prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Subsahar s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47572639aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Subsahar s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47572639
daňové identifikačné číslo
2023982906
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
J. Jesenského 2059/2, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 95370/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
866842
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),13. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 12. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom13. 12. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 12. 2013—
Čistiace a upratovacie služby13. 12. 2013—
Skladovanie13. 12. 2013—
Administratívne služby13. 12. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,21. 06. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby,21. 06. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023982906: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023982906Obdobia daňových registráciíDIČ 2023982906: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023982906Obdobia daňových registráciíDIČ 2023982906: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023982906
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202398290610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −12 778 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−12 778 €

▼ 2,7 %

Aktíva

15 157 €

▼ 45,7 %

Vlastné imanie

−10 248 €

▼ 505,1 %

Zadlženosť

167,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 92 376 €. 2021: tržby 115 017 €. 2022: tržby 4 488 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.092,4 tis.115 tis.4,5 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 92 376 €. 2021: tržby 115 017 €. 2022: tržby 4 488 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.092,4 tis.115 tis.4,5 tis.0020202021202220232024Tržby2020: tržby 92 376 €. 2021: tržby 115 017 €. 2022: tržby 4 488 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 873 €. 2021: výsledok hospodárenia 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 438 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 778 €.10 tis.0−20 tis.+6,9 tis.+703−14,1 tis.−12,4 tis.−12,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 873 €. 2021: výsledok hospodárenia 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 438 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 778 €.10 tis.0−20 tis.+6,9 tis.+703−14,1 tis.−12,4 tis.−12,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 873 €. 2021: výsledok hospodárenia 703 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 438 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 778 €.10 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 86 492 €, vlastné imanie 26 556 €. 2021: aktíva 91 878 €, vlastné imanie 29 019 €. 2022: aktíva 38 781 €, vlastné imanie 14 968 €. 2023: aktíva 27 935 €, vlastné imanie 2 530 €. 2024: aktíva 15 157 €, vlastné imanie −10 248 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 86 492 €, vlastné imanie 26 556 €. 2021: aktíva 91 878 €, vlastné imanie 29 019 €. 2022: aktíva 38 781 €, vlastné imanie 14 968 €. 2023: aktíva 27 935 €, vlastné imanie 2 530 €. 2024: aktíva 15 157 €, vlastné imanie −10 248 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 86 492 €, vlastné imanie 26 556 €. 2021: aktíva 91 878 €, vlastné imanie 29 019 €. 2022: aktíva 38 781 €, vlastné imanie 14 968 €. 2023: aktíva 27 935 €, vlastné imanie 2 530 €. 2024: aktíva 15 157 €, vlastné imanie −10 248 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 770 €, zásoby 3 123 €, pohľadávky 15 720 €, finančné účty 50 879 €. 2021: dlhodobý majetok 16 353 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 322 €, finančné účty 54 203 €. 2022: dlhodobý majetok 10 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 151 €, finančné účty 16 902 €. 2023: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 766 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 012 €, finančné účty 11 066 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 770 €, zásoby 3 123 €, pohľadávky 15 720 €, finančné účty 50 879 €. 2021: dlhodobý majetok 16 353 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 322 €, finančné účty 54 203 €. 2022: dlhodobý majetok 10 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 151 €, finančné účty 16 902 €. 2023: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 766 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 012 €, finančné účty 11 066 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 16 770 €, zásoby 3 123 €, pohľadávky 15 720 €, finančné účty 50 879 €. 2021: dlhodobý majetok 16 353 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 322 €, finančné účty 54 203 €. 2022: dlhodobý majetok 10 728 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 151 €, finančné účty 16 902 €. 2023: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 766 €, finančné účty 11 066 €. 2024: dlhodobý majetok 5 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 012 €, finančné účty 11 066 €.100 tis.0−2 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 26 556 €, dlhodobé záväzky 99 €, krátkodobé záväzky 59 837 €. 2021: vlastné imanie 29 019 €, dlhodobé záväzky 4 186 €, krátkodobé záväzky 58 673 €. 2022: vlastné imanie 14 968 €, dlhodobé záväzky 3 561 €, krátkodobé záväzky 20 252 €. 2023: vlastné imanie 2 530 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €. 2024: vlastné imanie −10 248 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 26 556 €, dlhodobé záväzky 99 €, krátkodobé záväzky 59 837 €. 2021: vlastné imanie 29 019 €, dlhodobé záväzky 4 186 €, krátkodobé záväzky 58 673 €. 2022: vlastné imanie 14 968 €, dlhodobé záväzky 3 561 €, krátkodobé záväzky 20 252 €. 2023: vlastné imanie 2 530 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €. 2024: vlastné imanie −10 248 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 26 556 €, dlhodobé záväzky 99 €, krátkodobé záväzky 59 837 €. 2021: vlastné imanie 29 019 €, dlhodobé záväzky 4 186 €, krátkodobé záväzky 58 673 €. 2022: vlastné imanie 14 968 €, dlhodobé záväzky 3 561 €, krátkodobé záväzky 20 252 €. 2023: vlastné imanie 2 530 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €. 2024: vlastné imanie −10 248 €, dlhodobé záväzky 2 755 €, krátkodobé záväzky 22 650 €.100 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009311870034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009311870034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 931 €. 2021: daň z príjmu 187 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009311870034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby92,4 tis.115 tis.4,5 tis.00
Výsledok hospodárenia6,9 tis.703−14,1 tis.−12,4 tis.−12,8 tis.
Aktíva86,5 tis.91,9 tis.38,8 tis.27,9 tis.15,2 tis.
Vlastné imanie26,6 tis.29 tis.15 tis.2,5 tis.−10,2 tis.
Daň z príjmu93118700340
Zadlženosť69,3 %68,4 %61,4 %90,9 %167,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,8 tis.
Aktíva
15,2 tis.
Vlastné imanie
−10,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
167,6 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,4 tis.
Aktíva
27,9 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,9 %

2022

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,1 tis.
Aktíva
38,8 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,4 %

2021

Tržby
115 tis.
Výsledok hospodárenia
703
Aktíva
91,9 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
187
Zadlženosť
68,4 %

2020

Tržby
92,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
86,5 tis.
Vlastné imanie
26,6 tis.
Daň z príjmu
931
Zadlženosť
69,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API