prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

L' AMOUR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47556030aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 201412 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
54 317 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L' AMOUR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47556030
daňové identifikačné číslo
2024030569
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024030569
Sídlo
Nábr. Ľ. Štúra 959, 956 18 Bošany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2014
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 29693/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
213188
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Textilná výroba01. 01. 2014—
Odevná výroba01. 01. 2014—
Výroba bižutérie a suvenírov01. 01. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 01. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 01. 2014—
Stavebné cenárstvo01. 01. 2014—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 01. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 01. 2014—
Oprava odevov, textilu a bytového textilu01. 01. 2014—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 01. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 01. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 01. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy01. 01. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 01. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí01. 01. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 01. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 01. 2014—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne01. 01. 2014—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 01. 2014—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela01. 01. 2014—
Reklamné a marketingové služby01. 01. 2014—
Diskotekárska činnosť01. 01. 2014—
Služby požičovní01. 01. 2014—
Verejné obstarávanie01. 01. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024030569: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024030569: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024030569IČ DPH SK2024030569Obdobia daňových registráciíDIČ 2024030569: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024030569: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024030569IČ DPH SK2024030569Obdobia daňových registráciíDIČ 2024030569: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024030569: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024030569IČ DPH SK2024030569
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202403056911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2016
daňové identifikačné číslo202403056910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲168 % na 2 168 € a znížila tržby o ▼4 % na 54,3 tisíc eur.

Tržby

54 317 €

▼ 3,6 %

Výsledok hospodárenia

2 168 €

▲ 168,0 %

Aktíva

182 497 €

▲ 48,8 %

Vlastné imanie

67 418 €

▲ 342,1 %

Zadlženosť

63,1 %

Hrubá marža

5,8 %

Čistá marža

4,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 53 262 €. 2022: tržby 90 300 €. 2023: tržby 47 015 €. 2024: tržby 56 347 €. 2025: tržby 54 317 €.100 tis.50 tis.053,3 tis.90,3 tis.47 tis.56,3 tis.54,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 53 262 €. 2022: tržby 90 300 €. 2023: tržby 47 015 €. 2024: tržby 56 347 €. 2025: tržby 54 317 €.100 tis.50 tis.053,3 tis.90,3 tis.47 tis.56,3 tis.54,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 53 262 €. 2022: tržby 90 300 €. 2023: tržby 47 015 €. 2024: tržby 56 347 €. 2025: tržby 54 317 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 230 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 809 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 168 €.5 tis.0−25 tis.+230+4,8 tis.−23,8 tis.+809+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 230 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 809 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 168 €.5 tis.0−25 tis.+230+4,8 tis.−23,8 tis.+809+2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 230 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −23 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 809 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 168 €.5 tis.0−25 tis.+230202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 550 €, vlastné imanie 20 472 €. 2022: aktíva 153 493 €, vlastné imanie 27 773 €. 2023: aktíva 142 545 €, vlastné imanie 13 981 €. 2024: aktíva 122 661 €, vlastné imanie 15 250 €. 2025: aktíva 182 497 €, vlastné imanie 67 418 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 550 €, vlastné imanie 20 472 €. 2022: aktíva 153 493 €, vlastné imanie 27 773 €. 2023: aktíva 142 545 €, vlastné imanie 13 981 €. 2024: aktíva 122 661 €, vlastné imanie 15 250 €. 2025: aktíva 182 497 €, vlastné imanie 67 418 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 550 €, vlastné imanie 20 472 €. 2022: aktíva 153 493 €, vlastné imanie 27 773 €. 2023: aktíva 142 545 €, vlastné imanie 13 981 €. 2024: aktíva 122 661 €, vlastné imanie 15 250 €. 2025: aktíva 182 497 €, vlastné imanie 67 418 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 939 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 3 230 €, finančné účty 4 822 €. 2022: dlhodobý majetok 122 336 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 9 894 €, finančné účty 7 704 €. 2023: dlhodobý majetok 98 465 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 5 947 €, finančné účty 24 574 €. 2024: dlhodobý majetok 95 818 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 6 013 €, finančné účty 7 271 €. 2025: dlhodobý majetok 168 366 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 572 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 939 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 3 230 €, finančné účty 4 822 €. 2022: dlhodobý majetok 122 336 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 9 894 €, finančné účty 7 704 €. 2023: dlhodobý majetok 98 465 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 5 947 €, finančné účty 24 574 €. 2024: dlhodobý majetok 95 818 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 6 013 €, finančné účty 7 271 €. 2025: dlhodobý majetok 168 366 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 572 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 939 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 3 230 €, finančné účty 4 822 €. 2022: dlhodobý majetok 122 336 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 9 894 €, finančné účty 7 704 €. 2023: dlhodobý majetok 98 465 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 5 947 €, finančné účty 24 574 €. 2024: dlhodobý majetok 95 818 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 6 013 €, finančné účty 7 271 €. 2025: dlhodobý majetok 168 366 €, zásoby 13 559 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 572 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 472 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 94 918 €. 2022: vlastné imanie 27 773 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 79 560 €. 2023: vlastné imanie 13 981 €, dlhodobé záväzky 59 625 €, krátkodobé záväzky 68 939 €. 2024: vlastné imanie 15 250 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 61 251 €. 2025: vlastné imanie 67 418 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 114 919 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 472 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 94 918 €. 2022: vlastné imanie 27 773 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 79 560 €. 2023: vlastné imanie 13 981 €, dlhodobé záväzky 59 625 €, krátkodobé záväzky 68 939 €. 2024: vlastné imanie 15 250 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 61 251 €. 2025: vlastné imanie 67 418 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 114 919 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 472 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 94 918 €. 2022: vlastné imanie 27 773 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 79 560 €. 2023: vlastné imanie 13 981 €, dlhodobé záväzky 59 625 €, krátkodobé záväzky 68 939 €. 2024: vlastné imanie 15 250 €, dlhodobé záväzky 46 160 €, krátkodobé záväzky 61 251 €. 2025: vlastné imanie 67 418 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 114 919 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby53,3 tis.90,3 tis.47 tis.56,3 tis.54,3 tis.
Výsledok hospodárenia2304,8 tis.−23,8 tis.8092,2 tis.
Aktíva115,5 tis.153,5 tis.142,5 tis.122,7 tis.182,5 tis.
Vlastné imanie20,5 tis.27,8 tis.14 tis.15,3 tis.67,4 tis.
Daň z príjmu0000960
Zadlženosť82,3 %81,9 %90,2 %87,6 %63,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
54,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
182,5 tis.
Vlastné imanie
67,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
63,1 %

2024

Tržby
56,3 tis.
Výsledok hospodárenia
809
Aktíva
122,7 tis.
Vlastné imanie
15,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,6 %

2023

Tržby
47 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,8 tis.
Aktíva
142,5 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,2 %

2022

Tržby
90,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
153,5 tis.
Vlastné imanie
27,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,9 %

2021

Tržby
53,3 tis.
Výsledok hospodárenia
230
Aktíva
115,5 tis.
Vlastné imanie
20,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API