Súhrn
- Vznik
- 17. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 49 193 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- S.M.F. BS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47579714
- daňové identifikačné číslo
- 2023968320
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023968320
- Sídlo
- Jozefa Karola Hella 404 /2, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Štiavnicaokres Banská ŠtiavnicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 12. 2013
- V registri
- 12 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25988/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 499857
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Čistenie kanalizačných systémov | 17. 12. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 12. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 12. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 12. 2013 | — |
| Stavebné cenárstvo | 17. 12. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 17. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 17. 12. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 12. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 17. 12. 2013 | — |
| Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 17. 12. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023968320 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2023968320 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼23 % na 192 € a znížila tržby o ▼22 % na 49,2 tisíc eur.
Tržby
49 193 €
▼ 21,6 %Výsledok hospodárenia
192 €
▼ 22,6 %Aktíva
46 800 €
▲ 3,2 %Vlastné imanie
39 569 €
▲ 0,5 %Zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža
2,3 %
Čistá marža
0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,1 tis. | 148 tis. | 142 tis. | 62,8 tis. | 49,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 129 | 29,8 tis. | 8,1 tis. | 248 | 192 |
| Aktíva | 7,5 tis. | 58,7 tis. | 55,8 tis. | 45,3 tis. | 46,8 tis. |
| Vlastné imanie | 1 tis. | 31 tis. | 39,1 tis. | 39,4 tis. | 39,6 tis. |
| Daň z príjmu | 381 | 4 tis. | 2,5 tis. | 367 | 960 |
| Zadlženosť | 86,1 % | 47,2 % | 29,9 % | 13,1 % | 15,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 49,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 192
- Aktíva
- 46,8 tis.
- Vlastné imanie
- 39,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 62,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 248
- Aktíva
- 45,3 tis.
- Vlastné imanie
- 39,4 tis.
- Daň z príjmu
- 367
- Zadlženosť
- 13,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 142 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,1 tis.
- Aktíva
- 55,8 tis.
- Vlastné imanie
- 39,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 29,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 148 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,8 tis.
- Aktíva
- 58,7 tis.
- Vlastné imanie
- 31 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 47,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 129
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1 tis.
- Daň z príjmu
- 381
- Zadlženosť
- 86,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.