prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FORESTING s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47583827aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
109 566 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FORESTING s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47583827
daňové identifikačné číslo
2024060324
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024060324
Sídlo
137, 99127 Širákov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25992/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
540691
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 12. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 12. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba17. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby17. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 02. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 02. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 02. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí16. 02. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb16. 02. 2017—
Administratívne služby16. 02. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 02. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 02. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 01. 2020—
Poskytovanie služieb v rybárstve29. 01. 2020—
Výroba potravinárskych výrobkov29. 01. 2020—
Výroba nápojov29. 01. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 01. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 01. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 01. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok29. 01. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 01. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy29. 01. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 01. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 01. 2020—
Prieskum trhu a verejnej mienky29. 01. 2020—
Služby požičovní29. 01. 2020—
Čistiace a upratovacie služby29. 01. 2020—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja29. 01. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 16. 05. 2017
Oprávnená osoba
Mgr. Andrea Legényová, advokát · od 16. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060324IČ DPH SK2024060324Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060324IČ DPH SK2024060324Obdobia daňových registráciíDIČ 2024060324: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024060324: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024060324IČ DPH SK2024060324
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202406032411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2017
daňové identifikačné číslo202406032410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼23 % na 2 026 € a znížila tržby o ▼59 % na 109,6 tisíc eur.

