prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LI Group SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47574089aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 201412 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 633 697 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LI Group SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47574089
daňové identifikačné číslo
2023981267
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023981267
Sídlo
Tomášikova 2570/32, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2014
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 48529/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
791559
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konešnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 01. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 01. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí04. 01. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby04. 01. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 01. 2014—
Zasielateľstvo05. 03. 2014—
Inžinierská činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení17. 10. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 10. 2018—
Administratívne služby17. 10. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 10. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 10. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023981267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023981267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023981267IČ DPH SK2023981267Obdobia daňových registráciíDIČ 2023981267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023981267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023981267IČ DPH SK2023981267Obdobia daňových registráciíDIČ 2023981267: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023981267: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023981267IČ DPH SK2023981267
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202398126711. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2015
daňové identifikačné číslo202398126710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼40 % na 13 825 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 1,63 mil. €.

Tržby

1 633 697 €

▲ 29,3 %

Výsledok hospodárenia

13 825 €

▼ 40,1 %

Aktíva

629 948 €

▲ 49,6 %

Vlastné imanie

62 353 €

▲ 28,5 %

Zadlženosť

90,1 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 553 803 €. 2020: tržby 942 500 €. 2021: tržby 926 953 €. 2022: tržby 1 263 549 €. 2023: tržby 1 633 697 €.2 mil.1 mil.0553,8 tis.942,5 tis.927 tis.1,26 mil.1,63 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 553 803 €. 2020: tržby 942 500 €. 2021: tržby 926 953 €. 2022: tržby 1 263 549 €. 2023: tržby 1 633 697 €.2 mil.1 mil.0553,8 tis.942,5 tis.927 tis.1,26 mil.1,63 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 553 803 €. 2020: tržby 942 500 €. 2021: tržby 926 953 €. 2022: tržby 1 263 549 €. 2023: tržby 1 633 697 €.2 mil.1 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 162 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 953 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 087 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 825 €.25 tis.12,5 tis.0+3,2 tis.+5 tis.+1,9 tis.+23,1 tis.+13,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 162 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 953 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 087 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 825 €.25 tis.12,5 tis.0+3,2 tis.+5 tis.+1,9 tis.+23,1 tis.+13,8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 162 €. 2020: výsledok hospodárenia 4 953 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 087 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 825 €.25 tis.12,5 tis.0201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 357 329 €, vlastné imanie 18 630 €. 2020: aktíva 266 891 €, vlastné imanie 23 581 €. 2021: aktíva 277 726 €, vlastné imanie 25 439 €. 2022: aktíva 421 076 €, vlastné imanie 48 527 €. 2023: aktíva 629 948 €, vlastné imanie 62 353 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 357 329 €, vlastné imanie 18 630 €. 2020: aktíva 266 891 €, vlastné imanie 23 581 €. 2021: aktíva 277 726 €, vlastné imanie 25 439 €. 2022: aktíva 421 076 €, vlastné imanie 48 527 €. 2023: aktíva 629 948 €, vlastné imanie 62 353 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 357 329 €, vlastné imanie 18 630 €. 2020: aktíva 266 891 €, vlastné imanie 23 581 €. 2021: aktíva 277 726 €, vlastné imanie 25 439 €. 2022: aktíva 421 076 €, vlastné imanie 48 527 €. 2023: aktíva 629 948 €, vlastné imanie 62 353 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 130 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 187 995 €, finančné účty 38 751 €. 2020: dlhodobý majetok 113 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 82 077 €, finančné účty 71 715 €. 2021: dlhodobý majetok 84 019 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 174 781 €, finančné účty 14 791 €. 2022: dlhodobý majetok 164 212 €, zásoby 37 300 €, pohľadávky 173 569 €, finančné účty 45 995 €. 2023: dlhodobý majetok 231 338 €, zásoby 137 894 €, pohľadávky 242 970 €, finančné účty 17 746 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 130 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 187 995 €, finančné účty 38 751 €. 2020: dlhodobý majetok 113 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 82 077 €, finančné účty 71 715 €. 2021: dlhodobý majetok 84 019 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 174 781 €, finančné účty 14 791 €. 2022: dlhodobý majetok 164 212 €, zásoby 37 300 €, pohľadávky 173 569 €, finančné účty 45 995 €. 2023: dlhodobý majetok 231 338 €, zásoby 137 894 €, pohľadávky 242 970 €, finančné účty 17 746 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 130 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 187 995 €, finančné účty 38 751 €. 2020: dlhodobý majetok 113 099 €, zásoby 0 €, pohľadávky 82 077 €, finančné účty 71 715 €. 2021: dlhodobý majetok 84 019 €, zásoby 4 135 €, pohľadávky 174 781 €, finančné účty 14 791 €. 2022: dlhodobý majetok 164 212 €, zásoby 37 300 €, pohľadávky 173 569 €, finančné účty 45 995 €. 2023: dlhodobý majetok 231 338 €, zásoby 137 894 €, pohľadávky 242 970 €, finančné účty 17 746 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 338 699 €. 2020: vlastné imanie 23 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 310 €. 2021: vlastné imanie 25 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 287 €. 2022: vlastné imanie 48 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 372 549 €. 2023: vlastné imanie 62 353 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 567 595 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 338 699 €. 2020: vlastné imanie 23 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 310 €. 2021: vlastné imanie 25 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 287 €. 2022: vlastné imanie 48 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 372 549 €. 2023: vlastné imanie 62 353 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 567 595 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 630 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 338 699 €. 2020: vlastné imanie 23 581 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 310 €. 2021: vlastné imanie 25 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 252 287 €. 2022: vlastné imanie 48 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 372 549 €. 2023: vlastné imanie 62 353 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 567 595 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 4 216 €. 2021: daň z príjmu 4 626 €. 2022: daň z príjmu 10 742 €. 2023: daň z príjmu 20 067 €.25 tis.12,5 tis.02,9 tis.4,2 tis.4,6 tis.10,7 tis.20,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 4 216 €. 2021: daň z príjmu 4 626 €. 2022: daň z príjmu 10 742 €. 2023: daň z príjmu 20 067 €.25 tis.12,5 tis.02,9 tis.4,2 tis.4,6 tis.10,7 tis.20,1 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 4 216 €. 2021: daň z príjmu 4 626 €. 2022: daň z príjmu 10 742 €. 2023: daň z príjmu 20 067 €.25 tis.12,5 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby553,8 tis.942,5 tis.927 tis.1,26 mil.1,63 mil.
Výsledok hospodárenia3,2 tis.5 tis.1,9 tis.23,1 tis.13,8 tis.
Aktíva357,3 tis.266,9 tis.277,7 tis.421,1 tis.629,9 tis.
Vlastné imanie18,6 tis.23,6 tis.25,4 tis.48,5 tis.62,4 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.4,2 tis.4,6 tis.10,7 tis.20,1 tis.
Zadlženosť94,8 %91,2 %90,8 %88,5 %90,1 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
1,63 mil.
Výsledok hospodárenia
13,8 tis.
Aktíva
629,9 tis.
Vlastné imanie
62,4 tis.
Daň z príjmu
20,1 tis.
Zadlženosť
90,1 %

2022

Tržby
1,26 mil.
Výsledok hospodárenia
23,1 tis.
Aktíva
421,1 tis.
Vlastné imanie
48,5 tis.
Daň z príjmu
10,7 tis.
Zadlženosť
88,5 %

2021

Tržby
927 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
277,7 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
90,8 %

2020

Tržby
942,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
266,9 tis.
Vlastné imanie
23,6 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
91,2 %

2019

Tržby
553,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
357,3 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
94,8 %

aj 2015–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API