prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

BUSINESSMAN s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47549041zaniknutý 21. 07. 2022otvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 11. 20138 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
18 170 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BUSINESSMAN s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47549041
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Športová 7077/14, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 11. 2013
Zánik
21. 07. 2022
V registri
8 rokov 7 mesiacov
Stav
zaniknutý 21. 07. 2022
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 33294/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
794950

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 08. 2018 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk z nuly na 2 252 € a zvýšila tržby z nuly na 18,2 tisíc eur.

Tržby

18 170 €

Výsledok hospodárenia

2 252 €

Aktíva

97 314 €

▲ 25,8 %

Vlastné imanie

−13 915 €

▲ 13,9 %

Zadlženosť

114,3 %

Hrubá marža

14,8 %

Čistá marža

12,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 18 430 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 170 €.20 tis.10 tis.018,4 tis.0018,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 18 430 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 170 €.20 tis.10 tis.018,4 tis.0018,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 18 430 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 18 170 €.20 tis.10 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −16 423 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 252 €.2,5 tis.0−20 tis.−16,4 tis.00+2,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −16 423 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 252 €.2,5 tis.0−20 tis.−16,4 tis.00+2,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −16 423 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 252 €.2,5 tis.0−20 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2020: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2021: aktíva 97 314 €, vlastné imanie −13 915 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2020: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2021: aktíva 97 314 €, vlastné imanie −13 915 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2020: aktíva 77 380 €, vlastné imanie −16 167 €. 2021: aktíva 97 314 €, vlastné imanie −13 915 €.100 tis.0−20 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2020: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2021: dlhodobý majetok 90 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 161 €, finančné účty 5 986 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2020: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2021: dlhodobý majetok 90 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 161 €, finančné účty 5 986 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2020: dlhodobý majetok 75 113 €, zásoby 0 €, pohľadávky 144 €, finančné účty 2 123 €. 2021: dlhodobý majetok 90 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 161 €, finančné účty 5 986 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2020: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2021: vlastné imanie −13 915 €, dlhodobé záväzky 71 253 €, krátkodobé záväzky 39 976 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2020: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2021: vlastné imanie −13 915 €, dlhodobé záväzky 71 253 €, krátkodobé záväzky 39 976 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2020: vlastné imanie −16 167 €, dlhodobé záväzky 54 130 €, krátkodobé záväzky 39 417 €. 2021: vlastné imanie −13 915 €, dlhodobé záväzky 71 253 €, krátkodobé záväzky 39 976 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 438 €.1 tis.50009600043820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 438 €.1 tis.50009600043820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 438 €.1 tis.50009600043820172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,4 tis.—0018,2 tis.
Výsledok hospodárenia−16,4 tis.—002,3 tis.
Aktíva77,4 tis.—77,4 tis.77,4 tis.97,3 tis.
Vlastné imanie−16,2 tis.—−16,2 tis.−16,2 tis.−13,9 tis.
Daň z príjmu960—00438
Zadlženosť120,9 %—120,9 %120,9 %114,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
97,3 tis.
Vlastné imanie
−13,9 tis.
Daň z príjmu
438
Zadlženosť
114,3 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
77,4 tis.
Vlastné imanie
−16,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
77,4 tis.
Vlastné imanie
−16,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,9 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2017

Tržby
18,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
77,4 tis.
Vlastné imanie
−16,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
120,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API