Súhrn
- Vznik
- 17. 12. 201311 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 186 454 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Noska s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47581182
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 12. 2013
- Zánik
- 25. 02. 2025
- V registri
- 11 rokov 2 mesiace
- Stav
- zaniknutý 25. 02. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 57837/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 661580
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 29. 03. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲391 % na 5 280 € a znížila tržby o ▼27 % na 186,5 tisíc eur.
Tržby
186 454 €
▼ 26,8 %Výsledok hospodárenia
5 280 €
▲ 391,2 %Aktíva
302 571 €
▼ 10,2 %Vlastné imanie
46 942 €
▲ 237,8 %Zadlženosť
84,5 %
Hrubá marža
3,6 %
Čistá marža
2,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 254,7 tis. | 186,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,1 tis. | 5,3 tis. |
| Aktíva | 336,9 tis. | 302,6 tis. |
| Vlastné imanie | 13,9 tis. | 46,9 tis. |
| Daň z príjmu | 486 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 95,9 % | 84,5 % |
2020
- Tržby
- 186,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 302,6 tis.
- Vlastné imanie
- 46,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 84,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 254,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 336,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,9 tis.
- Daň z príjmu
- 486
- Zadlženosť
- 95,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.