prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

3skáč, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47570512zaniknutý 09. 01. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 12. 201312 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
377 775 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
3skáč, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47570512
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 13, 04018 Nižná Hutka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 12. 2013
Zánik
09. 01. 2026
V registri
12 rokov 1 mesiac
Stav
zaniknutý 09. 01. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 34527/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
944709

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −77 030 € a zvýšila tržby o ▲58 % na 377,8 tisíc eur.

Tržby

377 775 €

▲ 58,3 %

Výsledok hospodárenia

−77 030 €

▼ 4 972,2 %

Aktíva

162 179 €

▼ 34,6 %

Vlastné imanie

−58 338 €

▼ 464,4 %

Zadlženosť

136,0 %

Hrubá marža

−20,4 %

Čistá marža

−20,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 42 148 €. 2018: tržby 197 331 €. 2019: tržby 287 229 €. 2020: tržby 238 709 €. 2021: tržby 377 775 €.500 tis.250 tis.042,1 tis.197,3 tis.287,2 tis.238,7 tis.377,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 42 148 €. 2018: tržby 197 331 €. 2019: tržby 287 229 €. 2020: tržby 238 709 €. 2021: tržby 377 775 €.500 tis.250 tis.042,1 tis.197,3 tis.287,2 tis.238,7 tis.377,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 42 148 €. 2018: tržby 197 331 €. 2019: tržby 287 229 €. 2020: tržby 238 709 €. 2021: tržby 377 775 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 793 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 580 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 581 €. 2021: výsledok hospodárenia −77 030 €.10 tis.0−100 tis.+5,8 tis.−24,6 tis.+9,4 tis.+1,6 tis.−77 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 793 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 580 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 581 €. 2021: výsledok hospodárenia −77 030 €.10 tis.0−100 tis.+5,8 tis.−24,6 tis.+9,4 tis.+1,6 tis.−77 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 793 €. 2018: výsledok hospodárenia −24 580 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 581 €. 2021: výsledok hospodárenia −77 030 €.10 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 686 €, vlastné imanie 12 141 €. 2018: aktíva 110 226 €, vlastné imanie −12 440 €. 2019: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 14 430 €. 2020: aktíva 247 809 €, vlastné imanie 16 010 €. 2021: aktíva 162 179 €, vlastné imanie −58 338 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 686 €, vlastné imanie 12 141 €. 2018: aktíva 110 226 €, vlastné imanie −12 440 €. 2019: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 14 430 €. 2020: aktíva 247 809 €, vlastné imanie 16 010 €. 2021: aktíva 162 179 €, vlastné imanie −58 338 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 686 €, vlastné imanie 12 141 €. 2018: aktíva 110 226 €, vlastné imanie −12 440 €. 2019: aktíva 125 683 €, vlastné imanie 14 430 €. 2020: aktíva 247 809 €, vlastné imanie 16 010 €. 2021: aktíva 162 179 €, vlastné imanie −58 338 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 783 €, finančné účty 910 €. 2018: dlhodobý majetok 66 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 487 €, finančné účty 6 628 €. 2019: dlhodobý majetok 95 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 671 €, finančné účty 8 816 €. 2020: dlhodobý majetok 145 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 539 €, finančné účty 38 500 €. 2021: dlhodobý majetok 99 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 342 €, finančné účty 14 128 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 783 €, finančné účty 910 €. 2018: dlhodobý majetok 66 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 487 €, finančné účty 6 628 €. 2019: dlhodobý majetok 95 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 671 €, finančné účty 8 816 €. 2020: dlhodobý majetok 145 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 539 €, finančné účty 38 500 €. 2021: dlhodobý majetok 99 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 342 €, finančné účty 14 128 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 41 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 783 €, finančné účty 910 €. 2018: dlhodobý majetok 66 111 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 487 €, finančné účty 6 628 €. 2019: dlhodobý majetok 95 196 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 671 €, finančné účty 8 816 €. 2020: dlhodobý majetok 145 770 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 539 €, finančné účty 38 500 €. 2021: dlhodobý majetok 99 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 342 €, finančné účty 14 128 €.250 tis.125 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 141 €, dlhodobé záväzky 5 826 €, krátkodobé záväzky 38 719 €. 2018: vlastné imanie −12 440 €, dlhodobé záväzky 3 822 €, krátkodobé záväzky 118 844 €. 2019: vlastné imanie 14 430 €, dlhodobé záväzky 11 354 €, krátkodobé záväzky 99 899 €. 2020: vlastné imanie 16 010 €, dlhodobé záväzky 39 276 €, krátkodobé záväzky 192 523 €. 2021: vlastné imanie −58 338 €, dlhodobé záväzky 38 938 €, krátkodobé záväzky 181 579 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 141 €, dlhodobé záväzky 5 826 €, krátkodobé záväzky 38 719 €. 2018: vlastné imanie −12 440 €, dlhodobé záväzky 3 822 €, krátkodobé záväzky 118 844 €. 2019: vlastné imanie 14 430 €, dlhodobé záväzky 11 354 €, krátkodobé záväzky 99 899 €. 2020: vlastné imanie 16 010 €, dlhodobé záväzky 39 276 €, krátkodobé záväzky 192 523 €. 2021: vlastné imanie −58 338 €, dlhodobé záväzky 38 938 €, krátkodobé záväzky 181 579 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 141 €, dlhodobé záväzky 5 826 €, krátkodobé záväzky 38 719 €. 2018: vlastné imanie −12 440 €, dlhodobé záväzky 3 822 €, krátkodobé záväzky 118 844 €. 2019: vlastné imanie 14 430 €, dlhodobé záväzky 11 354 €, krátkodobé záväzky 99 899 €. 2020: vlastné imanie 16 010 €, dlhodobé záväzky 39 276 €, krátkodobé záväzky 192 523 €. 2021: vlastné imanie −58 338 €, dlhodobé záväzky 38 938 €, krátkodobé záväzky 181 579 €.250 tis.0−100 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 717 €. 2020: daň z príjmu 558 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.096002,7 tis.558020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 717 €. 2020: daň z príjmu 558 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.096002,7 tis.558020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 2 717 €. 2020: daň z príjmu 558 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09600201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,1 tis.197,3 tis.287,2 tis.238,7 tis.377,8 tis.
Výsledok hospodárenia5,8 tis.−24,6 tis.9,4 tis.1,6 tis.−77 tis.
Aktíva56,7 tis.110,2 tis.125,7 tis.247,8 tis.162,2 tis.
Vlastné imanie12,1 tis.−12,4 tis.14,4 tis.16 tis.−58,3 tis.
Daň z príjmu96002,7 tis.5580
Zadlženosť78,6 %111,3 %88,5 %93,5 %136,0 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
377,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−77 tis.
Aktíva
162,2 tis.
Vlastné imanie
−58,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
136,0 %

2020

Tržby
238,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
247,8 tis.
Vlastné imanie
16 tis.
Daň z príjmu
558
Zadlženosť
93,5 %

2019

Tržby
287,2 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
125,7 tis.
Vlastné imanie
14,4 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
88,5 %

2018

Tržby
197,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,6 tis.
Aktíva
110,2 tis.
Vlastné imanie
−12,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,3 %

2017

Tržby
42,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
56,7 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
78,6 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API