Tržby

109 566 €

▼ 59,0 %

Výsledok hospodárenia

2 026 €

▼ 22,8 %

Aktíva

122 769 €

▼ 20,9 %

Vlastné imanie

62 416 €

▲ 3,4 %

Zadlženosť

49,2 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 709 014 €. 2022: tržby 842 323 €. 2023: tržby 484 491 €. 2024: tržby 267 354 €. 2025: tržby 109 566 €.1 mil.500 tis.0709 tis.842,3 tis.484,5 tis.267,4 tis.109,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 709 014 €. 2022: tržby 842 323 €. 2023: tržby 484 491 €. 2024: tržby 267 354 €. 2025: tržby 109 566 €.1 mil.500 tis.0709 tis.842,3 tis.484,5 tis.267,4 tis.109,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 709 014 €. 2022: tržby 842 323 €. 2023: tržby 484 491 €. 2024: tržby 267 354 €. 2025: tržby 109 566 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 778 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 624 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 026 €.50 tis.25 tis.0+24,8 tis.+26,4 tis.+1,9 tis.+2,6 tis.+2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 778 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 624 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 026 €.50 tis.25 tis.0+24,8 tis.+26,4 tis.+1,9 tis.+2,6 tis.+2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 778 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 409 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 624 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 026 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 217 564 €, vlastné imanie 29 505 €. 2022: aktíva 236 124 €, vlastné imanie 55 914 €. 2023: aktíva 153 148 €, vlastné imanie 57 767 €. 2024: aktíva 155 172 €, vlastné imanie 60 391 €. 2025: aktíva 122 769 €, vlastné imanie 62 416 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 217 564 €, vlastné imanie 29 505 €. 2022: aktíva 236 124 €, vlastné imanie 55 914 €. 2023: aktíva 153 148 €, vlastné imanie 57 767 €. 2024: aktíva 155 172 €, vlastné imanie 60 391 €. 2025: aktíva 122 769 €, vlastné imanie 62 416 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 217 564 €, vlastné imanie 29 505 €. 2022: aktíva 236 124 €, vlastné imanie 55 914 €. 2023: aktíva 153 148 €, vlastné imanie 57 767 €. 2024: aktíva 155 172 €, vlastné imanie 60 391 €. 2025: aktíva 122 769 €, vlastné imanie 62 416 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 872 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 006 €, finančné účty 8 349 €. 2022: dlhodobý majetok 57 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 268 €, finančné účty 1 320 €. 2023: dlhodobý majetok 41 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 659 €, finančné účty 2 765 €. 2024: dlhodobý majetok 60 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 472 €, finančné účty 1 221 €. 2025: dlhodobý majetok 25 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 577 €, finančné účty 5 847 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 872 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 006 €, finančné účty 8 349 €. 2022: dlhodobý majetok 57 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 268 €, finančné účty 1 320 €. 2023: dlhodobý majetok 41 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 659 €, finančné účty 2 765 €. 2024: dlhodobý majetok 60 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 472 €, finančné účty 1 221 €. 2025: dlhodobý majetok 25 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 577 €, finančné účty 5 847 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 872 €, zásoby 0 €, pohľadávky 138 006 €, finančné účty 8 349 €. 2022: dlhodobý majetok 57 407 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 268 €, finančné účty 1 320 €. 2023: dlhodobý majetok 41 032 €, zásoby 0 €, pohľadávky 106 659 €, finančné účty 2 765 €. 2024: dlhodobý majetok 60 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 472 €, finančné účty 1 221 €. 2025: dlhodobý majetok 25 345 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 577 €, finančné účty 5 847 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 505 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 187 589 €. 2022: vlastné imanie 55 914 €, dlhodobé záväzky 7 956 €, krátkodobé záväzky 172 254 €. 2023: vlastné imanie 57 767 €, dlhodobé záväzky 1 187 €, krátkodobé záväzky 94 194 €. 2024: vlastné imanie 60 391 €, dlhodobé záväzky 27 236 €, krátkodobé záväzky 67 545 €. 2025: vlastné imanie 62 416 €, dlhodobé záväzky 20 815 €, krátkodobé záväzky 39 538 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 505 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 187 589 €. 2022: vlastné imanie 55 914 €, dlhodobé záväzky 7 956 €, krátkodobé záväzky 172 254 €. 2023: vlastné imanie 57 767 €, dlhodobé záväzky 1 187 €, krátkodobé záväzky 94 194 €. 2024: vlastné imanie 60 391 €, dlhodobé záväzky 27 236 €, krátkodobé záväzky 67 545 €. 2025: vlastné imanie 62 416 €, dlhodobé záväzky 20 815 €, krátkodobé záväzky 39 538 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 505 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 187 589 €. 2022: vlastné imanie 55 914 €, dlhodobé záväzky 7 956 €, krátkodobé záväzky 172 254 €. 2023: vlastné imanie 57 767 €, dlhodobé záväzky 1 187 €, krátkodobé záväzky 94 194 €. 2024: vlastné imanie 60 391 €, dlhodobé záväzky 27 236 €, krátkodobé záväzky 67 545 €. 2025: vlastné imanie 62 416 €, dlhodobé záväzky 20 815 €, krátkodobé záväzky 39 538 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 586 €. 2022: daň z príjmu 7 161 €. 2023: daň z príjmu 493 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.7,2 tis.4931,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 586 €. 2022: daň z príjmu 7 161 €. 2023: daň z príjmu 493 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.7,2 tis.4931,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 586 €. 2022: daň z príjmu 7 161 €. 2023: daň z príjmu 493 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0493960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby709 tis.842,3 tis.484,5 tis.267,4 tis.109,6 tis.
Výsledok hospodárenia24,8 tis.26,4 tis.1,9 tis.2,6 tis.2 tis.
Aktíva217,6 tis.236,1 tis.153,1 tis.155,2 tis.122,8 tis.
Vlastné imanie29,5 tis.55,9 tis.57,8 tis.60,4 tis.62,4 tis.
Daň z príjmu6,6 tis.7,2 tis.4931,9 tis.960
Zadlženosť86,4 %76,3 %62,3 %61,1 %49,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
109,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
122,8 tis.
Vlastné imanie
62,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
49,2 %

2024

Tržby
267,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
155,2 tis.
Vlastné imanie
60,4 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
61,1 %

2023

Tržby
484,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
153,1 tis.
Vlastné imanie
57,8 tis.
Daň z príjmu
493
Zadlženosť
62,3 %

2022

Tržby
842,3 tis.
Výsledok hospodárenia
26,4 tis.
Aktíva
236,1 tis.
Vlastné imanie
55,9 tis.
Daň z príjmu
7,2 tis.
Zadlženosť
76,3 %

2021

Tržby
709 tis.
Výsledok hospodárenia
24,8 tis.
Aktíva
217,6 tis.
Vlastné imanie
29,5 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
86,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API