prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

AGRO NACINA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47568275aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
149 512 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AGRO NACINA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47568275
daňové identifikačné číslo
2023970124
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023970124
Sídlo
364, 072 21 Nacina Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 34627/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
849429
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja12. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve12. 12. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 12. 2013—
Skladovanie12. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí12. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby12. 12. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky12. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023970124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023970124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023970124IČ DPH SK2023970124Obdobia daňových registráciíDIČ 2023970124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023970124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023970124IČ DPH SK2023970124Obdobia daňových registráciíDIČ 2023970124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023970124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023970124IČ DPH SK2023970124
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202397012411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 09. 2016
daňové identifikačné číslo202397012410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼12 % na 14 510 € a tržby bez zmeny na 149,5 tisíc eur.

Tržby

149 512 €

▼ 0,4 %

Výsledok hospodárenia

14 510 €

▼ 11,8 %

Aktíva

237 896 €

▲ 64,3 %

Vlastné imanie

67 993 €

▲ 27,1 %

Zadlženosť

71,4 %

Hrubá marža

12,3 %

Čistá marža

9,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 34 072 €. 2019: tržby 43 928 €. 2020: tržby 141 666 €. 2021: tržby 150 182 €. 2022: tržby 149 512 €.200 tis.100 tis.034,1 tis.43,9 tis.141,7 tis.150,2 tis.149,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 34 072 €. 2019: tržby 43 928 €. 2020: tržby 141 666 €. 2021: tržby 150 182 €. 2022: tržby 149 512 €.200 tis.100 tis.034,1 tis.43,9 tis.141,7 tis.150,2 tis.149,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 34 072 €. 2019: tržby 43 928 €. 2020: tržby 141 666 €. 2021: tržby 150 182 €. 2022: tržby 149 512 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 939 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 820 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 976 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 446 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 510 €.20 tis.10 tis.0+5,9 tis.+2,8 tis.+13 tis.+16,4 tis.+14,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 939 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 820 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 976 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 446 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 510 €.20 tis.10 tis.0+5,9 tis.+2,8 tis.+13 tis.+16,4 tis.+14,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 939 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 820 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 976 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 446 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 510 €.20 tis.10 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 50 171 €, vlastné imanie 21 240 €. 2019: aktíva 107 758 €, vlastné imanie 24 060 €. 2020: aktíva 162 407 €, vlastné imanie 37 036 €. 2021: aktíva 144 781 €, vlastné imanie 53 483 €. 2022: aktíva 237 896 €, vlastné imanie 67 993 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 50 171 €, vlastné imanie 21 240 €. 2019: aktíva 107 758 €, vlastné imanie 24 060 €. 2020: aktíva 162 407 €, vlastné imanie 37 036 €. 2021: aktíva 144 781 €, vlastné imanie 53 483 €. 2022: aktíva 237 896 €, vlastné imanie 67 993 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 50 171 €, vlastné imanie 21 240 €. 2019: aktíva 107 758 €, vlastné imanie 24 060 €. 2020: aktíva 162 407 €, vlastné imanie 37 036 €. 2021: aktíva 144 781 €, vlastné imanie 53 483 €. 2022: aktíva 237 896 €, vlastné imanie 67 993 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 154 €, finančné účty 28 016 €. 2019: dlhodobý majetok 99 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 625 €, finančné účty 2 152 €. 