prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

VP a EP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47563117aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 12. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
173 991 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VP a EP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47563117
daňové identifikačné číslo
2023948509
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
SNP 1372, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 12. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 77524/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
257572
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )03. 12. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 12. 2013—
Čistiace a upratovacie služby03. 12. 2013—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť03. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 12. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023948509: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023948509Obdobia daňových registráciíDIČ 2023948509: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023948509Obdobia daňových registráciíDIČ 2023948509: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023948509
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202394850910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 09. 09. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −32 628 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 174 tisíc eur.

Tržby

173 991 €

▲ 28,0 %

Výsledok hospodárenia

−32 628 €

▼ 124,0 %

Aktíva

49 503 €

▲ 117,2 %

Vlastné imanie

−48 660 €

▼ 203,5 %

Zadlženosť

198,3 %

Hrubá marža

−18,8 %

Čistá marža

−18,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 62 667 €. 2017: tržby 60 221 €. 2018: tržby 63 996 €. 2019: tržby 135 920 €. 2020: tržby 173 991 €.200 tis.100 tis.062,7 tis.60,2 tis.64 tis.135,9 tis.174 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 62 667 €. 2017: tržby 60 221 €. 2018: tržby 63 996 €. 2019: tržby 135 920 €. 2020: tržby 173 991 €.200 tis.100 tis.062,7 tis.60,2 tis.64 tis.135,9 tis.174 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 62 667 €. 2017: tržby 60 221 €. 2018: tržby 63 996 €. 2019: tržby 135 920 €. 2020: tržby 173 991 €.200 tis.100 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 153 €. 2017: výsledok hospodárenia 561 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 393 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 568 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 628 €.1 tis.0−50 tis.+153+561−7,4 tis.−14,6 tis.−32,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 153 €. 2017: výsledok hospodárenia 561 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 393 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 568 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 628 €.1 tis.0−50 tis.+153+561−7,4 tis.−14,6 tis.−32,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 153 €. 2017: výsledok hospodárenia 561 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 393 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 568 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 628 €.1 tis.0−50 tis.+153201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 305 €. 2017: aktíva 29 178 €, vlastné imanie 865 €. 2018: aktíva 18 606 €, vlastné imanie −6 451 €. 2019: aktíva 22 790 €, vlastné imanie −16 033 €. 2020: aktíva 49 503 €, vlastné imanie −48 660 €.50 tis.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 305 €. 2017: aktíva 29 178 €, vlastné imanie 865 €. 2018: aktíva 18 606 €, vlastné imanie −6 451 €. 2019: aktíva 22 790 €, vlastné imanie −16 033 €. 2020: aktíva 49 503 €, vlastné imanie −48 660 €.50 tis.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 4 972 €, vlastné imanie 305 €. 2017: aktíva 29 178 €, vlastné imanie 865 €. 2018: aktíva 18 606 €, vlastné imanie −6 451 €. 2019: aktíva 22 790 €, vlastné imanie −16 033 €. 2020: aktíva 49 503 €, vlastné imanie −48 660 €.50 tis.0−50 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 316 €, pohľadávky 1 013 €, finančné účty 3 643 €. 2017: dlhodobý majetok 16 291 €, zásoby 402 €, pohľadávky 5 044 €, finančné účty 7 441 €. 2018: dlhodobý majetok 12 041 €, zásoby 1 271 €, pohľadávky 3 613 €, finančné účty 1 681 €. 2019: dlhodobý majetok 12 927 €, zásoby 2 035 €, pohľadávky 4 813 €, finančné účty 3 015 €. 2020: dlhodobý majetok 7 136 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 32 369 €, finančné účty 5 790 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 316 €, pohľadávky 1 013 €, finančné účty 3 643 €. 2017: dlhodobý majetok 16 291 €, zásoby 402 €, pohľadávky 5 044 €, finančné účty 7 441 €. 2018: dlhodobý majetok 12 041 €, zásoby 1 271 €, pohľadávky 3 613 €, finančné účty 1 681 €. 2019: dlhodobý majetok 12 927 €, zásoby 2 035 €, pohľadávky 4 813 €, finančné účty 3 015 €. 2020: dlhodobý majetok 7 136 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 32 369 €, finančné účty 5 790 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 316 €, pohľadávky 1 013 €, finančné účty 3 643 €. 2017: dlhodobý majetok 16 291 €, zásoby 402 €, pohľadávky 5 044 €, finančné účty 7 441 €. 2018: dlhodobý majetok 12 041 €, zásoby 1 271 €, pohľadávky 3 613 €, finančné účty 1 681 €. 2019: dlhodobý majetok 12 927 €, zásoby 2 035 €, pohľadávky 4 813 €, finančné účty 3 015 €. 2020: dlhodobý majetok 7 136 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 32 369 €, finančné účty 5 790 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 305 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 4 661 €. 2017: vlastné imanie 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 313 €. 2018: vlastné imanie −6 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 057 €. 2019: vlastné imanie −16 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 823 €. 2020: vlastné imanie −48 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 163 €.100 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 305 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 4 661 €. 2017: vlastné imanie 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 313 €. 2018: vlastné imanie −6 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 057 €. 2019: vlastné imanie −16 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 823 €. 2020: vlastné imanie −48 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 163 €.100 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 305 €, dlhodobé záväzky 6 €, krátkodobé záväzky 4 661 €. 2017: vlastné imanie 865 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 313 €. 2018: vlastné imanie −6 451 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 057 €. 2019: vlastné imanie −16 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 38 823 €. 2020: vlastné imanie −48 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 98 163 €.100 tis.0−50 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby62,7 tis.60,2 tis.64 tis.135,9 tis.174 tis.
Výsledok hospodárenia153561−7,4 tis.−14,6 tis.−32,6 tis.
Aktíva5 tis.29,2 tis.18,6 tis.22,8 tis.49,5 tis.
Vlastné imanie305865−6,5 tis.−16 tis.−48,7 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť93,9 %97,0 %134,7 %170,4 %198,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
174 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,6 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
−48,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
198,3 %

2019

Tržby
135,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,6 tis.
Aktíva
22,8 tis.
Vlastné imanie
−16 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
170,4 %

2018

Tržby
64 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,4 tis.
Aktíva
18,6 tis.
Vlastné imanie
−6,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,7 %

2017

Tržby
60,2 tis.
Výsledok hospodárenia
561
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
865
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,0 %

2016

Tržby
62,7 tis.
Výsledok hospodárenia
153
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
305
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
93,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API