prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Hexotech SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47579269aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
15 143 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hexotech SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47579269
daňové identifikačné číslo
2023966307
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023966307
Sídlo
Podhájska 37, 946 03 Kolárovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 36269/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
435789
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 12. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky13. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 12. 2013—
Počítačové služby13. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí13. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 12. 2013—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení13. 12. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 12. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 12. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 12. 2013—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérii13. 12. 2013—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok07. 06. 2024—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu07. 06. 2024—
Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení - elektrických07. 06. 2024—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických07. 06. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023966307: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023966307: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023966307IČ DPH SK2023966307Obdobia daňových registráciíDIČ 2023966307: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023966307: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023966307IČ DPH SK2023966307Obdobia daňových registráciíDIČ 2023966307: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023966307: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023966307IČ DPH SK2023966307
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202396630711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2023
daňové identifikačné číslo202396630710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −4 677 € a znížila tržby o ▼67 % na 15,1 tisíc eur.

Tržby

15 143 €

▼ 66,9 %

Výsledok hospodárenia

−4 677 €

▼ 155,3 %

Aktíva

53 871 €

▼ 1,9 %

Vlastné imanie

20 522 €

▼ 18,6 %

Zadlženosť

61,9 %

Hrubá marža

−28,3 %

Čistá marža

−30,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 14 097 €. 2024: tržby 45 716 €. 2025: tržby 15 143 €.50 tis.25 tis.00014,1 tis.45,7 tis.15,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 14 097 €. 2024: tržby 45 716 €. 2025: tržby 15 143 €.50 tis.25 tis.00014,1 tis.45,7 tis.15,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 14 097 €. 2024: tržby 45 716 €. 2025: tržby 15 143 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −299 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 485 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 455 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 677 €.10 tis.0−5 tis.−299−2,5 tis.+4,6 tis.+8,5 tis.−4,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −299 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 485 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 455 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 677 €.10 tis.0−5 tis.−299−2,5 tis.+4,6 tis.+8,5 tis.−4,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −299 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 485 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 455 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 677 €.10 tis.0−5 tis.−299202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 862 €, vlastné imanie 14 864 €. 2022: aktíva 40 014 €, vlastné imanie 12 379 €. 2023: aktíva 45 725 €, vlastné imanie 16 955 €. 2024: aktíva 54 922 €, vlastné imanie 25 199 €. 2025: aktíva 53 871 €, vlastné imanie 20 522 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 862 €, vlastné imanie 14 864 €. 2022: aktíva 40 014 €, vlastné imanie 12 379 €. 2023: aktíva 45 725 €, vlastné imanie 16 955 €. 2024: aktíva 54 922 €, vlastné imanie 25 199 €. 2025: aktíva 53 871 €, vlastné imanie 20 522 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 14 862 €, vlastné imanie 14 864 €. 2022: aktíva 40 014 €, vlastné imanie 12 379 €. 2023: aktíva 45 725 €, vlastné imanie 16 955 €. 2024: aktíva 54 922 €, vlastné imanie 25 199 €. 2025: aktíva 53 871 €, vlastné imanie 20 522 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 14 822 €. 2022: dlhodobý majetok 23 187 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 €, finančné účty 16 747 €. 2023: dlhodobý majetok 17 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 222 €, finančné účty 27 462 €. 2024: dlhodobý majetok 10 895 €, zásoby 0 €, pohľadávky 534 €, finančné účty 43 493 €. 2025: dlhodobý majetok 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 422 €, finančné účty 52 835 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 14 822 €. 2022: dlhodobý majetok 23 187 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 €, finančné účty 16 747 €. 2023: dlhodobý majetok 17 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 222 €, finančné účty 27 462 €. 2024: dlhodobý majetok 10 895 €, zásoby 0 €, pohľadávky 534 €, finančné účty 43 493 €. 2025: dlhodobý majetok 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 422 €, finančné účty 52 835 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 €, finančné účty 14 822 €. 2022: dlhodobý majetok 23 187 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 €, finančné účty 16 747 €. 2023: dlhodobý majetok 17 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 222 €, finančné účty 27 462 €. 2024: dlhodobý majetok 10 895 €, zásoby 0 €, pohľadávky 534 €, finančné účty 43 493 €. 2025: dlhodobý majetok 614 €, zásoby 0 €, pohľadávky 422 €, finančné účty 52 835 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −2 €. 2022: vlastné imanie 12 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 635 €. 2023: vlastné imanie 16 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 770 €. 2024: vlastné imanie 25 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 723 €. 2025: vlastné imanie 20 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 349 €.100 tis.0−220212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −2 €. 2022: vlastné imanie 12 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 635 €. 2023: vlastné imanie 16 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 770 €. 2024: vlastné imanie 25 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 723 €. 2025: vlastné imanie 20 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 349 €.100 tis.0−220212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 864 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −2 €. 2022: vlastné imanie 12 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 635 €. 2023: vlastné imanie 16 955 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 770 €. 2024: vlastné imanie 25 199 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 723 €. 2025: vlastné imanie 20 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 349 €.100 tis.0−220212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 556 €. 2025: daň z príjmu 392 €.2 tis.1 tis.0003711,6 tis.39220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 556 €. 2025: daň z príjmu 392 €.2 tis.1 tis.0003711,6 tis.39220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 1 556 €. 2025: daň z príjmu 392 €.2 tis.1 tis.00371392202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0014,1 tis.45,7 tis.15,1 tis.
Výsledok hospodárenia−299−2,5 tis.4,6 tis.8,5 tis.−4,7 tis.
Aktíva14,9 tis.40 tis.45,7 tis.54,9 tis.53,9 tis.
Vlastné imanie14,9 tis.12,4 tis.17 tis.25,2 tis.20,5 tis.
Daň z príjmu003711,6 tis.392
Zadlženosť0,0 %69,1 %62,9 %54,1 %61,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
15,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
53,9 tis.
Vlastné imanie
20,5 tis.
Daň z príjmu
392
Zadlženosť
61,9 %

2024

Tržby
45,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
54,9 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
54,1 %

2023

Tržby
14,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
45,7 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
371
Zadlženosť
62,9 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
40 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−299
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API