Súhrn
- Vznik
- 14. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 46 432 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Euroshipping s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47571055
- daňové identifikačné číslo
- 2024020988
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024020988
- Sídlo
- Skerešovo 90, 98262 Skerešovo, Slovenská republika
- Územie
- Skerešovookres RevúcaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 12. 2013
- V registri
- 12 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54761/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 247890
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 14. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 12. 2013 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 14. 12. 2013 | — |
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu | 14. 12. 2013 | — |
| Prevádzkovanie cestovnej agentúry | 14. 12. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024020988 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 13. 04. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2024020988 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 535 € a zvýšila tržby z nuly na 46,4 tisíc eur.
Tržby
46 432 €
Výsledok hospodárenia
3 535 €
▲ 179,3 %Aktíva
131 450 €
▲ 2,8 %Vlastné imanie
−30 761 €
▲ 10,3 %Zadlženosť
123,4 %
Hrubá marža
8,3 %
Čistá marža
7,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 49,3 tis. | 0 | 46,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,5 tis. | −724 | 6,8 tis. | −4,5 tis. | 3,5 tis. |
| Aktíva | 162,2 tis. | 160,5 tis. | 160,3 tis. | 127,9 tis. | 131,4 tis. |
| Vlastné imanie | −35,9 tis. | −36,6 tis. | −29,8 tis. | −34,3 tis. | −30,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 122,1 % | 122,8 % | 118,6 % | 126,8 % | 123,4 % |
aj 12/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 46,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 131,4 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 123,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 127,9 tis.
- Vlastné imanie
- −34,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 126,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 49,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 160,3 tis.
- Vlastné imanie
- −29,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 118,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −724
- Aktíva
- 160,5 tis.
- Vlastné imanie
- −36,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 162,2 tis.
- Vlastné imanie
- −35,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.