prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SLAU BAU,s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47553405aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
315 118 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLAU BAU,s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47553405
daňové identifikačné číslo
2023936640
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. 28. októbra 39, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 29534/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
240988
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb26. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 11. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).26. 11. 2013—
reklamné a marketingové služby26. 11. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 11. 2013—
administratívne služby26. 11. 2013—
prenájom hnuteľných vecí26. 11. 2013—
čistiace a upratovacie služby26. 11. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936640: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936640Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936640: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936640Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936640: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936640
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202393664010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia 121 443 € a dosiahla tržby 315,1 tisíc eur.

Tržby

315 118 €

Výsledok hospodárenia

121 443 €

Aktíva

257 336 €

Vlastné imanie

142 072 €

Zadlženosť

44,8 %

Hrubá marža

49,6 %

Čistá marža

38,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 315 118 €.500 tis.250 tis.0315,1 tis.2014Tržby2014: tržby 315 118 €.500 tis.250 tis.0315,1 tis.2014Tržby2014: tržby 315 118 €.500 tis.250 tis.0315,1 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 121 443 €.200 tis.100 tis.0+121,4 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 121 443 €.200 tis.100 tis.0+121,4 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 121 443 €.200 tis.100 tis.0+121,4 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 257 336 €, vlastné imanie 142 072 €.500 tis.250 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 257 336 €, vlastné imanie 142 072 €.500 tis.250 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 257 336 €, vlastné imanie 142 072 €.500 tis.250 tis.02014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 32 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 910 €, finančné účty 13 797 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 32 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 910 €, finančné účty 13 797 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 32 629 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 910 €, finančné účty 13 797 €.500 tis.250 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 142 072 €, dlhodobé záväzky 32 709 €, krátkodobé záväzky 82 555 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 142 072 €, dlhodobé záväzky 32 709 €, krátkodobé záväzky 82 555 €.500 tis.250 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 142 072 €, dlhodobé záväzky 32 709 €, krátkodobé záväzky 82 555 €.500 tis.250 tis.02014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 34 930 €.50 tis.25 tis.034,9 tis.2014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 34 930 €.50 tis.25 tis.034,9 tis.2014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 34 930 €.50 tis.25 tis.034,9 tis.2014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby315,1 tis.
Výsledok hospodárenia121,4 tis.
Aktíva257,3 tis.
Vlastné imanie142,1 tis.
Daň z príjmu34,9 tis.
Zadlženosť44,8 %

2014

Tržby
315,1 tis.
Výsledok hospodárenia
121,4 tis.
Aktíva
257,3 tis.
Vlastné imanie
142,1 tis.
Daň z príjmu
34,9 tis.
Zadlženosť
44,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API