prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

CloudCo s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47578424aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
403 600 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CloudCo s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47578424
daňové identifikačné číslo
2023983126
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Alstrová 94, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 01. 2014
V registri
12 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 95958/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1063439
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 01. 2014—
Počítačové služby09. 01. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby09. 01. 2014—
Fotografické služby09. 01. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023983126: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023983126Obdobia daňových registráciíDIČ 2023983126: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023983126Obdobia daňových registráciíDIČ 2023983126: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023983126
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202398312610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲75 % na 6 583 € a znížila tržby o ▼32 % na 403,6 tisíc eur.

Tržby

403 600 €

▼ 32,2 %

Výsledok hospodárenia

6 583 €

▲ 75,4 %

Aktíva

212 845 €

▼ 52,1 %

Vlastné imanie

98 974 €

▲ 410,0 %

Zadlženosť

53,5 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 547 186 €. 2020: tržby 497 292 €. 2021: tržby 595 139 €. 2022: tržby 403 600 €.1 mil.500 tis.00547,2 tis.497,3 tis.595,1 tis.403,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 547 186 €. 2020: tržby 497 292 €. 2021: tržby 595 139 €. 2022: tržby 403 600 €.1 mil.500 tis.00547,2 tis.497,3 tis.595,1 tis.403,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 547 186 €. 2020: tržby 497 292 €. 2021: tržby 595 139 €. 2022: tržby 403 600 €.1 mil.500 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −30 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 201 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 758 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 754 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 583 €.10 tis.0−50−30+4,2 tis.+3,8 tis.+3,8 tis.+6,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −30 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 201 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 758 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 754 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 583 €.10 tis.0−50−30+4,2 tis.+3,8 tis.+3,8 tis.+6,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −30 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 201 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 758 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 754 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 583 €.10 tis.0−50−30201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 317 €, vlastné imanie −4 792 €. 2019: aktíva 241 328 €, vlastné imanie 19 409 €. 2020: aktíva 224 065 €, vlastné imanie 23 167 €. 2021: aktíva 444 075 €, vlastné imanie 19 405 €. 2022: aktíva 212 845 €, vlastné imanie 98 974 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 317 €, vlastné imanie −4 792 €. 2019: aktíva 241 328 €, vlastné imanie 19 409 €. 2020: aktíva 224 065 €, vlastné imanie 23 167 €. 2021: aktíva 444 075 €, vlastné imanie 19 405 €. 2022: aktíva 212 845 €, vlastné imanie 98 974 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 317 €, vlastné imanie −4 792 €. 2019: aktíva 241 328 €, vlastné imanie 19 409 €. 2020: aktíva 224 065 €, vlastné imanie 23 167 €. 2021: aktíva 444 075 €, vlastné imanie 19 405 €. 2022: aktíva 212 845 €, vlastné imanie 98 974 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 €, finančné účty 209 €. 2019: dlhodobý majetok 159 384 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 59 463 €, finančné účty 4 052 €. 2020: dlhodobý majetok 106 256 €, zásoby 40 204 €, pohľadávky 71 622 €, finančné účty 5 983 €. 2021: dlhodobý majetok 53 128 €, zásoby 17 895 €, pohľadávky 365 251 €, finančné účty 7 801 €. 2022: dlhodobý majetok 49 750 €, zásoby 16 240 €, pohľadávky 138 900 €, finančné účty 7 955 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 €, finančné účty 209 €. 2019: dlhodobý majetok 159 384 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 59 463 €, finančné účty 4 052 €. 2020: dlhodobý majetok 106 256 €, zásoby 40 204 €, pohľadávky 71 622 €, finančné účty 5 983 €. 2021: dlhodobý majetok 53 128 €, zásoby 17 895 €, pohľadávky 365 251 €, finančné účty 7 801 €. 2022: dlhodobý majetok 49 750 €, zásoby 16 240 €, pohľadávky 138 900 €, finančné účty 7 955 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 €, finančné účty 209 €. 2019: dlhodobý majetok 159 384 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 59 463 €, finančné účty 4 052 €. 2020: dlhodobý majetok 106 256 €, zásoby 40 204 €, pohľadávky 71 622 €, finančné účty 5 983 €. 2021: dlhodobý majetok 53 128 €, zásoby 17 895 €, pohľadávky 365 251 €, finančné účty 7 801 €. 2022: dlhodobý majetok 49 750 €, zásoby 16 240 €, pohľadávky 138 900 €, finančné účty 7 955 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 792 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 5 087 €. 2019: vlastné imanie 19 409 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 221 747 €. 2020: vlastné imanie 23 167 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 200 748 €. 2021: vlastné imanie 19 405 €, dlhodobé záväzky 100 150 €, krátkodobé záväzky 324 520 €. 2022: vlastné imanie 98 974 €, dlhodobé záväzky 78 938 €, krátkodobé záväzky 34 933 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 792 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 5 087 €. 2019: vlastné imanie 19 409 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 221 747 €. 2020: vlastné imanie 23 167 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 200 748 €. 2021: vlastné imanie 19 405 €, dlhodobé záväzky 100 150 €, krátkodobé záväzky 324 520 €. 2022: vlastné imanie 98 974 €, dlhodobé záväzky 78 938 €, krátkodobé záväzky 34 933 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −4 792 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 5 087 €. 2019: vlastné imanie 19 409 €, dlhodobé záväzky 172 €, krátkodobé záväzky 221 747 €. 2020: vlastné imanie 23 167 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 200 748 €. 2021: vlastné imanie 19 405 €, dlhodobé záväzky 100 150 €, krátkodobé záväzky 324 520 €. 2022: vlastné imanie 98 974 €, dlhodobé záväzky 78 938 €, krátkodobé záväzky 34 933 €.500 tis.0−5 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 384 €. 2020: daň z príjmu 987 €. 2021: daň z príjmu 998 €. 2022: daň z príjmu 1 335 €.2 tis.1 tis.003849879981,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 384 €. 2020: daň z príjmu 987 €. 2021: daň z príjmu 998 €. 2022: daň z príjmu 1 335 €.2 tis.1 tis.003849879981,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 384 €. 2020: daň z príjmu 987 €. 2021: daň z príjmu 998 €. 2022: daň z príjmu 1 335 €.2 tis.1 tis.00987201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0547,2 tis.497,3 tis.595,1 tis.403,6 tis.
Výsledok hospodárenia−304,2 tis.3,8 tis.3,8 tis.6,6 tis.
Aktíva317241,3 tis.224,1 tis.444,1 tis.212,8 tis.
Vlastné imanie−4,8 tis.19,4 tis.23,2 tis.19,4 tis.99 tis.
Daň z príjmu03849879981,3 tis.
Zadlženosť1 611,7 %92,0 %89,7 %95,6 %53,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
403,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
212,8 tis.
Vlastné imanie
99 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
53,5 %

2021

Tržby
595,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
444,1 tis.
Vlastné imanie
19,4 tis.
Daň z príjmu
998
Zadlženosť
95,6 %

2020

Tržby
497,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
224,1 tis.
Vlastné imanie
23,2 tis.
Daň z príjmu
987
Zadlženosť
89,7 %

2019

Tržby
547,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
241,3 tis.
Vlastné imanie
19,4 tis.
Daň z príjmu
384
Zadlženosť
92,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−30
Aktíva
317
Vlastné imanie
−4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 611,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API