Zadlženosť
- 35,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 38,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20
- Aktíva
- 9,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 33
- Zadlženosť
- 54,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
9 oznámení
06. 10. 2026
Oznam o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz
05. 10. 2026
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
05. 10. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
05. 10. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
29. 01. 2026
Iné rozhodnutie súdu konkurz
15. 01. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
15. 01. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
15. 01. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
28. 11. 2025
Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.