2020: dlhodobý majetok 74 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 310 €, finančné účty 49 164 €. 2021: dlhodobý majetok 89 079 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 651 €, finančné účty 8 051 €. 2022: dlhodobý majetok 58 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky 128 023 €, finančné účty 51 277 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 154 €, finančné účty 28 016 €. 2019: dlhodobý majetok 99 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 625 €, finančné účty 2 152 €. 2020: dlhodobý majetok 74 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 310 €, finančné účty 49 164 €. 2021: dlhodobý majetok 89 079 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 651 €, finančné účty 8 051 €. 2022: dlhodobý majetok 58 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky 128 023 €, finančné účty 51 277 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 154 €, finančné účty 28 016 €. 2019: dlhodobý majetok 99 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 625 €, finančné účty 2 152 €. 2020: dlhodobý majetok 74 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 310 €, finančné účty 49 164 €. 2021: dlhodobý majetok 89 079 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 651 €, finančné účty 8 051 €. 2022: dlhodobý majetok 58 596 €, zásoby 0 €, pohľadávky 128 023 €, finančné účty 51 277 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 931 €. 2019: vlastné imanie 24 060 €, dlhodobé záväzky 68 304 €, krátkodobé záväzky 15 394 €. 2020: vlastné imanie 37 036 €, dlhodobé záväzky 55 396 €, krátkodobé záväzky 69 975 €. 2021: vlastné imanie 53 483 €, dlhodobé záväzky 47 399 €, krátkodobé záväzky 43 899 €. 2022: vlastné imanie 67 993 €, dlhodobé záväzky 29 251 €, krátkodobé záväzky 140 652 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 931 €. 2019: vlastné imanie 24 060 €, dlhodobé záväzky 68 304 €, krátkodobé záväzky 15 394 €. 2020: vlastné imanie 37 036 €, dlhodobé záväzky 55 396 €, krátkodobé záväzky 69 975 €. 2021: vlastné imanie 53 483 €, dlhodobé záväzky 47 399 €, krátkodobé záväzky 43 899 €. 2022: vlastné imanie 67 993 €, dlhodobé záväzky 29 251 €, krátkodobé záväzky 140 652 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 240 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 931 €. 2019: vlastné imanie 24 060 €, dlhodobé záväzky 68 304 €, krátkodobé záväzky 15 394 €. 2020: vlastné imanie 37 036 €, dlhodobé záväzky 55 396 €, krátkodobé záväzky 69 975 €. 2021: vlastné imanie 53 483 €, dlhodobé záväzky 47 399 €, krátkodobé záväzky 43 899 €. 2022: vlastné imanie 67 993 €, dlhodobé záväzky 29 251 €, krátkodobé záväzky 140 652 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 575 €. 2019: daň z príjmu 1 116 €. 2020: daň z príjmu 3 477 €. 2021: daň z príjmu 4 372 €. 2022: daň z príjmu 3 934 €.5 tis.2,5 tis.01,6 tis.1,1 tis.3,5 tis.4,4 tis.3,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 575 €. 2019: daň z príjmu 1 116 €. 2020: daň z príjmu 3 477 €. 2021: daň z príjmu 4 372 €. 2022: daň z príjmu 3 934 €.5 tis.2,5 tis.01,6 tis.1,1 tis.3,5 tis.4,4 tis.3,9 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 575 €. 2019: daň z príjmu 1 116 €. 2020: daň z príjmu 3 477 €. 2021: daň z príjmu 4 372 €. 2022: daň z príjmu 3 934 €.5 tis.2,5 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby34,1 tis.43,9 tis.141,7 tis.150,2 tis.149,5 tis.
Výsledok hospodárenia5,9 tis.2,8 tis.13 tis.16,4 tis.14,5 tis.
Aktíva50,2 tis.107,8 tis.162,4 tis.144,8 tis.237,9 tis.
Vlastné imanie21,2 tis.24,1 tis.37 tis.53,5 tis.68 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.1,1 tis.3,5 tis.4,4 tis.3,9 tis.
Zadlženosť57,7 %77,7 %77,2 %63,1 %71,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
149,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,5 tis.
Aktíva
237,9 tis.
Vlastné imanie
68 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
71,4 %

2021

Tržby
150,2 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
144,8 tis.
Vlastné imanie
53,5 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
63,1 %

2020

Tržby
141,7 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
162,4 tis.
Vlastné imanie
37 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
77,2 %

2019

Tržby
43,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
107,8 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
77,7 %

2018

Tržby
34,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
50,2 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
57,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API