Súhrn
- Vznik
- 10. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 495 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ED Consulting, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47585315
- daňové identifikačné číslo
- 2024094424
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 53, 96241 Zemiansky Vrbovok, Slovenská republika
- Územie
- Zemiansky Vrbovokokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 12. 2013
- V registri
- 12 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 51042/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 619161
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 12. 2013 | — |
| Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami | 10. 12. 2013 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 10. 12. 2013 | — |
| Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi | 10. 12. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 10. 12. 2013 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 12. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 12. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 10. 12. 2013 | — |
| Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku | 10. 12. 2013 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 10. 12. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 12. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 12. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 12. 2013 | — |
| Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov | 10. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 10. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 12. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 12. 2013 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 12. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 12. 2013 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 10. 12. 2013 | — |
| Sťahovacie služby | 10. 12. 2013 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 10. 12. 2013 | — |
| Kuriérske služby | 10. 12. 2013 | — |
| Skladovanie | 10. 12. 2013 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 10. 12. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 10. 12. 2013 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 10. 12. 2013 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 10. 12. 2013 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 10. 12. 2013 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 10. 12. 2013 | — |
| Počítačové služby | 10. 12. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 10. 12. 2013 | — |
| Vydavateľská činnosť | 10. 12. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 12. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 12. 2013 | — |
| Administratívne služby | 10. 12. 2013 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 10. 12. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 12. 2013 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 10. 12. 2013 | — |
| Prevádzkovanie strelnice | 10. 12. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 12. 2013 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 10. 12. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 10. 12. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 10. 12. 2013 | — |
| Fotografické služby | 10. 12. 2013 | — |
| Donášková služba | 10. 12. 2013 | — |
| Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov | 10. 12. 2013 | — |
| Diskotekárska činnosť | 10. 12. 2013 | — |
| Služby požičovní | 10. 12. 2013 | — |
| Verejné obstarávanie | 10. 12. 2013 | — |
| Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poistenie alebo zaistenie | 11. 08. 2026 | — |
| Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov | 11. 08. 2026 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 11. 08. 2026 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 11. 08. 2026 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 11. 08. 2026 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 11. 08. 2026 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 11. 08. 2026 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 11. 08. 2026 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 11. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024094424 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲903 % na 1 925 € a znížila tržby o ▼48 % na 16,5 tisíc eur.
Tržby
16 495 €
▼ 48,1 %Výsledok hospodárenia
1 925 €
▲ 902,6 %Aktíva
37 286 €
▲ 11,5 %Vlastné imanie
23 882 €
▲ 8,8 %Zadlženosť
35,9 %
Hrubá marža
13,7 %
Čistá marža
11,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,4 tis. | 23,3 tis. | 33 tis. | 31,8 tis. | 16,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12,6 tis. | 213 | 338 | 192 | 1,9 tis. |
| Aktíva | 39 tis. | 28,9 tis. | 29,9 tis. | 33,4 tis. | 37,3 tis. |
| Vlastné imanie | 21,2 tis. | 21,4 tis. | 21,8 tis. | 22 tis. | 23,9 tis. |
| Daň z príjmu | 2,6 tis. | 38 | 60 | 34 | 340 |
| Zadlženosť | 45,6 % | 25,8 % | 27,1 % | 34,3 % | 35,9 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 16,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 37,3 tis.
- Vlastné imanie
- 23,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 35,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 31,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 192
- Aktíva
- 33,4 tis.
- Vlastné imanie
- 22 tis.
- Daň z príjmu
- 34
- Zadlženosť
- 34,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 338
- Aktíva
- 29,9 tis.
- Vlastné imanie
- 21,8 tis.
- Daň z príjmu
- 60
- Zadlženosť
- 27,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 23,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 213
- Aktíva
- 28,9 tis.
- Vlastné imanie
- 21,4 tis.
- Daň z príjmu
- 38
- Zadlženosť
- 25,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 28,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,6 tis.
- Aktíva
- 39 tis.
- Vlastné imanie
- 21,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 45,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).